Autoceļu remontdarbu dēļ daudzviet Latvijā jārēķinās ar papildu laiku ceļā

Uz Rīgas apvedceļa (Baltezers–Saulkalne) (A4) pārvada pār Daugavpils šoseju (A6) sāk atjaunot brauktuvi, un no pirmdienas, 15. aprīļa, satiksme uz pārvada tiek organizēta pa vienu joslu ar priekšrocības ceļazīmēm, informēja "Latvijas Valsts ceļi".

Braukšanas ātruma ierobežojums tur noteikts līdz 50 km/h, platuma ierobežojums – 3,25 m. "Latvijas Valsts ceļi" aicina rēķināties, ka satiksme uz pārvada būs palēnināta, tādēļ jāplāno papildu laiks ceļam. 

Arī zem pārvada uz autoceļa A6 Ogres virzienā būs sašaurināta brauktuve. Ar satiksmes ierobežojumiem autoceļu A4/A6 satiksmes mezglā būs jārēķinās līdz būvdarbu beigām augusta sākumā. 

Citur valsts ceļu tīklā būvdarbi notiek vēl 18 posmos. Plašākie būvdarbi notiek uz valsts reģionālajiem autoceļiem, lielākie satiksmes ierobežojumi tajos:

•    autoceļa Ventspils–Kolka (P124) posmā no Ventspils līdz Liepenei četri luksoforu posmi, ātruma ierobežojumi 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 35 minūtes;
•    autoceļa Skrunda–Aizpute (P117) posmā aiz Kazdangas divi reversās kustības posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 30 minūtes;
•    uz autoceļa Kandava–Saldus (P109) no Zemītes līdz Kapukrogam trijos posmos satiksmi regulē ar luksoforu. Ātrums  ierobežots līdz 50 km/h, paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 25 minūtes;
•    satiksmei ir slēgts tilts pār Vēdzeles upi uz reģionālā  autoceļa Tukums–Kuldīga (P121). Slēgto posmu var apbraukt pa autoceļiem Aizstrauši–Starpiņas (V1478) un Kandava–Saldus (P109), tam jāplāno 20 minūtes ceļā;
•    autoceļa Smiltene–Valka (P24) posmā no Smiltenes līdz autoceļam Blome–Birzuļi–Palsmane (V243) trijos posmos satiksmi regulē ar luksoforu, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Paredzamais remontposma šķērsošanas laiks 15 minūtes. 

Plānojot braucienus, var ieskatīties remontdarbu kartē, kur atzīmēti visi aktuālie satiksmes ierobežojumi uz valsts autoceļiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti