Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Orientierists Edgars Bertuks: Bijām ļoti tuvu uzvarai pasaules čempionātā
Pasaules čempions orientēšanās sportā aizvadīto nedēļu Siguldas apkārtnes mežos vērtē kā izlasei veiksmīgu, par spīti caurdurtai pēdai divus mēnešus pirms vairākus gadus gaidītajai pasaules čempionāta norisei pašu mājās. Savu viedokli lsm.lv izteica arī citi komandas sportisti, kā arī taku orientēšanās izlases pārstāve Ilze Lapiņa, kura kopā ar komandu Latvijai izcīnīja sudraba medaļas.
Handbols Latvijā - amatieri pašu mājās, profesionāļi meklē ārzemju klubus
Latvijas jaunie handbolisti jau aizvadījuši vai vēl turpina savus jaunatnes Eiropas čempionātus, kuros gan spēlē B divīzijā. Pašmāju rokasbumbas čempionāts jau vairākas sezonas norit amatieru līmenī, jo nav pat pusprofesionālu vietējo komandu. Līdz ar to nevar arī cerēt uz jauno spēlētāju veiksmīgu iekļaušanos pieaugušo handbolā un izlases rindu papildināšanu. Tomēr rokasbumbas federācija atradusi arī veiksmīgu mehānismu, kā jaunos spēlētājus sagatavot pirms došanās uz ārzemju komandām. 
Izlases sportists Andris Jubelis: Orientēšanās karaliene ir garā distance
Siguldas pusē turpinās 35.pasaules čempionāts (PČ) orientēšanās sportā. Līdz šim sporta veida gada centrālais notikums risinājās kādā no lielvalstīm, taču pērn labākie pulcējās Igaunijā, bet šogad priecē Latvijas līdzjutējus Siguldā un Rīgā. Lsm.lv aprunājās ar Latvijas izlases puišiem pirms intesīvo sacensību noslēdzošā starta garajā distancē, kas pasaules labākos orientieristus Siguldā izaicinās sestdien, 11.augustā, no plkst.12.
BMX frīstailists Reimanis izcīna medaļu «Simple Summer Session» sacensībās Rīgā
Nedēļas nogalē Rīgā risinājās vienas no šovasar nozīmīgākajām ekstrēmo sporta veidu sacensībām „Simple Summer Session”. Rīgas Centra sporta kvartāla betona skeitparkā savas prasmes demonstrēja pasaulē labākie BMX frīstaila un skeitborda meistari. Latviešu sportisti guva vērā ņemamus panākumus - otro vietu BMX strīta disciplīnas finālā izcīnīja Kristaps Reimanis.
Jaunākie
Interesanti