Latvijā
Slēgs Alojas vidusskolas klases
Vairāk nekā 20 gadu laikā slēgtas teju 400 skolas Latvijā, un to slēgšanas vilnis turpinās. Šobrīd jau ir pieņemts lēmums arī par Alojas Ausekļa vidusskolas klašu slēgšanu. Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS) uzskata, ka īstenojamajā izglītības reformā ir daudz nepilnību.
Ludzas pusē uzdarbojas ļaundaris ar cirvi; izmeklēšana ieilgst un psihiatriskā ekspertīze kavējas
Jau aptuveni gadu Ludzas novada Nirzas ciema iedzīvotāji ir satraukti, jo kāds vietējais vīrietis pa ciema centru arvien biežāk pārvietojas ar cirvi rokās un bojā gan privātos, gan pašvaldības īpašumus. Valsts policija ir informēta par situāciju, persona aizturēta un sākti jau teju desmit dažāda veida procesi. Tomēr izmeklēšanai ieilgstot, kavējas arī tiesu psihiatriskā ekspertīze, un persona regulāri atgriežas mājup. Iedzīvotāji atzīst, ka jūtas bezspēcīgi un vairs nezina, kurp vērsties pēc palīdzības.
Saeimas kārtības rullim – 100
Katram parlamentam, lai nodrošinātu tā darba efektivitāti, ir nepieciešami skaidri noteikumi, pie kuriem jāpieturas. Kāda ir likumprojektu izskatīšanas gaita? Kā organizējams komisiju darbs? Kurš un cik ilgi var runāt no tribīnes? Atbildes uz šiem jautājumiem meklējamas Saeimas Kārtības rullī. Šomēnes aprit simt gadu kopš svarīgā likuma pieņemšanas.
Brīvprātīgie no Kuldīgas: Atbalsta sniegšanā Ukrainai nedrīkst nogurt
"Tas ir gandarījums, kad redzi, kur Ukrainā nonāk Latvijas cilvēku saziedotais un cik ļoti tas palīdz kara plosītajai valstij grūtajā ikdienā," tā pēc atgriešanās no labdarības brauciena atzina tie kuldīdznieki, kuri atsaucās biedrības "Mūsu ligzda" aicinājumam palīdzēt ar ziedojumiem un arī to nogādāšanu uz Ukrainu. Nokļūts tuvu frontes līnijai, tur redzētais brīvprātīgajiem tikai vēl vairāk nostiprinājis pārliecību, ka atbalsta sniegšanā nedrīkst nogurt. 
Rīgā un Lestenē piemin leģionārus (papildināts)
Ar dievkalpojumu un gājienu no Sv. Jāņa baznīcas līdz Brīvības piemineklim un ziedu nolikšanu pie pieminekļa Rīgā pieminēja Otrā pasaules kara latviešu leģionārus. Tradicionāli piemiņas pasākums notika arī karā kritušo latviešu karavīru kapos Lestenē. Kopumā šī diena aizvadīta mierīgi, aizturētas divas personas.  
Lielstraupes pili nodos Cēsu novada pašvaldībai
Lielstraupes pili bez atlīdzības nodos Cēsu novada pašvaldības īpašumā, lai nodrošinātu tās kultūrvēsturiskās vērtības saglabāšanu un aizsardzību, kā arī izmantošanu sabiedrības vajadzībām. To paredz Saeimas ceturtdien, 16. martā, pieņemtais likums, informēja Saeimas Preses dienests.
Šogad plāno izbūvēt un sakārtot valsts autoceļus 632 kilometru garumā
Šogad plānots izbūvēt valsts autoceļus 632 kilometru garumā, atvēlot tam 193,1 miljonu eiro, no tiem lielāka daļa – 131,5 miljoni eiro ir valsts budžeta finansējums, savukārt 61,6 miljoni eiro ir Eiropas Savienības (ES) fondu finansējums, paziņojumā medijiem informēja Satiksmes ministrija.
Rāznas un Lubāna ezeros braukt pa ledu aizliegts. Makšķernieki atbalsta, uzņēmēji – iebilst
Vairākus gadus pārvietoties ar motorizētiem transportlīdzekļiem pa lielāko Latvijas ezeru – Rāznas un Lubāna – ledu ziemā bez speciālas atļaujas ir aizliegts. Pēdējā laikā novērots, ka pārkāpumu skaits strauji mazinās, taču vietējo iedzīvotāju viedokļi par šādu kārtību atšķiras. Lai veicinātu tūrismu, nākotnē izstrādājot jaunus dabas aizsardzības plānus, speciālisti pieļauj nelielas atkāpes un pārvietošanos varētu atļaut ar elektriskajiem sniega motocikliem.
Svarīgākais šobrīd