Ārpus ētera / Komiksi
Cūku komikss: Daugavpils krāniņi
Pēc Daugavpils pašvaldības spiediena Marka Rotko mākslas centrs no ekspozīcijas izņēma trīs igauņu keramiķa Sandersa Raudsepa darbus, kuros viņš dažādos veidos interpretējis krustu. Situācija raisīja asas diskusijas sociālajos tīklos, bet VARAM un Kultūras ministrija apņēmās prasīt paskaidrojumu Daugavpils domei un atgādināja, ka cenzūrai demokrātiskā valstī nav vietas. Savukārt Daugavpils domes pārstāvis Aleksejs Vasiļjevs noliedza, ka šeit būtu notikusi cenzūra: "Nekādas cenzūras nebija un nebūs. Ja, piemēram, būtu cenzūra, tad neviens to izstādi neatvērtu."
Cūku komikss: Pelmeņu nakts kaislības
"Brīnišķīga #spelmanunakts!""Baudījums!" "Dīvaina #SpēlmaņuNakts." "Pārmērīgi daudz insider joku." "Skatīties #Spēlmaņunakts bīstami. Nopirktas jau biļetes uz divām izrādēm." "Cik pretīga, omg, cik pretīga #SpēlmaņuNakts." Dramatiskais tviteris šogad "Spēlmaņu naktī" konkurēja ar dramatisko teātri. Vislielāko ažiotāžu sociālajos tīklos izraisījis žūrijas lēmums gada aktrises titulu piešķirt Čulpanai Hamatovai, piemetot jaunu pagali mūžsenās diskusijas "vai mākslu var nodalīt no politikas" ugunī.
Cūku komikss: Gripiņa nāk
Lai gan gripa nekur nebija pazudusi, pēdējos gados Covid-19 dēļ par to domājām mazāk. Ziema tuvojas, un Slimību profilakses un kontroles centrs atgādina, ka laiks par sevi parūpēties un doties vakcinēties. Šogad valsts apmaksāta pote pret gripu pienākas ārstiem, senioriem, grūtniecēm, cilvēkiem ar hroniskām kaitēm, un no 21. novembra bezmaksas vakcīnas varēs saņemt arī cilvēki vecuma grupā virs 50 gadiem un bērni, kas nav sasnieguši pilngadību. Līdz šim gripas izplatība Latvija saglabājas zema, taču tā, visticamāk, tikai pieaugs.
Karikatūrista skats: Mazais Vova un raķetes
17. novembra rītā, kara Ukrainā 267. dienā, Krievija veica kārtējos nāvējošos raķešu triecienus pa civilajiem objektiem Ukrainā. Vismaz četri cilvēki nogalināti Viļņanskas pilsētā Zaporižjas apgabalā, vismaz 23 cilvēki ievainoti Dnipro pilsētā un vairākās pilsētas daļās pārtrūkusi elektroapgāde. 
Karikatūrista skats: Koalīcija buksē
"Šobrīd mēs spolējam kā automašīna dubļos un netiekam uz priekšu," tā Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība") šonedēļ tēlaini raksturoja koalīcijas partiju sarunu gaitu par valdības izveidi. 
Cūku komikss: Mīlas viesulis pret koalīciju
Latviju pārņēmis ne tikai rudens nogurums, bet arī nogurums no koalīcijas sarunām. Pēc garām diskusijām, kurš būs pozīcijā un kurš opozīcijā, un nepatikas paušanas par ierādītajām vietām Saeimas sēžu zālē, nākamās koalīcijas partneri "Jaunā Vienotība", "Apvienotais saraksts" un Nacionālā apvienība parakstījuši sadarbības memorandu, un "Jaunā vienotība" kolēģiem piedāvājusi atbildības jomu sadalījumu, bet "Apvienotais saraksts" iegrimis dziļās pārdomās, vai teikt – JĀ! – koalīcijas sarunu vedēja Krišjāņa Kariņa "bildinājumam".  
Cūku komikss: Saeimas rēgi
1. novembrī, uz pirmo sēdi sanāca jaunievēlētā 14. Saeima. Nepilnu stundu pēc deputāta zvēresta došanas Nadežda Tretjakova no frakcijas "Stabilitātei!", uzrakstot iesniegumu Saeimas prezidijam, atteicās no deputātes pilnvarām. Savukārt nākamās koalīcijas partneri "Jaunā Vienotība", "Apvienotais saraksts" un Nacionālā apvienība jau parakstījuši sadarbības memorandu un vienojušies par klimata un enerģētikas ministrijas izveidi.
Karikatūrista skats: Protests
Klimata un vides aktīvisti Eiropā turpina protesta akcijas, līmējot plaukstas pie luksusa auto vai gleznām muzejos. 
Karikatūrista skats: Ķīnas prezidents
Ķīnas prezidents Sji Dzjiņpins 23. oktobrī valdošās Komunistiskās partijas kongresā pārvēlēts uz trešo termiņu Komunistiskās partijas ģenerālsekretāra amatā.
Karikatūrista skats: VUGD aptur posteņu darbību
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) īslaicīgi līdz gada beigām apturēs 18 mazāk noslogoto posteņu darbību, tomēr iespēju robežās turpinās pildīt savas funkcijas, ceturtdien žurnālistiem paziņoja VUGD priekšnieks Oskars Āboliņš.
Cūku komikss: Negaidītie kārumnieki
Cūcība ir gan mežā izgāzt sadzīves atkritumus, gan organiskos atkritumus no dārza: rudens lapas, lakstus, nopļauto zāli, neapēstos ābolus un citas rudens veltes. Tā mežā nokļūst nevēlamas dārza kultūras, rodot tur mājvietu invazīvām sugām (piemēram, Spānijas kailgliemežiem) un neraksturīgām slimībām. Arī priekšstats, ka dārza veltes būs našķis meža zvēriem un nesīs labumu, ir aplams. Šādā veidā cilvēki radina meža zvērus nākt pilsētā, ciemoties pagalmos un izstaigāt iekoptos dārziņus. Dārza atkritumus var pārstrādāt kompostā, taču ja tādas iespējas nav, jāsazinās ar pašvaldību, atkritumu apsaimniekotājiem vai jāvēršas pie vietējiem lauksaimniekiem vai mednieku organizācijām.
Karikatūrista skats: Daugavpils pieminekļa nedienas
Šonedēļ lemjot par vairākiem finansējuma piešķiršanas jautājumiem no pašvaldības budžeta, Daugavpils dome lēma neatvēlēt 57 000 eiro divu padomju varu slavinošo pieminekļu demontāžai.
Cūku komikss: Varas zeķes stīvēšana
14. Saeimas vēlēšanās ievēlētie septiņi politiskie spēki ir kā septiņas krāsas varavīksnē, kas plāno apspīdēt Latviju turpmākos četrus gadus. "Jaunā Vienotība", Zaļo un Zemnieku savienība, "Apvienotais saraksts",  Nacionālā apvienība, "Stabilitātei!", "Latvija pirmajā vietā" un "Progresīvie" nu zīmē sarkanās līnijas un, pārcilājot viens otra tīrās un netīrās veļas grozus, dala varu un izvietojumu koalīcijā un opozīcijā.
Karikatūrista skats: Miljardieris Masks un «sirēnis» Putins
Miljardieris un uzņēmumu "Tesla Motors" un "SpaceX" vadītājs Īlons Masks šonedēļ ne tikai pārsteidza pasaules sabiedrību ar atkārtotu paziņojumu par  mikroblogošanas vietnes "Twitter" iegādi, bet arī ukraiņiem ļoti nepatīkamiem "čivinājumiem" un auditorijas aptaujām par Ukrainā  notiekošo karu. Šo ziņu stilistika un izvirzītās tēzes ļoti atgādina Krievijas propagandas naratīvus, tāpēc pieļauju, ka ASV miljardieris varētu būt iekļuvis kādas aizjūras sirēnas valgos.
Svarīgākais šobrīd