Ārpus ētera / Komiksi
Cūku komikss: Putins pasūta lielgabalu gaļu
Krievijas prezidents Vladimirs Putins trešdien, 21. septembrī, paziņoja par daļējas mobilizācijas izsludināšanu, lai iegūtu papildspēkus karam pret Ukrainu. Karadienestā plānots mobilizēt līdz pat 300 000 rezervistu. Ukrainas un rietumvalstu amatpersonas to raksturo kā izmisuma soli, jo Putinam nav izdevies sasniegt cerētos mērķus un Ukrainas armija devusies pretuzbrukumā. Krievija apgalvo, ka Ukrainā zaudējusi mazāk nekā 6000 karavīru, bet Ukraina vēsta, ka okupantu armijas zaudējumi ir vairāk nekā 55 000 karavīru.
Cūku komikss: Aizdomīgie tipi
Atlicis mazāk nekā mēnesis līdz 1. oktobrim, kad norisināsies 14. Saeimas vēlēšanas. Deputātu kandidāti parkos slej nojumes, dala skrejlapas pie lielveikaliem, aplīmē autobusus un izrotā ēku ugunsmūrus ar milzu portretiem. Kur vien vērs skatienu – tur kāds kandidāts. Lai neapjuktu politiķu parādē, sabiedrisko mediju portāls LSM.lv un sabiedriskās politikas centrs "Providus" pirms vēlēšanām piedāvā "Partiju šķirotavu", kas ļauj izvērtēt partiju nostāju dažādos jautājumos un salīdzināt to ar tavu pozīciju, kā arī uzzināt, kā izskatītos taviem uzskatiem atbilstošs Ministru kabinets.
Karikatūrista skats: Sēņu maskēšanās
Šonedēļ, trešdien, 31. augustā, Latvijā iestājās meteoroloģiskais rudens. Līdz ar tā iestāšanos pastiprinājās arī nokrišņu daudzums, kas savukārt nevar neiepriecināt sēņotājus. 
Atklātne no Krievijas: Zinību diena
Skolēni atgriežas mācību klasēs, bet Krievijas karš Ukrainā aizvien turpinās. Pārdomās par to dalās Latvijas izcelsmes Krievijā dzīvojošs mākslinieks un grāmatu ilustrators Igors Stepanovs.
Cūku komikss: Pēdējais skolotājs paņem visu
Skolēniem atkalredzēšanās prieks ar klasesbiedriem, skolotājām gladiolu klēpji, vecākiem tēriņi, autovadītājiem sastrēgumi... Tipiski 1. septembrim. Taču šogad gladiolas daudzviet ir jau noziedējušas un skolās valda izmisums, jo trūkst pedagogu, bet esošie ir pārstrādājušies, cenšoties "aizlāpīt" kolēģu iztrūkumu. Mācību gads iesākas ar skolotāju streika gaidām, jo neizdodas atrast kompromisu par Izglītības un zinātnes ministrijas iecerēm attiecībā uz pedagogu algām un slodzēm. 
Karikatūrista skats: Sociālā aptauja
Iedzīvotāji Latvijā savas dzīvesvietas tuvumā naktīs jūtas arvien drošāk – šogad 69% respondentu atzīmējuši, ka savu māju tuvumā naktīs vienatnē nejūt bailes, liecina pētījumu centra SKDS direktora Arņa Kaktiņa publiskotie aptaujas dati. 
Cūku komikss: Nelabuma mazināšana
Šodien, 25. augustā, demontēts obelisks Uzvaras parka pieminekļa teritorijā. Rīgas dome šā gada 13. maijā atbalstīja šī padomju pieminekļa nojaukšanu, šāds lēmums sekoja vien dienu pēc tam, kad Saeima atcēla juridiskos šķēršļus pieminekļa nojaukšanai. Jautājums par šī un citu padomju un nacistisko režīmu slavinošu pieminekļu nojaukšanu īpaši aktualizējās pēc 24. februārī Krievijas sāktā kara pret Ukrainu.
