Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Orientieristi Jubelis un Grosberga kļūst par Latvijas čempioniem garajā distancē
Pirmo reizi par Latvijas čempionu orientēšanās sportā pieaugušo elites grupā nedēļas nogalē kļuva Andris Jubelis, savukārt dāmām garajā distancē otro gadu pēc kārtas labākā bija Sandra Grosberga, informēja organizatori. Sacensībās, kas bija arī Latvijas kausa sezonas trešais posms, Kamparkalnā, Talsu pusē, startēja apmēram 500 orientieristu.
Jātnieks Bregže uzvar Latvijas ziemas čempionātā konkūrā
Aigars Bregže ar zirgu Val di Sole nedēļas nogalē Kleistos uzvarēja Latvijas ziemas čempionāta izšķirošā ceturtā posma sacensības šķēršļu pārvarēšanā galvenajā maršrutā un palika nepārspēts arī kopvērtējumā, informēja organizatori.
Salaspils komandas iegūst Baltijas frisbija čempionu kausus
Salaspils „Wild Things” vīriešu un „Salaspils FK” sieviešu komandas svētdien Ogrē triumfēja ceturtajā Baltijas frisbija čempionu kausa izcīņā, vēsta sacensību organizatori. „Wild Things” šī bija ceturtā uzvara pēc kārtas, bet „Salaspils FK” titulu atguva pēc gada pauzes.
Svarcēlāja Koha: Kā favorītei Eiropas čempionātā bija savādākas sajūtas
Ar uzvarētājas titulu no Eiropas čempionāta svarcelšanā mājās atgriezusies Rebeka Koha, kam sacensībās Rumānijā bija jauna pieredze startēt kā galvenajai favorītei. Sportiste Latvijas Radio pastāstīja, ka guvusi jaunus iespaidus, bet iegūtais zelts sildīs sirdi līdz nākamajām lielajām sacensībām.
Svarcēlāja Koha pārliecinoši izcīna pirmo Eiropas čempiones titulu
Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha trešdien Rumānijā pārliecinoši triumfēja Eiropas čempionātā svara kategorijā līdz 58 kilogramiem, liecina rīkotāju informācija. Trešo gadu pēc kārtas Rebeka no kontinenta meistarsacīkstēm atgriezīsies ar medaļu, bet pirmoreiz viņa pieaugušo konkurencē palika nepārspēta. 
Antidopinga aprīkojuma ražotājs pamet tirgu, steigšus jāmeklē aizstājējs
Pasaules Antidopinga aģentūrai (WADA) pēc Šveices uzņēmuma "Berlinger" lēmuma pārtraukt sadarbību jāmeklē cits ražotājs, kas nodrošinās pudelītes analīžu paraugu glabāšanai, sestdien vēstīja aģentūra "Reuters". Janvārī WADA informēja, ka izvērtēs "Berlinger" ražojumu drošumu, jo Ķelnes laboratorijā konstatēja, ka pēc sasaldēšanas pudelītes iespējams atvērt bez kādu pēdu atstāšanas.
Latvijas izlasē 64 spēles aizvadījušais Klešniks noslēgs handbolista karjeru
Vācijas Bundeslīgas klubā "Wetzlar" spēlējošais Latvijas handbolists Evars Klešniks sezonas izskaņā beigs karjeru, trešdien informēja Latvijas Handbola federācija (LHF). Klubs 37 gadus vecajam Klešnikam piedāvājis līgumu uz vēl vienu sezonu, taču latvietis nolēmis atteikties, lai varētu vairāk laika pavadīt ar ģimeni.
Abas Salaspils Frisbija kluba komandas iegūst Latvijas čempionu kausus
Salaspils „Wild Things” vīriešu un „Salaspils FK” sieviešu komandas svētdien triumfēja Latvijas telpu frisbija čempionātā Valmierā, ziņo sacensību organizatori. „Wild Things” šis bija ceturtais tituls pēc kārtas, savukārt „Salaspils FK” čempionu kausu atguva pēc divu gadu pauzes.
Jaunākie
Interesanti