Pilsētvide
Aizputes Svētā Jāņa Lutera baznīcai atjauno jumtu un meklē atbalstu
Vienā no senākajiem Latvijas dievnamiem turpinās jumta atjaunošanas darbi. Aizputes Svētā Jāņa Lutera baznīcā vairāku gadu garumā veikti dažādi darbi – gan arhitektoniskā izpēte, gan meklēti atbalstītāji baznīcas glābšanas darbiem. Dievnamam bija sācis tecēt jumts, tāpēc svarīgi bija glābt ne tikai pašu ēku, bet arī tur esošās ērģeles un citas unikālas vērtības.
Kuldīgā klavieres skan brīvā dabā
Šovasar Latvijā tiek īstenots neparasts projekts – iespēja brīvā dabā spēlēt klavieres. Šāda iespēja ikvienam interesentam būs trīs pilsētās – Liepājā, Rīgā un Kuldīgā.
Jaunās paaudzes pilsētplānošana meklē atbildes datu zinātnē. Intervija ar Nissu Šahidu
Nissa Šahida (Nissa Shahid) no Londonas Lielbritānijā uz Rīgu bija atbraukusi pirmo reizi. Nissa uzstājās konferencē "Mad City" un ar interesi arī apskatīja pilsētu. Viņu var saukt par patiesu jaunās paaudzes pārstāvi pilsētplānošanā, jo Nissai ir divas izglītības - pilsētplānošanā un datu zinātnē. Tas nozīmē, ka viņa savā darbā mēģina izmantot iespējami daudz visa tā, ko piedāvā jaunākās tehnoloģijas. Nissa atzīst, ka ir viena no retajām, jo kopumā nozare jauninājumus pieņemt diezgan negribīgi. Viņa domā, ka tas ir viena iemesla dēļ - tehnoloģijas un jaunas zināšanas liek cilvēkiem mainīt ierasto kārtību, pie kuras viņi ir pieraduši.  
Stokholmā tiesa liedz Nobela centra būvniecību
Pagājušā gada februārī Stokholmas reģionālā pārvalde deva atļauju Nobela centra celtniecībai pašā Zviedrijas galvaspilsētas centrā. Tā būtu ap 31 metru augsta ēka 3000 kvadrātmetru platībā. Projekta izmaksas tika lēstas ap 120 miljoniem eiro. Taču maijā tiesa anulēja atļauju ēkas celtniecībai.