Ārpus ētera / Komiksi
Karikatūrista skats: Rietumi vainīgi
Karikatūrista skats: Rietumi vainīgi
Krievijas prezidents Vladimirs Putins apgalvo, ka ASV vēlas ieraut Krieviju karā un vājināt tās attīstību, izmantojot Ukrainu kā līdzekli, lai šo mērķi sasniegtu. Putins arī žēlojas, ka Rietumi joprojām ignorē Maskavas bažas par drošību.
Cūku komikss: LSM.lv svin 9. dzimšanas dienu
Cūku komikss: LSM.lv svin 9. dzimšanas dienu
Par sabiedrisko mediju portāla LSM.lv pirmo darba darba dienu tiek uzskatīts 2013. gada 3. februāris. Šobrīd LSM.lv pieejams trīs valodās. Līdzās sociālpolitiskām ziņām un analītikai tiek attīstīts arī dzīvesstila, kultūras un citas tematikas saturs. LSM.lv ir kļuvis par vienu no vadošajiem ziņu portāliem Latvijā. Vienotais sabiedrisko mediju atskaņotājs Replay.lv apkopo LR un LTV video un audio saturu, savukārt Bernistaba.lsm.lv radīta kā droša vide bērniem, kur ar dažādiem interaktīviem risinājumiem attīstīt savas iemaņas. 
Cūku komikss: Pudeļu loterija
Cūku komikss: Pudeļu loterija
No 1. februāra Latvijā darbosies depozīta sistēma – veikalos varēs nodot pārstrādei vai atkārtotai lietošanai plastmasas un stikla pudeles un pretī saņemt iegādes brīdī piemaksātos 10 centus vai kuponu. Taču ne visas plastmasas pudeles būs iespējams nodot…
Karikatūrista skats: Jābeidz raustīt
Karikatūrista skats: Jābeidz raustīt
"Ir jābeidz raustīt sabiedrību, tai ir jāsaka viena vienkārša ziņa – vakcinēsimies, valkāsim maskas un testēsimies. Tā cilvēki var sevi labi pasargāt," tā šonedēļ, 26.janvārī, intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja premjers Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība").
Cūku komikss: Bezgalīgā deju stunda
Cūku komikss: Bezgalīgā deju stunda
Tā kā Covid-19 vīrusa omikrona paveids rada draudus nozaru darbības nepārtrauktībai, būtu jāsper papildu soļi, lai nodrošinātu cilvēku distancēšanos, to 24. janvarī sacīja veselības ministrs Daniels Pavļuts (“Attīstībai/Par!”). Tikai nesen, 2021. gada rudenī, Covid-19 saslimstībai Latvijā sasniedzot augstāko atzīmi, valdība izsludināja ārkārtējo situāciju, vēlāk uz vairākām nedēļām ieviesa "lokdaunu" un mājsēdi. Beidzoties "lokdaunam" iedzīvotāji atkal varēja brīvāk iepirkties, pulcēties un saņemt pakalpojumus "zaļajā režīmā". Tad bažas sāka radīt vīrusa omikrona paveida izplatība, tāpēc ārkārtējo situāciju Latvijā pagarināja līdz 28. februārim.
Karikatūrista skats: Antivakceri un kauns
Karikatūrista skats: Antivakceri un kauns
Latvijas brīvības cīnītāja Gunāra Astras atcerei veltītā pieminekļa "Nebaidies!" atklāšanas pasākumā ceturtdien, 20. janvārī, obligātās vakcinācijas pret Covid-19 pretinieki, tai skaitā uzņēmuma "Memory Water" dibinātājs Jānis Pļaviņš, prezidenta Egila Levita un tieslietu ministra Jāņa Bordāna (Jaunā konservatīvā partija) uzrunu laikā svilpa līdzpaņemtās svilpēs un izkliedza saukļus  – "Levit, kauns!",  "Bordān, kauns!". Pļaviņš notiekošo translēja savā sociālā tīkla "Facebook" tiešraidē.
Cūku komikss: Šļakatu mednieki
Cūku komikss: Šļakatu mednieki
Pirmdien visā Latvijā plosījās trešā spēcīgākā vētra šajā gadsimtā. Stiprā vēja un sniega dēļ galvaspilsētā izsludināja sarkano brīdinājumu. Lidmašīnas meta līkumu Rīgas lidostai, vairākām ēkām tika norauts jumts, elektrības traucējumi skāra ap 20 000 iedzīvotāju, situāciju pasliktināja arī plūdu draudi un apledojušie autoceļi. Tikmēr pārgalvīgākie devās vērot vētras spēku piekrastē.
LSM komikss: Ekskursija pie monstra
LSM komikss: Ekskursija pie monstra
Aizvadītajās nedēļās Latvija, tāpat kā citas Eiropas valstis, ir pieredzējusi strauju ar jauno koronavīrusu inficēto skaita pieaugumu, bet piektdien SPKC paziņoja, ka kopīgā ekskursijā inficējušies veseli divdesmit vienas skolas skolotāji.
LSM komikss: Par banāniem jāmaksā divreiz
LSM komikss: Par banāniem jāmaksā divreiz
Aizvadītajās nedēļās daudzi dzīvokļu mājās dzīvojošie rīdzinieki saņēma vēstules no "Rīgas namu pārvaldnieka", kurās tika uzdots jautājums – vai pārvaldnieks var izmantot dzīvojamās ēkas apsaimniekošanai paredzēto līdzekļu uzkrājumu, lai apmaksātu iedzīvotāju parādus "Rīgas siltumam." Faktiski sanāk, ka apzinīgajiem maksātājiem tiek piedāvāts ultimāts – vai nu jāmaksā par apkuri divreiz, vai ziemā jāsalst.
LSM komikss: Izpauda neizpaužamo
LSM komikss: Izpauda neizpaužamo
Šonedēļ Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) par neizpaužamu ziņu izpaušanu rosināja sākt kriminālvajāšanu pret bijušo ģenerālprokuroru Ēriku Kalnmeieru. LTV vēstīja par, iespējamo ķēdi kā noplūdusi informācija krimināllietā, kurā iesaistīta Jelgavas prokuratūras prokurore Zinaīda Egle.
Komikss ilustratīvā veidā attēlo kā neizpaužamās ziņas tika izpaustas.
LSM komikss: Atsākusies NBA sezona Disnejlendā
LSM komikss: Atsākusies NBA sezona Disnejlendā
Pēc pusgada pārtraukuma NBA sezona šonedēļ atsākusies Floridas štatā esošajā Disnejlendas izklaides parka sporta centrā. Spēlētāji, kas nedēļām pirms spēļu atsākšanās devās dzīvot īpaši izveidotā izolācijā, nu jau atkal nodevušies treniņiem un spēlēm.

Komiksā attēlots, kā daži no slavenās Disneja kompānijas tēliem varētu dzīvot un sportot plecu pie pleca ar pasaules labākajiem basketbolistiem.
LSM komikss: Sēņu laiks
LSM komikss: Sēņu laiks
Vasaras otrajam mēnesim noslēdzoties, ar vien vairāk cilvēku dodas uz mežiem, lai piepildītu grozus ar sēnēm un ogām. Komikss par to kā "sēņotāju uzbrukumu" apspriestu sēnes, ja tās sarunātos.
LSM komikss: «Es mīlu maskas»
LSM komikss: «Es mīlu maskas»
Pagājušajā nedēļā ASV prezidents Donalds Tramps pirmo reizi sabiedrībā parādījās ar sejas aizsargmasku. Mēnešiem ilgi, neskatoties uz strauji augošo ar jauno koronavīrusu inficēto skaitu, ASV līderis atteicās parādīties sabiedrībā ar sejas masku, netieši arī iedrošinot savus vēlētājus tā rīkoties.
LSM komikss: «Nieka gripa» Brazīlijā
LSM komikss: «Nieka gripa» Brazīlijā
Šonedēļ pasaules medijos parādījās ziņa, ka Brazīlijas prezidents Žairs Bolsonaru ir inficējies ar jauno koronavīrusu. Ziņa izpelnījās uzmanību, jo par Brazīlijas Trampu sauktais prezidents jau kopš pandēmijas sākuma ir apšaubījis ierobežojumu vajadzību un pat piedalījies protestos pret tiem. Lai gan Brazīlija inficēto skaitā ieņem otro vietu pasaulē, prezidents mudinājis iedzīvotājus doties strādāt un ignorēt štatu vadītāju noteiktos ierobežojumus.
LSM komikss: Putins uz mūžu
LSM komikss: Putins uz mūžu
Šonedēļ Krievijā sākās iepriekšējā balsošana referendumā par konstitūcijas grozījumiem, kas kopā ar virkni citu labojumu arī dos iespēju prezidentam Vladimiram Putinam ieņemt amatu vēl divus termiņus. Līdz ar grozījumiem "nodzēšas" visi iepriekšējie termiņi un, ja Putins uzvarēs 2024. gada vēlēšanās, tas nebūs pret konsitūcijā noteiktajiem diviem termiņiem.
Komikss par laivojošu suni Urgu un binokli
Komikss par laivojošu suni Urgu un binokli
Laivojot pa Vārtājas upi, Urga atrod binokli. Tas ir kā lielas brilles, kas palīdz saskatīt tālas, tālas lietas. Urga veikli uzlec mežābelē, liek binokli pie acīm un lūkojas visapkārt. Viņai līdzās uz koka zara nolaižas putniņš, kurš grib noskaidrot, ko Urga caur binokli redz.
LSM komikss: Zemūdens koncertzāle
LSM komikss: Zemūdens koncertzāle
Par nepieciešamību uzbūvēt akustisko koncertzāli Latvijas politiķi un mūziķu runā jau vismaz piecpadsmit gadu. Izjukusi gan pirmskrīzes iecere to būvēt uz AB dambja pēc Anda Sīļa projekta, gan arī plāns uzbūvēt to uz privāto partneru dāvinātās zemes. Nu ir parādījusies jauna iecere - Rīgas akustisko koncertzāli būvēt Elizabetes ielā 2.
Svarīgākais šobrīd