Latvijā
Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā slideno ielu dēļ garas rindas
Pēdējo nedēļu laikā Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas uzņemšanas nodaļā jūtams liels pacientu pieplūdums. Tur pēc palīdzības vēršas daudz cilvēku, kuri guvuši traumas, paslīdot uz ledus, un slimnīcā veidojas garas rindas. Arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests ziņo, ka pēdējā laikā šādu izsaukumu ir daudz. 
Kariņa valdības deklarācija: OIK likvidēšana, migrācijas politikas izvērtēšana un pierobežas skolu saglabāšana
Premjera amata kandidāta Krišjāņa Kariņa ("Jaunā Vienotība") veidotā valdība pievērsīs uzmanību tostarp obligātā iepirkuma komponentes (OIK) likvidēšanai, PVN samazināšanai svaigai gaļai, nodokļu sloga pārnešanai no darbaspēka, migrācijas politikas izvērtēšanai, jauna atkritumu apsaimniekošanas plāna izveidošanai, pierobežas skolu saglabāšanai, latviešu valodas stiprināšanai un NATO ilgtermiņa klātbūtnes saglabāšanai, liecina Latvijas Radio rīcībā esošs neoficiāls deklarācijas projekts.
Kalniete: VDK kartotēka ir publicēta 30 gadus par vēlu
Pilnīgi skaidrs, ka Valsts drošības komitejas (VDK) kartotēka ir publicēta 30 gadus par vēlu, jo tas bija jāizdara neatkarības atgūšanas pašā sākumā, intervijā Latvijas Radio raidījumam "Krustpunktā" teica Eiroparlamenta deputāte Sandra Kalniete.
Šorīt debesīs bija iespējams novērot pilnu Mēness aptumsumu
Šorīt debesīs bija iespējams novērot pilno Mēness aptumsumu. Latvijas astronoms Ilgonis Vilks atzīst, ka šoreiz laikapstākļi bija labvēlīgi un valstī to varēja vērot vairākās vietās. Pēc Mēness krāsas zinātnieki nosaka, cik daudz atmosfērā ir vulkānisko putekļu. Jo to ir vairāk, Mēness aptumsuma laikā ir tumšāks, taču, jo putekļu ir mazāk, tas ir gaišāks.
Partijas pabeidz darbu pie sadarbības līguma un valdības deklarācijas
Topošās valdības koalīcijas partijas pabeigušas darbu pie sadarbības līguma un valdības deklarācijas, partijām vēl jāpieņem oficiālais lēmums par dalību valdībā, un trešdien, 23. janvārī, pēc deklarācijas parakstīšanas plānota Saeimas ārkārtas sēde par valdības apstiprināšanu, medijiem pastāstīja premjera amata kandidāts Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).
Ik gadu ceļu negadījumos traumas gūst vismaz 200 gājēju vecumā virs 60 gadiem
Katru gadu ceļu satiksmes negadījumos traumas gūst vairāk nekā 200 gājēju, kas vecāki par 60 gadiem. Piemēram, pērn negadījumos iekļuvuši apmēram 230 seniori, no kuriem daļa guvusi smagas traumas, savukārt 22 – gājuši bojā. No visiem bojāgājušajiem uz ceļa trešdaļa ir seniori, liecina Valsts policijas dati. Tādēļ atbildīgās iestādes uzsākušas informatīvu drošības kampaņu gājējiem senioriem.
Kariņš: Valdība neplāno «revolūcijas», bet gan sistēmas sakārtošanu
Topošā valdība neplāno “revolūcijas”, asas kustības un radikālas pārmaiņas, bet gan koncentrēsies uz sistēmas sakārtošanu, lai tauta neuztvertu valdību un Saeimu kā pretinieku, bet gan kā kaut ko labu, intervijā Latvijas Radio pauda Ministru prezidenta amata kandidāts Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”).
Arī pieci.lv turpmāk skanēs vienotās Latvijas Radio ziņas
No pirmdienas, 21. janvāra, Latvijas Radio 5 – pieci.lv ēterā 13 reizes dienā būs dzirdami vienotie Latvijas Radio Ziņu dienesta sagatavotie ziņu izlaidumi. Līdz ar to noslēdzies strukturālo izmaiņu posms un visos kanālos – Latvijas Radio 1, Latvijas Radio 2, Latvijas Radio 3 – Klasika, Latvijas Radio 4 – Doma laukums un Pieci.lv - ziņas tiks gatavotas vienā no lielākajiem un profesionālākajiem Ziņu dienestiem Latvijā.
Kandavas novada muzejā apkopo tautas atmiņā esošus vietvārdus
Kandavas nemateriālo kultūras mantojumu turpmāk varēs iepazīt, arī sēžot pie lielā saimes galda Valodas pagrabā. Tajā interaktīvā veidā apkopoti tautas atmiņā esošie vietvārdi no pagājušā gadsimta divdesmitajiem, trīsdesmitajiem gadiem, kā arī izveidota atmiņas spēle.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti