Sports
Kas jāmaina Latvijas sportā: ziedojumu apmērs ir ievērojami krities
Pirms diviem gadiem Latvijas sporta sabiedrība izgāja ielās un veica masīvu kampaņu “Es atbalstu sportu”. Iemesls šādai aktivitātei bija nodokļu reformas rezultātā ziedojumu kritums no uzņēmējiem. Kustības aktivitātes beidzās līdz ar valdības deklarācijas pieņemšanu. Tajā starp solījumiem ir arī sporta finansēšanas pārskatīšana.
Māris Rīmenis: Teniss Parīzē – labāk vēlāk nekā nekad!
Neparastā laikā, bet jau svētdien Parīzē sāksies vēl viens ”Grand Slam” sērijas turnīrs tenisā, ”French Open”. Pavisam mazs pārtraukums pēc ”US Open”, cits segums (tagad māls), bet tomēr arī šajā neparastajā pandēmijas gadā trīs no četriem ”Grand Slam ” turnīriem būs izspēlēti.
Pēdējās negatīvās analīzes Graudiņai saglabā cerības startēt Eiropas čempionātā
Publiski 4. septembrī kļuva zināms, ka pludmales volejboliste Tīna Graudiņa pēc pozitīva Covid-19 testa kopā ar savu pārinieci Anastasiju Kravčenoku nevarēs mēneša vidū Jūrmalā aizstāvēt pērn izcīnīto kontinenta čempioņu titulu. Līdz sacensību sākumam ir mazāk nekā nedēļa, un Latvijas Volejbola federācija (LVF) vēl gaida Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) atzinumu, lai saprastu tālāko rīcību.
Ar spītu kā vecmāmiņai gulagā. Golfere Forstmane netic talantam, bet smagam darbam
Laila Forstmane ir viena no retajām latviešu golferēm, kurai piedalīšanās Dāmu profesionālā golfa asociācijas (LPGA) tūrē, kas būtu ekvivalents "Grand Slam" turnīriem tenisā, nav tikai sapnis, bet nosprausts mērķis. Šobrīd ASV augstskolas studente vēl atrodas pie profesionālās karjeras priekšdurvīm, tomēr jau tagad Lailai golfs ir devis gana daudz.
Testosterona ierobežošanu sieviešu vieglatlētikā atzīst par pamatotu, Semenja apelācijā zaudē
Vairākkārtējā pasaules eksčempione 800 metru distancē Kastera Semenja zaudējusi apelācijas prasības izskatīšanā Šveices Augstākajā tiesā, kas noraidīja dienvidafrikānietes iebildumus pret starptautiskās vieglatlētikas jumtorganizācijas "World Athletics" noteikumiem sievietēm ar atšķirīgu dzimumattīstību, otrdien vēstīja BBC. Noteikumi paredz, ka daļā skriešanas distanču var piedalīties tikai dalībnieces, kam testosterona līmenis nepārsniedz noteiktu normu. 
Starp vilkiem un lūšiem - hokeju Jēkabpilī attīstīs pieredzējušā Laviņa pārraudzībā
Līdz ar jaunās multifunkcionālās halles pabeigšanu Jēkabpilī uzlabosies iespējas sportot un apgūt dažādus sporta veidus. Arī hokejs Jēkabpilī būs, jo jaunā kompleksa ledus hallē ar savu komandu trenera lomā darbosies bijušais Latvijas valstsvienības aizsargs Rodrigo Laviņš, kura izveidotā sporta studija "Baltie vilki" jauniešus hokejam jau piesaistījusi Rīgā.
«Vitjaz» hokejists Vorobejs Rīgā pārkāpis Covid-19 ierobežošanas prasības
Lai varētu notikt starptautiskas sacensības un mači, ir virkne ierobežojumu, kas jāievēro sportistiem, kuri Latvijā ierodas no citām valstīm. Otrdien Podoļskas “Vitjaz” aizvadīja spēli Rīgā, bet ir zināms, ka vismaz viens no šīs komandas spēlētājiem prasības ir pārkāpis, par ko atbildība ir jāuzņemas Rīgas “Dinamo”.
«Dinamo» svin pirmo uzvaru šajā sezonā; Daugaviņam vārti
Pētera Skudras trenētā Rīgas “Dinamo” vienība Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē otrdien ar 4:3 uzvarēja Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Podoļskas “Vitjaz”, izcīnot pirmo uzvaru šajā sezonā, liecina organizatoru informācija.
Galerijas