Latvijā
Nacionālā neatkarības kustība atzīmē 30. gadadienu
Aptuveni 100 cilvēku Arkādijas parkā pirmdien, 9. jūlijā, atzīmēja 30. gadadienu kopš Latvijas Nacionālās neatkarības kustības (LNNK) dibināšanas. Organizācijas galvenais mērķis bija atjaunot Latvijas neatkarību, un vēlāk šo ideju kustības biedri aizstāvēja arī Tautas frontes rindās.
Baltijas drošību stiprinās ar jaunu štābu Ādažos
Analizējot Baltijas valstu aizsardzības scenārijus, daudzkārt izskan bažas, ka Krievijas uzbrukuma gadījumā sabiedrotie var nepaspēt laikus ierasties palīgā. Tagad nolemts, ka militārajā bāzē Ādažos tiks izvietots daudznacionālais divīzijas “Ziemeļi” štābs. Par to vienojušās Dānija, Latvija un Igaunija.
Reflektanti visvairāk interesējas par studijām datorzinātnē, medicīnā un inženierzinātnēs
Otrdien, 10. jūlijā, noslēdzas dokumentu iesniegšana Latvijas augstskolās. Līdz šim visvairāk studētgribētāju interesi izrādījuši par studijām Latvijas Universitātē (LU), Rīgas Tehniskajā Universitātē (RTU) un Rīgas Stradiņa universitātē (RSU). Universitātes norāda, ka topošo studentu skaits ir stabils un populārākās studiju programmas pārsteigumu viņiem nerada.
Audžuģimenes tiekas salidojumā Saulkrastos
Audžuģimenes, adoptētāji, aizbildņi un viesģimenes pulcējās uz salidojumu Saulkrastos, lai satiktos, aprunātos un vienam otru atbalstītu. Jūras krastā laiku kopīgi pavada 400 vecāku un bijušo “sistēmas bērnu”.
Rēzeknē par pieciem miljoniem eiro labiekārtos Kovšu ezera apkārtni
Rēzeknē šogad plānots uzsākt kārtējo daudzmiljonu projektu. Šoreiz vairāk nekā piecus miljonus ieguldīs Kovšu ezera teritorijas un tam piegulošo ielu labiekārtošanā. Pašvaldība plāno ap ezeru izbūvēt promenādi, ierīkot kempingu, kā arī uzcelt kafejnīcu un citu infrastruktūru. Būvprojekts jau ir gatavs, un tagad tiek meklēts būvnieks.
Slēdzot reģionālos maršrutus, izdevies samazināt tikai ceturto daļu no plānotā
Reģionālo autobusu reisu samazināšanas plānus nebūs iespējams līdz galam īstenot. Slēdzot, apvienojot un pārplānojot maršrutus, izdevies samazināt vien ceturto daļu no prasītā apjoma,  un katrs nākamais solis samazinājuma virzienā kļūts arvien grūtāks vai pat neiespējams, secina reģionu pārstāvji. Tikmēr Satiksmes ministrija (SM) domā, ko darīt - griezt vēl vai meklēt papildu naudu.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti