Latvijā
«Māja-kuģis» Pāvilostā vēl aizvien nav aizvests no krasta kāpu aizsargjoslas
Ceturtdien, 9.augustā, ir termiņš no Pāvilostas, Ulmalas stāvkrasta kāpu aizsargjoslas, izvest uzņēmējam Argodam Lūsiņam piederošo tā dēvēto “māju-kuģi”. Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons gan norāda, ka šis termiņš ir tikai mutiska vienošanās un 9.augustā šī būve no kāpu aizsargjoslas, visticamāk, nepazudīs.
Kučinskis aicinās prokuratūru izvērtēt OIK atļauju izsniegšanu desmit vēja stacijām
Ministru prezidents Māris Kučinskis (Zaļo un Zemnieku savienība) vērsīsies prokuratūrā ar lūgumu izvērtēt viņa sagatavoto ziņojumu par obligātā iepirkuma komponentes (OIK) ieviešanas hronoloģiju no 2007.gada līdz 2018.gadam, tajā skaitā ziņojumā ietverto informāciju par, iespējams, pretlikumīgi izsniegtām atļaujām desmit vēja elektrostacijām jaunu jaudu atbalstam OIK sistēmas ietvaros, aģentūrai LETA sacīja premjera preses sekretārs Andrejs Vaivars.
Turpinās strīds par Rīgas mikroautobusu iepirkumu
Nu jau vairāk nekā divus gadus turpinās Rīgas domes uzņēmuma «Rīgas satiksme» iepirkums, kurā tiek meklēts nākamais mikroautobusu pakalpojumu nodrošinātājs galvaspilsētā. Iepirkumu uzraugi daudzās sūdzības līdz šim atzinuši par pamatotām, aizliedzot bez uzlabojumiem turpināt iepirkumu. Tomēr katra nākamā pretenzija tuvina 1. janvāri, no kura ar tiesas lēmumu Rīgā aizliegts mikroautobusu pakalpojumus nodrošināt pašreizējai kompānijai.
«100 darbi Latvijai»: puķu dobe valsts karoga krāsās Valkā
Lai paveiktu ko labu valsts simtgadē, var iztikt bez lieliem finansiāliem ieguldījumiem. To pierādījuši Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas 10. klases skolēni, kuri, gatavojoties valsts simtgadei, pie skolas iekopuši puķu dobi, kas izskatās gluži kā Latvijas karogs, priecējot visus garāmgājējus.  
Talsos pēc trīs ielu pārbūves sola radīt 40 jaunas darbavietas
Talsos, tā dēvētajā Lauktehnikas rajonā, kur atrodas daudzi uzņēmēji, pārbūvēs trīs ielas, un šo notikumu vietējie iedzīvotāji sauc par vēsturisku, bet uzņēmēji pēc ielu pārbūves sola pat izveidot jaunas darbavietas, Latvijas Radio pastāstīja “Talsu Vēstu” žurnāliste Mārīte Jankelēviča.
«Tautas panorāma» jau ceļā pie vēlētājiem!
Līdzīgi kā pērn arī šogad, lai uzzinātu vēlētāju gaidas no nākamajiem Saeimas deputātiem, līdz pat septembra beigām ik dienu kāds no Latvijas Televīzijas Ziņu dienesta žurnālistiem dosies uz vienu vai vairākiem Latvijas novadiem un lielajām pilsētām. Vairāki LTV žurnālisti devušies “Tautas panorāmas” ceļā jau otrdien, 7.augustā.
Ar «Pleca» palīdzību ģimenēs nonākuši 45 «sistēmas bērni»
Ar atbalsta kustības “Plecs” palīdzību pēdējā pusgada laikā ģimenes atraduši jau 45 “sistēmas bērni”. Pēc Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio īstenotā labdarības maratona “Dod pieci” izveidotais “Plecs” krietni apsteidzis sev iepriekš izvirzītos mērķus.  
Bērnu paliatīvajā mājas aprūpē trūkst resursu, pieaugušajiem tā reti pieejama
Latvijā arvien vairāk paliatīvās aprūpes pacientu izvēlas pēdējo dzīves posmu aizvadīt mājās, nevis stacionārā. Bērnu paliatīvajā mājas aprūpē trūkst resursu, savukārt pieaugušajiem šāds pakalpojums ir mazāk pieejams - darbs un vadlīnijas ar šiem pacientiem vēl ir jāizstrādā un jāpilnveido, starptautiskā konferencē sprieda dažādu nozaru speciālisti.
Cert.lv: «Yandex Taxi» lietotne ievāktos datus sūta Krievijai
Sekojot līdzi Lietuvas Nacionālā kiberdrošības centra izpētei, Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcija "Cert.lv" veikusi Krievijas kompānijas "Yandex.Taxi" lietotnes ekspertīzi, gūstot apstiprinājumu, ka lietotne veic saziņu ar tīkliem Krievijā un apmainās ar iegūtajiem datiem.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti