Sports
Pludmales volejbolists Točs: Paceļot pa Latviju nav sliktākais variants
Edgaram Točam duetā ar Mārtiņu Pļaviņu pirmais posms Latvijas pludmales volejbola čempionātā Ventspilī bija kā saldais ēdiens, lai arī augstāk par 3.vietu neizdevās tikt. Iepriekš pēdējo lielo turnīru pāris kopā aizvadīja septembrī, bet Točs sarunā ar Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" uzsvēra, ka Latvijas čempionāts tagad ir zelta vērtē, un tas sniedz arī iespēju paceļot kopā ar bērniem, ko pludmales volejbolists uzskata par ne sliktāko variantu.
Sporta nozarē atsāk diskusijas par prioritāro sporta veidu kritērijiem
Vismaz 20 gadu notiek diskusijas par valsts noteiktiem prioritārajiem sporta veidiem, kas ļautu racionālāk tērēt valsts piešķirto sporta budžetu. Prioritārie sporta veidi gan tikai pērn ieguva oficiālas aprises – divos gados Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) veidotā darba grupa ir tikusi līdz kritēriju izstrādei.
Basketbola savienības jaunās amatpersonas arī funkcionāru lomā gatavas spēlei komandā
Kaspars Cipruss un Kristaps Janičenoks ilgus gadus bija komandas biedri basketbola laukumā, taču arī pēc jaunu amatu ieņemšanas Latvijas Basketbola savienībā (LBS) abi ir gatavi komandas spēlei, apzinot plašu viedokļu loku. Jaunais LBS ģenerālsekretārs Cipruss un Latvijas basketbola līgas (LBL) direktors Janičenoks piektdien žurnālistiem uzsvēra komandas darbības nozīmi veiksmīgai sporta veida attīstībai. 
Valkā ar kausa izcīņas posmu startēs Latvijas riteņbraukšanas sacensību sezona
Ar Valkas velobraucienu svētdien, 14.jūnijā, startēs Latvijas kausa izcīņa šosejas riteņbraukšanā, iezīmējot jaunās sacensību sezonas startu, informēja Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF). Pandēmijas dēļ riteņbraucēji iepriekš sacentās tikai virtuālajā vidē, bet ārkārtējās situācijas atcelšana ļauj sarīkot arī brīvdabas sacensības, ievērojot noteiktos ierobežojumus.
Latvijas volejbola izlases treneris Kēls: Vēlos, lai spēlētāji vairāk domātu
Latvijas vīriešu volejbola valstsvienība Eiropas čempionāta kvalifikācijai gatavojas treniņnometnē Rīgā izlases galvenā trenera Avo Kēla vadībā. Igaunijas speciālists Latvijas Radio pastāstīja, ka viņam ir savs ideālā volejbolista standarts, taču svarīgāka par fiziskajiem parametriem ir spēlētāja spēja domāt un īstajā brīdī improvizēt.
Galerijas