Vācijas veselības ministrs un viņa ģimene saņem nāves draudus valdības Covid-19 politikas dēļ

Vācijas veselības ministrs Karls Lauterbahs atzinis, ka nāves draudi ne tikai viņam, bet arī viņa bērniem ir kļuvuši par viņa ģimenes ikdienas sastāvdaļu.

Lauterbahs kopš pagājušā gada, kad stājās veselības ministra amatā, saskāries ar pieaugošu naidu valdības noteikto Covid-19 ierobežojumu dēļ. Šī gada sākumā izmeklētāji atklāja pretvalstiski noskaņotu grupējumu, kas, kā ziņots, plānoja Lauterbaha nolaupīšanu.

Ministrs pagājušajā nedēļā brīdināja, ka Vācija virzās uz kārtējo Covid-19 inficēšanās gadījumu skaita pieaugumu, un kritizēja karantīnas noteikumu mīkstināšanu vairākās Vācijas federālajās zemēs.

intervijā Ķelnes laikrakstam "Kölner Stadt-Anzeiger" norādīja Lauterbahs, viņš vairs nevar novietot automašīnu pie mājas Ķelnē un viņam nepieciešama personīgā apsardze, lai naktī izietu no mājas.

Ministrs atzinis, ka pats un arī viņa bērni joprojām saņem šokējošus nāves draudus.

Nāves draudi saistībā ar Covid-19 ierobežojumiem un vakcinācijas noteikumiem iepriekš ir nosūtīti arī citiem Vācijas politiķiem, tostarp Saksijas federālās zemes premjeram Mihaelam Krečmeram. Par draudu mērķi ir kļuvuši arī zinātnieki un mediķi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti