Ārpus ētera / Komiksi
LSM komikss: Pandēmijas māksla
Eiropas valstis, šķietami pārcietušas jaunā koronavīrusa uzliesmojuma smagāko punktu, atslābina ierobežojums un ļauj atsākt darbu dažādām izklaides vietām. Pēdējo nedēļu laikā pamazām durvis atkal ver slavenākie Eiropas muzeji. Arī Latvijā, ievērojot drošības nosacījumus, var doties baudīt mākslu. Lai atgādinātu par vajadzību sargāt veselību, komiksā četri slaveni mākslas darbi pārveidoti atbilstoši pandēmijas skartajai pasaulei.
LSM komikss: Kā iemānīt kontaktpersonu izsekošanas lietotni
Lai samazinātu atkārtotu jaunā koronavīrusa uzliesmojuma iespēju, daudzviet pasaulē pēc strikto ierobežojumu atvieglošanas plānots publicēt kontaktpersonu izsekošanas un apzināšanas lietotnes. Paredzēts, ka šīs programmas, ko izmanto jau vairākās Āzijas valstīs un Austrālijā, viedtālruņu īpašnieku brīdina, ja viņš ir bijis tuvumā personai, kurai konstatēta saslimšana ar Covid-19. Latvijā šādu lietotni izstrādā vairāki tehnoloģiju uzņēmumi un plānots, ka to publicēs maija vidū.
LSM komikss: Pandēmijas prezidenti
Lai arī lielākajā daļā jaunā koronvīrusa skarto valstu atbilde pandēmijai bijusi visai līdzīga, dažviet valstu līderi izcēlušies ar "alternatīviem" viedokļiem un citādu skatījumu uz notikumiem. Piemēram, pēdējās nedēļās daudzkārt dzirdēts par ASV prezidenta Donalda Trampa pārdomām - vai dezinfekcijas līdzekļus nevar izmantot iekšķīgi. Taču arī citu valstu līderi saslimšanai piegājuši "radoši". Komiksā attēloti četri prezidenti, kas pandēmijas laikā likuši daudziem kasīt galvas izbrīnā. 
LSM komikss: Puķu podu zinātne
Pagājušajā gadā Rīgas dome no Krišjāna Barona ielas aizveda teju simt puķupodus, jo, kā apgalvoja dome, tai nebija līdzekļu, lai apkoptu tajos sastādītos augus. Šogad podi atgriezušies. Lai gan līdzekļi, kas iedalīti, ir divas reizes mazāki, kā iepriekš prasīts, pašvaldības ierēdņi atzīst, ka tam paredzētie 50 tūkstoši ir pieteikami, lai gadu uzturētu - proti, aplaisītu un apkoptu - nepilnu simtu puķupodu.
LSM komikss: Jaunvārdspēja
Lieldienu brīvdienās sociālo tīklu lietotāji kārtējo reizi lauza šķēpus par prezidenta Egila Levita vēlmi savās runās iepīt gan vecus un sen nelietotus vārdus, gan radīt jaunus salikteņus. Komiksā piedāvājam četrus Covid-19 pandēmijas laikiem atbilstošus jaunvārdus.
LSM komikss: Pandēmijas skartais
Līdz ar stingrajiem izolācijas un pulcēšanās aizliegumiem jaunā koronavīrusa uzveikšanai, iedzīvotāji vairāk laika pavada mājās. Kā pagājušajā nedēļā atzina Valsts policijas priekšnieka pienākumu izpildītājs Andrejs Grišins, noziedzības līmenis ir krities, tātad var secināt, ka arī šie "pašnodarbinātie" nokļuvuši piespiedu dīkstāvē un cieš finansiālus zaudējumus.
LSM komikss: Pandēmijas supervaroņi
Pasaulē turpina plosīties jaunā koronavīrusa pandēmija. Katru dienu pieaug saslimušo skaits. Kopējais ar koronavīrusu Covid-19 inficēto personu skaits pasaulē pārsniedzis miljonu. Eksperti norāda, ka vakcīna varētu būt pieejama ne ātrāk kā pēc 18 mēnešiem, tāpēc labākais veids kā šobrīd cīkstēties ar pandēmiju ir to neizplatīt tālāk, ievērojot sociālo distancēšanos un samazinot kontaktu ar citiem cilvēkiem. Komiksā piedāvājam četrus nenopietnus pandēmijas laika supervaroņus.
LSM komikss: Darbs no mājām - lieliskās iespējas
Aizvadītas jau divas nedēļas, kopš tie, kuriem bija tāda iespēja, sāka strādāt no mājām - daļai tas ir sapņu piepildījums, bet citi nepacietīgi gaida, kad jaunais koronavīruss tiks uzveikts un varēs atgriezties ofisā.
LSM komikss: Ko darīt karantīnā?
Ir apritējusi nedēļa, kopš valdība, lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izplatību, valstī izsludināja mēnesi ilgu ārkārtējo stāvokli. Politiķi un veselības eksperti mudināja iedzīvotājus, kuriem darbs un dzīves apstākļi atļauj, strādāt no mājām un pēc iespējas mazāk apmeklēt veikalus vai publiskas vietas. Ievērojot aizliegumu apmeklēt kinoteātrus, koncertus un citas izklaides vietas, daudzi ķērušies pie ilgi atliktiem remontdarbiem vai dzīvesvietas uzkopšanas. Ko darīt mājās, kad arī tie darbi izdarīti un visi neredzētie seriāli noskatīti?
LSM komikss: Nepatiesais detektors
Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģerns (''KPV LV'') paziņojis, ka nākamā Valsts policijas priekšnieka atlasē izmantos iztaujāšanu ar melu detektoru. Lai gan nevienā citā drošības iestādē Latvijā šādus testus neizmanto, ministrs ir apņēmības pilns kopā ar iekšlietu nozares ekspertiem sagatavot jautājumus potenciālajiem kandidātiem. 
LSM komikss: Ko darīt ar griķiem?
Vēl pirms Latvijā konstatēja pirmo vīrusa "Covid-19" saslimšanas gadījumu, bažas par piespiedu karantīnu lika cilvēkiem doties uz veikalu, lai iegādātos rezerves potenciālajām 14 izolācijas dienām. Ja Austrālijā pēdējās nedēļās izpērk tualetes papīru un ASV aptiekas ziņo par sejas masku trūkumu, tad Latvijas iedzīvotāji steidza iegādāt griķus.
LSM komikss: Latvijas kaulainais vidusslānis
Dažkārt tiek uzskatīts, ka sabiedrības vidusslānis ir tieši tie, kuru darbā radītajai pievienotajai vērtībai un nomaksātajiem nodokļiem ir jākalpo par valsts ekonomikas pamatu. Latvijā situācija, iespējams, ir citādāka, jo, lai gan teju puse iedzīvotāju sevi uzskata par vidusslāni, "Swedbank" pētījumā secināts, ka vērtējot finansiālo rocību, proti, iespējas bez bažām nomaksāt rēķinus un reizi gadā doties ceļojumā, apzīmējumam "vidusslānis" kvalificējas vien 9%.
LSM komikss: Kurš pēdējais, tas muļķis!
Nesaskaņas, kas valda Rīgā, kopš ilggadējais mērs Nils Ušakovs kļuvis par Eiropas Parlamenta deputātu, iespējams, drīz beigsies ar visas domes atlaišanu. Šonedēļ mēra Oļega Burova partija “Gods kalpot Rīgai” vienojās ar opozīcijas spēkiem strauji sasaukt trīs sēdes, kurās neieradīsies vairāk nekā puse deputātu, lai domi atlaistu un Rīgā varētu rīkot ārkārtas vēlēšanas.
LSM komikss: Pastrādāt jau var
Arī Latvijas iedzīvotāji un atbildīgie dienesti vismaz vārdos ir pievērsuši nopietnu uzmanību Ķīnā reģistrētajam līdz šim nezināmajam koronavīrusam, kurš nu jau sasniedzis arī Eiropu. Par pierastajām slimībām, lai cik tās bīstamas būtu, Latvijas iedzīvotāji gan pārāk nebēdā un, kā liecina kāda nesena farmaceitu veiktā aptauja, teju 70% mēdz doties uz darbu arī neveseli.
Komikss: Kad pienāks pastarā diena?
Kamēr Austrālijā cīnās ar sausuma izraisītā ugunsgrēka sekām un zinātnieki sit trauksmes zvanus par klimata pārmaiņu katastrofālajām sekām, ko planēta pieredzēs tuvākajās desmitgadēs, ASV prezidents Donalds Tramps Pasaules ekonomikas forumā Davosā aicināja neklausīties pastarās dienas sludinātājos un priekšplānā izvirzīt ekonomiskās vajadzības.    
LSM komikss: Ar dziesmu uz Briseli
Politiskā Eirovīzija noslēgusies. Smukāko priekšnesumu un lipīgāko meldiņu izpildītāji dodas uz Strasbūru un Briseli, lai tur pavadītu nākamos piecus gadus. Jau šobrīd ir skaidrs, ka ievēlēto mākslinieku kopa ansambli neizveidos, bet gan nodarbosies ar saviem solo projektiem.