Latvijā
Daugavpilī pieteikta Ģimenes diena ar «tradicionālajām vērtībām». Daļa pilsētnieku saskatījuši diskr...
Daugavpilī pieteikta Ģimenes diena ar «tradicionālajām vērtībām». Daļa pilsētnieku saskatījuši diskrimināciju
Divas sabiedriskās organizācijas – daudzbērnu ģimenes apvienojošā "Lielas ģimenes" un Mežciema mikrorajona iedzīvotāju izveidotā "Mežciema biedrība" – svētdien, 21. maijā, Daugavpils Centrālajā parkā rīkos Ģimenes dienu. Paziņojumā presei teikts, ka "pasākuma mērķis ir paust daugavpiliešu pieturēšanos pie tradicionālajām ģimenes vērtībām". Tajā arī sacīts, ka finansiālu atbalstu sniedz valsts Sabiedrības integrācijas fonds.
Latgalē notiek pirmās palīdzības sacensības skolēniem
Latgalē notiek pirmās palīdzības sacensības skolēniem
Vairāk nekā desmit gadu garumā biedrība "Latvijas Sarkanais krusts" organizē pirmās palīdzības sniegšanas sacensības skolēniem. Sacensībās jāpierāda savas zināšanas par rīcību nelaimes gadījumā gan teorētiski, gan praktiski. Nupat viens no konkursa posmiem noslēdzās Latgalē. Turpina Ausma Sprukte-Kozule no Latgales reģionālās televīzijas.
Valsts probācijas dienests atzīmē 20. jubileju ar akciju Kundziņsalā
(papildināts)
Valsts probācijas dienests atzīmē 20. jubileju ar akciju Kundziņsalā (papildināts)
Kundziņsalā sestdien vairāki desmiti cilvēku pavadīja saulaino dienu, tīrot apkārtni pie bijušās skolas un līmējot tapetes telpās, kur jau uzsācis darbu dienas atbalsta centrs bērniem un ģimenēm, ko veido sabiedriskā labuma organizācija "Tautas palīdzības fonds". Akcijā piedalījās Tieslietu ministrijas darbinieki, Valsts probācijas dienesta speciālisti un arī probācijas klienti.
Apstiprināti jauni putnu gripas gadījumi savvaļas putniem
Apstiprināti jauni putnu gripas gadījumi savvaļas putniem
Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) ir saņēmis laboratorisko izmeklējumu rezultātus, kas apstiprina putnu gripu mirušiem lielajiem ķīriem Jēkabpilī, Radžu ūdenskrātuvē. Tāpat putnu gripa apstiprināta mirušiem upes zīriņiem Krāslavā un cekuldūkuram Veselavas pagastā, Cēsu novadā, informē PVD.
Dievturi vēlas atgūt okupācijas laikā pazudušo Brastiņa veidoto derību akmeni
Dievturi vēlas atgūt okupācijas laikā pazudušo Brastiņa veidoto derību akmeni
Saeimā pašlaik izskata ieceri piešķirt tiesības laulāt arī dievturiem, un aizvien vairāk pāru vēlas savu savienību noslēgt nevis dzimtsarakstu birojā vai baznīcā, bet latviskās dzīvesziņas tradīcijās. Un tieši tādēļ, ka jau drīzumā tas būs iespējams, Latvijas Dievturu sadraudze vēršas pie sabiedrības lūgumu: dievturi vēlas atrast un atgūt savu svētlietu – derību akmeni, kuru veidojis mākslinieks Arvīds Brastiņš. Pēdējo reizi šis akmens redzēts pirms Latvijas okupācijas.  
Latvijā ārstēsies vēl vairāk nekā 20 Ukrainas karā cietušie karavīri
Latvijā ārstēsies vēl vairāk nekā 20 Ukrainas karā cietušie karavīri
Ārstēties Latvijā ieradusies jau ceturtā Ukrainas karā ievainoto karavīru grupa – vairāk nekā 20 cilvēku. Pacienti ar smagiem kara ievainojumiem ārstēsies kādā no Austrumu slimnīcās specializētajām klīnikām, viens pacients pārvests uz Paula Stradiņa slimnīcu, bet vēl daļa saņems rehabilitāciju nacionālajā rehabilitācijas centrā "Vaivari".
Svarīgākais šobrīd