Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Orientieristi Limbažos sacenšas par iespēju startēt pasaules čempionātā
Pēc nepilna mēneša Latvijā pirmo reizi notiks pasaules čempionāts orientēšanās sportā, taču daudzu valstu labākie orientieristi jau ieradušies uz komandu atlases sacensībām. Šoreiz mērošanās spēkiem notika nevis starp valstīm, bet gan pašu izlašu sportistu vidū, lai noskaidrotu spēcīgākos, kuri iegūs iespēju piedalīties pasaules čempionātā. Sacensības sprinta distancē notika Limbažos. 
Pasaules čempionātā Latvijā startēs vismaz 42 valstu orientieristi
Augustā pirmo reizi Latvijā notiks pasaules čempionāts orientēšanās sportā, kur gatavību startēt apstiprinājušas 42 valstis, un pieteikšanās vēl turpinās, trešdien informēja rīkotāji. Pašlaik gandrīz visi labākie pasaules orientieristi ieradušies Latvijā, lai no 6. līdz 8. jūlijam Limbažos un Līgatnē piedalītos komandu atlases sacensībās.
Handbolists Krištopāns: Maķedonijā fanu dēļ stress bija lielāks mājas spēlēs
Latvijas labākais handbolists un viens no pasaulē izcilākajiem meistariem Dainis Krištopāns aizvadītās sezonas augstāko punktu sasniedza Maķedonijā, kur Latgales milzis veiksmīgi iejutās Skopjes "Vardar" sastāvā. Sportists Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja, ka bija grūti pierast pie karstuma un pārsteidza arī ugunīgie līdzjutēji, kuru dēļ stress sākotnēji lielāks pat bijis mājas spēlēs, nevis izbraukumā.
Frisbijiste Kublicka kļūst par Eiropas zvaigzni ceļā uz Ameriku
Latvijas frisbija izlases spēlētāja Lāsma Kublicka iekļuvusi „Eurostar” jeb Eiropas zvaigžņu izlasē, kas augustā dosies simboliskā cīņā pret labākajiem Ziemeļamerikas klubiem. Līdz šim nevienai latvietei nebija izdevies nokļūt starp Eiropas labākajām spēlētājām. Kublicka ir sajūsmā par nebijušo iespēju, lai gan ceļš līdz izlasei nav bijis viegls, intervijā lsm.lv atklāja pati sportiste.
Skeitbordists Apse sāk tūri Latvijā ar citiem pasaules profesionāļiem
Latvijas vienīgais profesionālais skeitbordists Madars Apse šonedēļ sāks tūri "Atvest skeitbordu uz Latviju ar Madaru Apsi", kurā viņam pievienosies citi pasaules mēroga skeitbordisti, tostarp amerikāņi Pets Dafijs un Niks Garsija, krievs Goša Koniševs un zviedrs Josefs Skots Džata. 
Dobeles «Tenax» handbolisti atgriežas Latvijas čempionu tronī
Dobeles "Tenax" handbolisti sestdien nodrošināja triumfu šīs sezonas "SynotTip" Latvijas handbola virslīgā. Finālsērijas ceturtajā mačā dobelnieki viesos ar rezultātu 30:22 pārspēja Rīgas "Celtnieks" komandu, sērijā līdz trim uzvarām panākot 3-1 un no galvaspilsētas kluba atgūstot valsts čempiones godu.
Jaunākie
Interesanti