Ārpus ētera / Komiksi
Karikatūrista skats: Karstuma viļņi
Pamatīgas likstas daudzviet Eiropā atnesis beidzamajā laikā svelmīgākais karstuma vilnis. No Portugāles, Spānijas un Francijas dienvidiem tas virzās uz ziemeļiem un sasniedzis Lielbritāniju, atnesot vēl nebijušu karstuma rekordu – 41 grādu.
Cūku komikss: Kilovatu drudzis
Ceturtdien pēcpusdienā elektrībai gaidāms nepieredzēts cenas lēciens. Elektroenerģijas lietotājiem ar dinamisko tarifu 21. jūlijā vēlams īpaši atturēties no elektrības izmantošanas laikā starp pulksten sešiem un septiņiem, lai izvairītos no nepieredzēti strauja cenas lēciena. Bet kā izvairīties no "kilovatu drudža", kad jāatslēdz iemīļotās elektroierīces? 
Cūku komikss: Dzērājdrāžu loģika
Nedēļas nogalē Valsts policija reģistrēja 16 ceļu satiksmes negadījumus, kuros cietuši skrejriteņu vadītāji, kā arī pieķēra 20 elektroskrejriteņu vadītājus, kuri brauca alkohola reibumā. Ārsti brīdina, ka gūtās traumas var izraisīt invaliditāti vai būt pat letālas
Karikatūrista skats: Zviedrija un Somija NATO
Somija un Zviedrija ilgstoši atturējās no iesaistīšanās NATO. Taču Krievijas iebrukums Ukrainā radikāli mainīja drošības situāciju Eiropā, un abās valstīs politiķu un sabiedrības vidū zibenīgi pieauga atbalsts dalībai NATO.
Cūku komiksi: Jāņi Pierīgā. Kura Līgo cūka tu esi?
Jāņos traumu un nelaimes gadījumu skaits pieaug pat divkārt, un ik gadu divu svētku dienu laikā vairāk nekā 600 cilvēki gūst nopietnas traumas, kad ir nepieciešama Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķu palīdzība. Katrs otrais negadījums notiek reibumā, liecina NMPD dati.
Karikatūrista skats: Pāris aliņi
Šogad Latvijā pieaudzis negadījumu skaits ar dzērājšoferiem. Policija aicina nesēsties pie stūres reibumā un Jāņu brīvdienās sola masveida pārbaudes uz ceļiem.
Cūku komiksi: Ar praidu pret naidu
Pēc četru gadu pārtraukuma Rīgā šogad notiek praids. Centrālais pasākums – gājiens – norisināsies 18. jūnijā kā daļa no Kijivas praida. Šī gada devīze – līdz mēs visi būsim brīvi. Latvijā pirmais LGBT kustības rīkotais praids notika 2005. gadā. Pēc 2018. gada Rīgā notiekošā Baltijas praida, kad gājiena dalībnieku virzienā tika mesta dūmu svece un izkliegti dažādi naidīgi saukļi, policija vērtēja, ka sabiedrības attieksme pret notikumu tomēr uzlabojas. Pirms četriem gadiem gājienā devās 8000 cilvēku.
Karikatūrista skats: Minimālās algas direktīva
Eiropas Savienības parlaments un to dalībvalstu pārstāvji ir panākuši politisko vienošanos par minimālās algas direktīvu, kas veicināšot katras dalībvalsts darbinieku sociālo aizsardzību.  Direktīva nenoteiks vienotu minimālās algas apmēru valstu blokā. Tā paredz, ka valstīm būs jāievieš skaidri minimālās algas noteikšanas kritēriji, jāizveido sistēma tās pārvaldībai, būs jāveic regulāras minimālās algas indeksācijas, jāapņemas veidot konsultatīvās struktūras ar sociālajiem partneriem, jāveicina koplīgumu slēgšana, kā arī informācijas apkopošana un analīze par atalgojuma jautājumiem. 
Cūku komikss: Bērna kopšanas «atvaļinājums»
2. augustā visā Eiropā, arī Latvijā, jāstājas spēkā jaunai direktīvai, kas paredz, ka divu mēnešu garš bērna kopšanas atvaļinājums pienākas tētim, tas ir noteikti jāizmanto, neizmantošanas gadījumā valsts pabalsts tiks zaudēts. Šos divus bērnu kopšanas mēnešus nevar nodot otram vecākam. Direktīva paredz, ka bērnu kopšanas atvaļinājumu var izmantot līdz bērna 8 gadu vecumam. Saskaņā ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras datiem 2021. gadā vecāka pabalstu saņēma ap 20 000 cilvēku mēnesī, gandrīz 17 000 sieviešu un 3500 vīriešu, no kuriem vairāk nekā 2000 turpināja strādāt.
Karikatūrista skats: Putina sargeņģeļi
Francijas prezidentam Emanuelam Makronam un Vācijas kancleram Olafam Šolcam pagājušonedēļ bijusi 80 minūšu telefonsaruna ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, kurā abi Rietumu līderi aicinājuši viņu atcelt Odesas ostas blokādi un sākt "nopietnas tiešas sarunas" ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski.
Cūku komikss: Skaņu efekti
Pirmdienas, 30. maija, pēcpusdienā, Rīgā un citviet iedzīvotājus satrauca sprādzieniem līdzīgi trokšņi. Tos izraisīja Baltijas gaisa telpas patrulēšanas misijas lidmašīnas, kas veica treniņlidojumu no Lietuvas uz Igauniju. Aizsardzības ministrijā pastāstīja, ka sprādzienam līdzīgais troksnis rodas, kad lidmašīna pāriet uz virsskaņas ātrumu. Treniņlidojums noticis vairāk nekā desmit kilometru augstumā.
Svarīgākais šobrīd