Latvijā
Februārī skaitliski lielākais interneta auditorijas pieaugums – portālam LSM.lv
Februārī – gada īsākajā mēnesī auditorijas kritumus uzrādījusi lielākā daļa TOP 20 apmeklētāko interneta vietņu, liecina interneta tehnoloģiju un pētījumu uzņēmuma "Gemius" publicētais februāra tops. Skaitliski lielāko pieaugumu starp topa vietnēm no visām ierīcēm kopā un no mobilajām ierīcēm uzrādījusi vietne LSM.lv, bet visās platformās skaitliski lielāko kritumu – portāls "Nra.lv". 
Tiesībsargs: Ogres domes rīcībā muzeja atbalsta piketa lietā saskatāma pulcēšanās brīvības ierobežošana
Pastāv bažas par to, kā Ogres pašvaldība ierobežo iedzīvotāju pulcēšanās brīvību – tā secinājis tiesībsargs, vērtējot domes lēmumu februārī aizliegt vietējai biedrībai rīkot sapulci, lai atbalstītu Ogres Vēstures un mākslas muzeju konfliktā ar domi, kas sācies pēc muzeja iebildumiem pret Ogres mēra Egila Helmaņa ieceri rīkot sankcijām pakļautā Pjotra Avena porcelāna kolekcijas izstādi.
REPORTĀŽA. Ventspilī bijušais bērnudārzs kļuvis par patvēruma un tikšanās vietu Ukrainas kara bēgļiem
Ventspils bija viena no pirmajām vietām Kurzemē, kur uzņēma ukraiņu kara bēgļus. Viņus izmitināja Ventspils Augstskolas dienesta viesnīcā, vēlāk arī citviet. Šobrīd Ventspilī dzīvo aptuveni 600 bēgļu no Ukrainas. Un viens no galamērķiem, kur ukraiņu bēgļi dodas pēc morālā atbalsta, ir bijušais bērnudārzs, ko pašvaldība nodevusi ukraiņu biedrības "Kobzar" rīcībā. 
Piecos gados e-parakstu izmantojuši pusmiljons lietotāju; digitālās iespējas arvien neuzrunā lielu daļu
Apmēram miljonam Latvijas iedzīvotāju ir iespēja lietot e-paraksta funkciju, bet pēdējos piecos gados to izmantojuši tikai pusmiljons unikālo lietotāju. Lai gan e-paraksta lietošanas apjoms pēdējos gados ievērojami pieaug un tam vērā ņemamu pieprasījuma grūdienu radīja pandēmijas laiks, vēl aizvien Latvijā ir kupls skaits iedzīvotāju, kuri dažādu iemeslu dēļ neizmanto digitālās iespējas. 
Ekstremālākais brauciens pēc sirds – cauri putenim pacientam nogādā donora orgānu
Ekstrēmākā transplantācija līdzšinējā vēsturē – tā Stradiņa slimnīcas ārsti vienā balsī saka par šogad veikto pirmo sirds pārstādīšanu. Ziņa par donoru pienāca 8. martā, kad zemi ar debesīm sagrieza arī necaurbraucams putenis. Tomēr cauri sniega vērpetēm ārsti un māsas no Rīgas devās uz Latgali, lai nakts vidū ar Gaisa spēka helikopteru atvestu jaunu sirdi kādam pacientam.   
Pašvaldībām daudz neskaidrību par civilo aizsardzību
Pašvaldībām trūkst vienota redzējuma, kur ieguldīt naudu civilās aizsardzības infrastruktūrā. Pieņemot šā gada budžetus, tās kaut kādus līdzekļus civilajai aizsardzībai piešķir, taču pārsvarā tie ir rezerves fondi. Nozīmīgu ieguldījumu šajā jomā nav. Vietvaras arī atzīst, ka tikai uz saviem pleciem iznest civilās aizsardzības plāna īstenošanu nevarēs.  
Skolotāju arodbiedrība sāks apzināt streikotāju skaitu
Tā kā valdība nav pieņēmusi lēmumus par pedagogu algu prasībām, Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) šonedēļ sāks apzināt skolotāju skaitu, kas gatavi piedalīties streikā, intervijā Latvijas Radio raidījumā "Pēcpusdiena" pastāstīja LIZDA vadītāja Inga Vanaga.
Svarīgākais šobrīd