Svarīgi
Sadaļas
Sports / Citi
Azerbaidžānas šahists Mamedjarovs uzvar «Grand Prix» posmā Rīgā
Šaha "Grand Prix" posma finālā Rīgā trešdien uzvarētājs izšķīrās tikai pēdējā partijā, tā sauktajā armagedonā, kurā uzvaru ar 5:4 pēc triju dienu cīņām pār franču lielmeistaru Maksimu Vašjē-Lagravu izcīnīja Azerbaidžānas šahists Šahrijars Mamedjarovs.
Latvijas dambretistiem cerīgs starts spēcīgu sastāvu pulcējušajā «Riga Open»
Spēcīgu sastāvu pulcējis starptautiskais "Riga Open" simtlauciņu dambretes turnīrs, kas Latvijas galvaspilsētā ilgs līdz 28.jūlijam. Sacensības risinās atsevišķi vīriešu un sieviešu konkurencē, kur mājiniekus pārstāv arī titulētie lielmeistari Guntis Valneris un sešpadsmitkārtēja uzvarētāja pasaules čempionātos Zoja Golubeva. Latvijas dambretisti pēc pirmajām kārtām saglabā izredzes uz augstu vietu. 
Starptautiskā antidopinga operācijā aizturēti 234 cilvēki
Vērienīgā starptautiskā policijas operācijā, iesaistoties 33 valstīm un Pasaules Antidopinga aģentūrai (WADA), konfiscēti vairāki miljoni dopinga vielu un viltotu medikamentu vienību, kā arī aizturēti 234 cilvēki, pirmdien pavēstīja Eiropols.
Ar Gajevska uzvaru noslēdzas «Vaidavas kauss» triatlonā
Aizvadītas Latvijas kausa izcīņas piektā posma sacensības triatlonā “Vaidavas kauss”. Elites grupas dalībniekiem bija jāveic olimpiskā distance – 1,5 kilometri peldus, 40 kilometri uz riteņa un beigās desmit kilometri skriešus.
Latvijas frisbija izlase ar ambīcijām dodas uz Eiropas čempionātu
Latvijas vadošie frisbijisti devušies ceļā uz Ģēru Ungārijā, kur jau svētdien uzsāks cīņu Eiropas čempionātā. Izlase aizvadījusi ievērojamu gatavošanās posmu un ir noskaņota sasniegt vēl nebijušus rezultātus vecā kontinenta sacensībās, pauda viens no izlases saspēles vadītājiem Ēriks Podgurskis.
Latvijas šāvēju duets izcīna sudraba godalgas Eiropas spēlēs
Latvijas duets Agate Rašmane un Lauris Strautmanis pirmdien Eiropas spēlēs Minskā ieguva 2.vietu, nodrošinot sudraba medaļas jaukto komandu sacensībās šaušanā ar pistoli 50 metru distancē, liecina rīkotāju informācija. Strautmanim Eiropas spēlēs tā bija jau otrā godalga.
Valdība no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem piešķir sportam naudu
Valdība otrdien atbalstīja Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavoto rīkojuma projektu, kas no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem paredz piešķirt finansējumu vairākām sporta organizācijām dažāda mēroga sporta sacensību organizēšanai un sportistu atbalstam, tostarp Latvijas Handbola federācijai un Latvijas Volejbola federācijai.
Jaunākie
Interesanti