Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Latvija pārspēj Lietuvu pirmajā e-basketbola izlašu spēlē
Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) izskata iespēju 2024.gada Parīzes olimpiskajās spēlēs kā paraugdemonstrējumu iekļaut e-sportu jeb videospēles, kas vēlāk varbūt arī iekļūtu olimpiādes pamata programmā. Arī Baltijā e-sports iekaro savu vietu, bet tieši Latvijas un Lietuvas izlašu tikšanās aizvadītās nedēļas nogalē kļuva par pirmo valstsvienību dueli NBA2K spēlē jeb e-basketbolā. 
Desmitgadīga britu skeitbordiste pretendēs kvalificēties Tokijas olimpiādei
Tikai 10 gadus veco skeitbordisti Skaju Braunu iekļāva Lielbritānijas izlasē ar valsts finansējumu, lai talantīgā meitene līdzās divreiz vecākiem un krietni garākiem sportistiem labāk sagatavotos atlases sacensībām un kvalificētos 2020.gada Tokijas olimpiskajām spēlēm, ceturtdien rakstīja insidethegames.biz.
Salaspils un Valmieras frisbija komandas izcīna Latvijas telpu čempionāta kausus
Salaspils frisbija komanda „Wild Things A” svētdien savās mājās ar 15:11 Latvijas telpu frisbija čempionāta finālā pieveica Rīgas „Hardcore Ultimate”, piekto gadu pēc kārtas salaspiliešiem kļūstot par telpu sezonas uzvarētājiem.  Sieviešu divīzijā par uzvarētājām kļuva „Valmiera”, kas ar 15:13 pārspēja „Salaspils FK A”.
Traumas sportā - neizbēgamas, bet risku iespējams ierobežot
Traumas sportā ir ikdienišķa parādība, īpaši - profesionālajā sportā. No tām izvairīties nav iespējams, vien maksimāli apiet riskus, kas palielina iespēju gūt traumu. Pirms pusotras nedēļas šķietami nevainīgā situācijā traumu guva viens no Latvijas labākajiem hokejistiem Kaspars Daugaviņš. Pagaidām nav zināms, vai viņš varēs palīdzēt valstsvienībai pasaules čempionātā Slovākijā. Daudziem talantīgiem un perspektīviem sportistiem tieši kāds konkrēts savainojums pārvilcis treknu svītru turpmākajai karjerai.
Dobeles «Tenax» handbolisti noslēdz dalību Baltijas līgā
Dobeles “Tenax” handbolisti sestdien piedzīvoja smagu sagrāvi Baltijas līgas čempionāta izslēgšanas turnīra pirmās kārtas atbildes mačā pret Ukrainas vicečempioni Zaporožjes ZTR – zaudējums ar 25:40, bet divu spēļu summā 40:72.
Pasaules ziemas universiādē Latviju pārstāvēs 13 augstskolu studenti
Pasaules ziemas universiādē martā Krievijas pilsētā Krasnojarskā Latviju pārstāvēs 13 augstskolu 27 studenti, kas startēs piecos sporta veidos, tostarp piedalīsies arī hokeja izlase, ceturtdien informēja Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS). Universiādē gatavojas piedalīties vairāk nekā 60 valstu 2000 atlētu.
Kambala cīņu šovā Rīgā atgriezīsies boksa ringā
Basketbolista gaitas noslēgušais Kaspars Kambala boksa ringā atgriezīsies ar cīņu pret mazpazīstamu baltkrievu bokseri Aļaksandru Ņahajčuku, vēsta "LNK Boxing". Abu sportistu duelis notiks 23.martā "Arēnā Rīga" cīņu šova ietvaros.
Jaunākie
Interesanti