Cūku traģikomikss: Krievijā kļuvis vēl tumšāks

Krievijā valdošais Putina režīms ir nobendējis opozīcijas līderi Alekseju Navaļniju, kurš piektdien mira ieslodzījumā 47 gadu vecumā. Krievijas specdienesti jau agrāk bija centušies noindēt Navaļniju, bet pirms trim gadiem viņš drosmīgi atgriezās Krievijā, kur nekavējoties tika apcietināts. Līdz ar Navaļnija nāvi vēl vairāk sarukušas jau tā niecīgās cerības uz demokrātijas atdzimšanu Krievijā, lai gan viņa atraitne Jūlija apņēmusies turpināt Alekseja sākto cīņu.

 

Cūku komiksi

Iknedēļas komiksi par aktuālo Latvijā un pasaulē. Komiksam ir sava "cūku" izcelsmes leģenda, kas atrodama pie katra jaunākā komiksa. Cūka var būt gan iedomāts būvnieks, gan nebraucošu vilcienu pasažieris, gan sporta spēļu dalībnieks, ikvienam no mums līdzīgs un atšķirīgs. Komiksu zīmē māksliniece Gundega Evelone.

Meža pašā viducī ir Cūku ciematiņš ar unitāri demokrātisku, parlamentāru pārvaldi. Tajā dzīvo Cūkas ar tradīcijām bagātu kultūras kapitālu un tautsaimniecības potenciālu. Cūkas mēģina kļūt drošākas un atvērtākas ārpusmeža tendencēm, bet viņām ne vienmēr tas izdodas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Komiksi un karikatūras

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti