Sports
Parīze - 2024 >
Ceļš uz olimpisko Parīzi: pieciem latviešiem dalība droša, delegācijas maksimums – pat desmitkāršs
Ceļš uz olimpisko Parīzi: pieciem latviešiem dalība droša, delegācijas maksimums – pat desmitkāršs
Pēc pieciem mēnešiem sāksies Parīzes olimpiskās spēles, kur iespējas kvalificēties ir apmēram 50 Latvijas sportistiem. Pavasara gaidās olimpiskā ceļazīme jau ir garantēta pieciem atlētiem, vēl apmēram tikpat daudzi var justies itin droši par došanos uz Parīzi, bet daudzos sporta veidos kvalifikācijā izšķirošie notikumi vēl risināsies līdz pat jūlijam. 
Nesamierināsies ar hokeja melnstrādnieka lomu. Viesos Šveicē pie uzbrucēja Ronalda Ķēniņa
Nesamierināsies ar hokeja melnstrādnieka lomu. Viesos Šveicē pie uzbrucēja Ronalda Ķēniņa
Ronalda Ķēniņa hokeja stāsts daudzējādi varētu būt pamācošs, taču steigties ar beigu secinājumiem vēl ir priekšlaicīgi. Ar paša darbu, īstajā laikā satiktu cilvēku aizliktu vārdu viņš izsitās līdz pat Nacionālajai hokeja līgai (NHL). Amerikā ar četrām traumām vienas sezonas laikā iekaroto vietu zaudēja, pēc tam, atgriežoties Šveicē, tika pie netipiski ilga un ienesīga piecu gadu līguma Lozannā, bet pēdējā laikā uzbrucējam jācīnās, lai atbrīvotos no ceturtās maiņas melnstrādnieka zīmoga.
Porziņģis gūst 15 punktus «Celtics» uzvarā NBA mačā; Bertānam trīs punkti «Hornets» uzvarā
(papildin...
Porziņģis gūst 15 punktus «Celtics» uzvarā NBA mačā; Bertānam trīs punkti «Hornets» uzvarā (papildināts)
Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien guva 15 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačā, kurā viņa pārstāvētā Bostonas "Celtics" komanda izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas. Tikmēr Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns trešdien guva trīs punktus NBA spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda izcīnīja uzvaru.
Rastorgujevs pasaules čempionātā biatlonā individuālajā distancē aizsniedzas līdz augstajai 4. vieta...
Rastorgujevs pasaules čempionātā biatlonā individuālajā distancē aizsniedzas līdz augstajai 4. vietai. Spilgtākās epizodes (papildināts)
Čehijas pilsētā Novemesto pasaules čempionātā biatlonā 20 kilometru individuālajā distancē Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs trešdien izcīnīja augsto 4. vietu. No medaļas viņu šķīra nepilna minūte. Ceturtā vieta ir Rastorgujeva rekords pasaules čempionātos, un otrais labākais rezultāts Latvijas biatlona vēsturē - 2001.gadā Pokļukā Ilmārs Bricis šajā disciplīnā izcīnīja trešo vietu. 
Jaunais Latvijas futbola izlases stūrmanis – Paolo Nikolato
Jaunais Latvijas futbola izlases stūrmanis – Paolo Nikolato
Latvijas Futbola federācija izvēlējās Paolo Nikolato no četriem kandidātiem. 57 gadus vecais itālietis no šiem treneriem bija ar vislielāko pieredzi tieši izlašu vadīšanā. Tas itālietim runā par labu, bet, skatoties karjeras attīstību redzams, ka klubu karjerā viņš nav ticis augstāk par Itālijas trešās līgas komandas trenēšanu. Tāpat Nikolato no četriem kandidātiem noteikti ir latviešiem vismazāk zināmais speciālists.

Bērnu sporta uzrēķini

Galerijas