Sports
Francija - Dānija
Francija - Dānija

Vairāk

Sezonas noslēgums sen neredzētā vietā. Sākas pasaules rallija čempionāta posms Japānā (papildināts)
Pēc 12 aizvadītiem 2022. gada pasaules rallija čempionāta (WRC) sezonas posmiem, kas palīdzēja gan kronēt jaunu pasaules ātrāko rallistu, gan noskaidrot labāko rūpnīcas komandu, pienācis laiks sezonas noslēdzošajam rallijam Japānā. WRC posms Uzlecošās saules zemē atgriežas čempionāta kalendārā pēc 12 gadu pārtraukuma un ar pilnīgi jaunu formātu sezonas izskaņā centīsies braucējiem sagādāt kārtējo pārbaudījumu. 
Balcera komanda uzvar NHL mačā; «Penguins» pārtrauc septiņu zaudējumu sēriju
Sauso uzvaru trešdien guva latviešu hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Floridas "Panthers", kar ar 3:0 pieveica Karolīnas "Hurricanes". Savukārt Teodora Bļugera Pitsburgas "Penguins" ar 4:1 uzvarēja Vašingtonas "Capitals", pārtraucot septiņu zaudējumu sēriju, liecina Nacionālās hokeja līgas (NHL) informācija.
Pasaules kausa finālturnīra komanda: Ne tikai ar izlases līderi Beilu bagātā Velsa
Pasaules kausa finālturnīrā Velsa spēlēs pirmo reizi 64 gadu laikā un, atgriežoties pēc vairāk nekā pusgadsimta, Katarā radīs kārtīgu degsmi. Pēc visai nācijai tik ilgas gaidīšanas Velsas futbolistiem beidzot ir iespēja doties uz visaugstākā līmeņa turnīru, bet līdzjutēji varēs atbalstīt savējos jau uz pasaules skatuves.
Dod basketbolistiem brīvību un ieliek komandas rāmī. Saruna ar treneri Visocki-Rubeni
Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība ir ļoti tuvu, lai pirmo reizi vēsturē kvalificētos Pasaules kausa finālturnīram, un izlases visas spēles "Arēnā Rīga" tiek izpārdotas. Novembrī kaujā saucējs spēlēs pret Grieķiju un Lielbritāniju būs arī izlases galvenā trenera asistents Artūrs Visockis–Rubenis, kurš sarunā Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" atzina, ka ir jākoncentrējas katram atsevišķajam solim.

Bērnu sporta uzrēķini

Galerijas