Pilsētvide
Arboristi: Rēzeknē koku stāvoklis – slikts; apsaimniekošanai tērē pārāk daudz
Rēzeknē uzsākta vairāk nekā 1000 koku stāvokļa novērtēšana, lai apzinātu to bīstamību, slimības un kaitēkļus, kā arī saņemtu ieteikumus par turpmāko rīcību koku kopšanā. Sākotnējais monitoringa posms ir noslēdzies, un pirmie secinājumi ir skaudri: gluži tāpat kā citās Latvijas lielākajās pilsētās koki aug tiem maz piemērotos apstākļos, tiem ir neprofesionāli apgriezti vainagi, kā arī apsaimniekošanai tērēts pārāk daudz līdzekļu.        
Topošais arhitekts piedāvā idejas Talsu pielāgošanai gājēju ērtībām
Pasaulē ir aktuāla tendence pilsētas veidot cilvēkiem draudzīgākas. Tā, piemēram, Rīga reizi mēnesī kādu no ielām atvēl tikai gājējiem. Topošais arhitekts Emīls Gulbis uzskata, ka arī ainaviskie Talsi varētu kļūt gājējiem interesantāki, un savā bakalaura darbā viņš radījis vairākas interesantas idejas. Piemēram, kā Talsi varētu izmantot kāpnes, kas pakalnu pilsētā ir daudz vairāk nekā citviet Latvijā. 
«Rail Baltica» trases lidostas atzara vajadzībām ļauj izcirst 410 kokus
“Rail Baltica” infrastruktūras projektētājs starptautiskajā lidostā „Rīga” – apvienība “Prosiv” – saņēmusi Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijas atļauju 410 koku izciršanai ārpus meža zemes projekta 1. kārtas būvniecībai 2,5 kilometru (km) garā dzelzceļa trases posmā no Zolitūdes ielas līdz topošajai “Rail Baltica” stacijai lidostā.
«4. studija» skaidro, kāpēc Pokrova kapos «izkūp gaisā» kapu pieminekļi un krusti
Latvijas Televīzijas raidījuma "4. studija" uzmanību piesaistīja informācija par Pokrova kapos pēdējā laikā notiekošo. Ja var ticēt vairākiem sociālās vietnes "Facebook" ierakstiem, kapi pēdējo gadu laikā tiek izdemolēti – tajos mistiskā kārtā burtiski izkūp gaisā kapu pieminekļi un krusti, un īpaši šī parādība novērojama kapsētas dienvidrietumu stūrī, kur atrodas vissenākie – XVIII gadsimta beigu ortodoksāļu ģimeņu apbedījumi.