Cūku komikss: Cilvēktiesības uz brīvdienām Parīzē
Vairākas Eiropas Savienības valstis, tostarp Latvija un Igaunija ierobežo vīzu izsniegšanu Krievijas pilsoņiem. Latvijā iebraucējiem no Krievijas kopš augusta sākuma vīzas tiek izsniegtas tikai retos gadījumos. Šādus ierobežojumus varētu ieviest arī Somija un Polija. Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis paudis cerību, ka šiem aicinājumiem pievienosies arvien vairāk valstu. Pēc viņa vārdiem, šādi ierobežojumi ir attaisnojami, jo Krievijas pilsoņi par Kremļa īstenoto karu ir līdzatbildīgi. Komentējot sprādzienu okupētajā Krimā, Ukrainas prezidenta biroja padomnieks Mihailo Podoļaks norādījis, ka normālas valsts Krima esot kūrorti, atpūta, tūrisms un kalni, bet okupētā Krima – munīcijas noliktavu sprādzieni.
Karikatūrista skats: Garais mācību gads
Oktobra un novembra laikā Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sagatavos un sabiedrības apspriešanai nodos likumprojektu par skolēnu mācību gada pagarināšanu, preses konferencē par izglītības aktualitātēm 2022./2023. mācību gadā ceturtdien informēja izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece ("Konservatīvie"). Kā skaidroja ministre, pagarinātais mācību gads norisinātos aptuveni līdz Jāņiem.
Karikatūrista skats: Putins-kodolterorists
Kopš pagājušajā nedēļas nogales Zaporižjas atomelektrostacija (AES) tikusi vairākkārt apšaudīta. Krievijas vadonis Vladimirs Putins ar šādu šantāžu mēģina nobiedēt pasaules sabiedrību ar kodolkatastrofas iespējamību, lai panāktu pamieru, kas brīdī, kad karadarbības iniciatīva ir pārgājusi ukraiņu spēku pusē, Krievijai ir tik ļoti nepieciešams.
Cūku komikss: Rīma inflācija
Šī gada jūlijā, salīdzinot ar pērnā gada jūliju, vidējais patēriņa cenu līmenis palielinājies par 21,5%, un šis rādītājs ir augstākais, kas ir fiksēts Centrālās statistikas pārvaldes datos par patēriņa cenu pārmaiņām Latvijā kopš 1998. gada. Pārtikai cenas gada laikā vidēji augušas par 24,3%. Piemēram, sieram cena palielinājusies par 33,7%, maizei par 28,3%, svaigām zivīm par 34,7%, mājputnu gaļai par 24,8%, bet graudaugiem pat par 56,8%.
Cūku komikss: Mazdārziņa terapija
Virtuves, kastu un podu dārzi stājas pretī lielveikalu dārzeņu stendiem līdz ar pilsētnieku "modes tendenci" iekopt pašiem savus dārziņus. Dārza darbi nomierina, sniedz gandarījuma sajūtu un dažkārt tiek izmantoti pat terapijā. Savukārt izaudzētais priecē acis un arī vēderus. Rīgā labs piemērs dārzu kultūras uzplaukumam ir Sporta pils dārzi, kas atrodas teju pilsētas centrā un ļauj galvaspilsētas iedzīvotājiem dzīvot tuvāk dabai. Bet tie, kas paši vēl nav gatavi smērēt rokas, var iedvesmoties, piemēram, "Kultūrdobē".
Cūku komikss: Apvienoto partiju savienību apvienības savienojas vēlēšanām
Tuvojas 14. Saeimas vēlēšanas, kurās uz nākamajiem četriem gadiem būs jāievēlē 100 parlamenta deputāti. Arī šoreiz pirms vēlēšanām politiskie spēki dalās un apvienojas, un to rindas papildina jauni darboņi, kuri sajutuši sevī aicinājumu iet politikā. Politoloģe Lelde Metla-Rozentāle, komentējot jau iesniegtos sarakstus, skaidroja: "Šobrīd ar sarakstu plašo spektru un dažādiem jaunveidotajiem grupējumiem amplitūda ir plaša, un izvēle nebūs viegla." Lai iekļūtu Saeimā, "grupējumiem" jāiegūst vismaz 5% vēlētāju atbalsts.
Svarīgākais šobrīd