Pilsētvide
Uz Latviešu biedrības nama jumta ievāc pirmo medu
Jūlijs ir visīstākais medus un bitenieku mēnesis. Bišu dravās tiek celtas ārā pilnās kāres, kurās smaržo visdažādāko garšu un nokrāsu medus. Aromātisks liepziedu medus ievākts arī pašā Rīgas centrā - uz Latviešu biedrības nama jumta, kur bites par rīdziniecēm kļuva pirms mēneša. 
Covid-19 ierobežojošo pasākumu dēļ Eiropā uzplaukumu piedzīvo riteņbraukšana
Valstīm sākot atvieglot Covid-19 dēļ noteiktos ierobežojumus, tiek domāts ne tikai par ekonomikas restartēšanu, bet arī par iedzīvotāju pārvietošanos Eiropas pilsētās. Tiek veidoti jauni veloceliņi, lai mudinātu cilvēkus izmantot velosipēdus, nevis automašīnas. Kāpuši arī velosipēdu pārdošanas apjomi. Pilsētplānotāji norāda, ka šī ir unikāla iespēja veikt izrāvienu “zaļās politikas” mērķos, vienlaikus ievērojot sociālo distancēšanos.
Aicina rīdziniekus ziņot par «veloslazdiem»
Biedrība “Datu skola” sabiedriskā kārtā sākusi projektu “Veloslazdi”, kurā no šodienas līdz septembra vidum ikviens velobraucējs var iesūtīt problemātiskas vietas Rīgas ielās un balsot par tām. Populārākie “slazdi” tiks iesniegti Rīgas domes Satiksmes departamentam, kas apņēmies tos pakāpeniski salabot.
Dailes teātra jumtu sāks apdzīvot trīs bišu saimes
Mēnesī, kad pasaule atzīmē Starptautisko bišu dienu, kuras mērķis ir pievērst uzmanību bišu svarīgajai lomai un to sarūkošajam skaitam pasaulē, Dailes teātris kolektīvā uzņem trīs daiļas bišu saimes, pavēstīja teātra pārstāvis Marko Rass.