Latvijā atklāj vēl 12 jaunus Covid-19 saslimšanas gadījumus

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 12 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās 24 stundās veikti 2733 Covid-19 testi un reģistrēti 12 jauni saslimšanas gadījumi.

Jauni pacienti reģistrēti kopumā četrās pašvaldībās - Rīgā, Daugavpilī, Kuldīgas un Olaines novados.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka pieci saslimušie ir kontaktpersonas, septiņām personām tiek precizēti inficēšanās apstākļi. Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Pēdējās diennakts laikā stacionēts viens pacients ar Covid-19.

Pašlaik stacionāros ārstējas deviņi Covid-19 pacienti ar vidēji smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāra izrakstīti 218 pacienti.

Latvijā kopā veikti 301 818 izmeklējumi, saslimušas 1572 personas, 1248 izveseļojušās, 36 mirušas.

Tikmer pārtikas uzņēmums “Forevers”, kurā otrdien konstatēts infekcijas uzliesmojums, paziņojumā medijiem informēja, ka trešdien neviens no jauniem inficēšanas gadījumiem nav saistīts uz uzņēmuma darbiniekiem. Vairāk nekā 90% saslimušo darbinieku saslimšana norit faktiski bez simptomiem. Testi vēl turpinās darbiniekiem, kuri nebija tiešā kontaktā ar inficētajiem.  

Darbiniekiem vecumā no 60 gadiem “Forevers” ir piedāvājis izņemt uzņēmuma apmaksātu atvaļinājumu. Vai to darīt, ir katra darbinieka individuāls lēmums, informēja uzņēmums.

Uzņēmums informēja, ka pie ražotnes ēkas, pastiprinot kontroli, trešdien ir izvietots vēl papildus autonoma ierīce ķermeņa temperatūras mērīšanai.

KONTEKSTS:

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē, un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

Kopš augusta ārā drīkst pulcēties 3000 cilvēku. Joprojām spēkā ir divu metru distances ievērošana. Sabiedriskajā transportā mutes un deguna aizsegi vairs nav obligāti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti