Vācu biatlonists Feifers uzvar sacensībās ar masu startu

Pirms doties svētku brīvdienās, Austrijā, Hohfilcenes trasē, svētdien noslēdzas Pasaules kausa posms biatlonā. Svētdien dienas kārtībā sacensības ar masu startu, kur vīru konkurencē par uzvarētāju kļuva Vācijas sportists Arnds Feifers.

Par sacensību uzvarētāju kļuva vācu biatlonists Arnds Feifers, kurš šāva bez kļūdām un finišēja 35 minūtēs un 53,3 sekundēs.

Līderi finiša taisnē

Otrajā vietā ierindojās zviedrs Martins Ponsilouma, kurš no līdera atpalika 1,3 sekundes un šautuvē pieļāva vienu kļūdu. Savukārt trijnieku noslēdza norvēģis Tarje Bē, kurš bija lēnāks par uzvarētāju 9,3 sekundes un arī ugunslīnijā kļūdījās vienu reizi.

Šīs sacensības noritēja bez latviešu biatlonistu dalības.

Vēlāk uz starta dosies arī dāmas – plkst. 15.15. Sacensības tiešraidē varēs vērot LTV7 un REPLAY.lv.