Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Latvijā sākas pasaules čempionāts orientēšanās sportā
Visiem orientēšanās sporta cienītājiem sākas vairāk nekā nedēļu ilgi svētki – Latvija uzņems 35.pasaules čempionātu, kas būs īpašs, jo līdzšinējā formātā notiks pēdējo reizi. Sacensībās piedalīsies sportisti arī no tik eksotiskām zemēm kā Ziemeļkoreja, savukārt Latvijas izlase, kurā būs piecas dāmas un četri vīri, savās mājās mēģinās pacīnīties par vietām uz goda pjedestāla.
Ar uguņošanu Skotijā atklāj apvienoto Eiropas čempionātu vasaras sporta veidos
Uguņošana un svētku ballīte trešdien vakarā Lielbritānijas pilsētā Glāzgovā atklāja apvienoto Eiropas čempionātu, kur atlēti sacentīsies 13 sporta veidu disciplīnās, cīnoties par 188 medaļu komplektiem. Skotijā risināsies lielākā daļa sacensību, bet medaļas kontinenta meistarsacīkstēs vieglatlētikā sadalīs Berlīnē. 
Nedēļas nogalē Rīgā risināsies ekstrēmo sporta veidu festivāls «Simple Summer Session 2018»
Pavisam nesen atklātajā Centra sporta kvartālā, Rīgā, 4. un 5. augustā ciemosies viens no prestižākajiem ekstrēmo sporta veidu festivāliem "Simple Session". Jaunuzceltais betona skeitparks starp Krišjāņa Barona un Aleksandra Čaka ielām atzīts par piemērotu augsta līmeņa starptautisku sacensību aizvadīšanai, un jau šovasar tur savas prasmes demonstrēs pasaulē labākie BMX frīstaila un skeitborda sportisti.
Snūkerists Robertsons pēc gada pauzes triumfē Rīgā
Austrālijas snūkera spēlētājs Nīls Robertsons svētdien ar 5-2 „Arēnā Rīga” pārspēja Anglijas spēlētāju Džeku Lisovski, kļūstot par „Kaspersky Riga Masters” čempionu, liecina organizatoru informācija.
Vīgants sprintā Madonā uzvar Pasaules kausa posmā rollerslēpošanā junioriem
Madonas pusē jau ceturto gadu pēc kārtas risinās Pasaules kausa posms rollerslēpošanā, kas pulcējis spēcīgu dalībnieku sastāvu. Junioru konkurencē savās mājās kā zivs ūdenī jutās madonietis Raimo Vīgants – latvietim pārliecinoša uzvara pusfinālā un arī lielajā finālā viņš konkurentiem neatstāja nekādas cerības. Madonietim tā ir jau otrā uzvara junioru konkurencē – pirmā bija pirms trim gadiem.
Orientieristi Limbažos sacenšas par iespēju startēt pasaules čempionātā
Pēc nepilna mēneša Latvijā pirmo reizi notiks pasaules čempionāts orientēšanās sportā, taču daudzu valstu labākie orientieristi jau ieradušies uz komandu atlases sacensībām. Šoreiz mērošanās spēkiem notika nevis starp valstīm, bet gan pašu izlašu sportistu vidū, lai noskaidrotu spēcīgākos, kuri iegūs iespēju piedalīties pasaules čempionātā. Sacensības sprinta distancē notika Limbažos. 
Jaunākie
Interesanti