Sports / Citi
Skrējēja Džaviza uzvar vēsturiskajā Spartatlonā, Vecvagarim - Latvijas rekords
Latvijas ultramaratoniste Diāna Džaviza sestdien Grieķijā sieviešu konkurencē uzvarēja vēsturiskajā Spartatlonā, kas risinās 246 kilometru distancē no Atēnu Akropoles līdz Spartas valdnieka Leonīda statujai. Lielisks rezultāts bija pa spēkam arī Matīsam Vecvagarim, kurš finišēja piektais, sasniedzot Latvijas skrējējiem visu laiku labāko rezultātu Spartatlonā vīriešu ieskaitē.
Šaušanas sportā Latvijā cer uz modernākām tehnoloģijām, allaž rēķinās ar papildu prasībām
Agates Rašmanes starts Tokijas olimpiskajās spēlēs pievērsa lielāku uzmanību šaušanas sportam, turklāt viņa būs pirmā Latvijas šāvēja, kas piedalīsies arī Pasaules kausa finālsacensībās. Šāvējiem vienmēr jārēķinās ar īpašām prasībām ceļojot, tomēr arī pašu mājās netrūkst risināmu lietu, lai sava sporta veida nākotni iezīmētu gaišākās krāsās.
Latvijas rollerslēpotāji izcīna vairākas godalgas Pasaules kausa posmā Madonā
Nedēļas nogalē Madonā notiek Pasaules kausa rollerslēpošanā posms, kur sestdien distancē ar kopīgu startu junioru konkurencē uzvarēja Lauris Kaparkalējs, bet pieaugušajiem trešais finišēja Raimo Vīgants. Divas godalgas Latvijas juniori izcīnīja piektdien sprintā - Kaparkalējam zelts, savukārt Samantai Krampei sudrabs.
Organizatori: «Rimi» Rīgas maratons risināsies nākotnes pasākumu formātā
Pandēmija tik drīz nekur nepazudīs, tādēļ "Rimi" Rīgas maratons nedēļas nogalē risināsies tādā pašā formātā kā līdzīgi skrējieni rudenī citviet Eiropā un Amerikā, lielāko vērību pievēršot dalībnieku drošībai, piektdien Latvijas Televīzijā teica pasākuma organizators Aigars Nords.
Madonā septīto gadu pēc kārtas spēkiem mērosies pasaulē labākie rollerslēpotāji
Augusta pēdējā nedēļas nogalē Madonā risināsies sezonas trešais Pasaules kausa posms distanču slēpošanas vasaras paveidā – rollerslēpošanā. Pirmoreiz šāda līmeņa sacensības Madonā notika 2015. gadā, un kopš tās reizes sacīkstes risinās katru gadu. Šogad dalību apstiprinājuši gandrīz simt dalībnieku no 10 valstīm.
Rīgas maratonam piemēro epidemioloģiski droša sporta pilotprojekta statusu
"Rimi" Rīgas maratonam 2021. gadā piemērots epidemioloģiski droša sporta pilotprojekta statuss, pasākuma organizāciju un drošības protokolu saskaņojot ar Izglītības un zinātnes ministriju, Veselības ministriju un Latvijas Vieglatlētikas savienību, ceturtdien informēja organizatori.
Pasaules kausa posmā Madonā rollerslēpotāji cer iepriecināt savus līdzjutējus
Nedēļas nogalē Madonas pilsētā un "Smeceres sils" trasē notiks Pasaules kausa (PK) posms rollerslēpošanā, kur startēs 10 valstu sportisti. Uz panākumiem pamatoti cer arī mājinieki – rollerslēpotāji Raimo Vīgants un Lauris Kaparkalējs trešdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" pastāstīja, ka aizvadīja labu gatavošanās posmu pirms starta savu līdzjutēju priekšā.