Latvijā
Viena diena Kocēnu pašvaldības policista darbā: Ne tikai kārtības sargs, bet arī psihologs
Savas vietējās policijas izveide pašvaldībām nav obligāta prasība, taču arvien vairāk ir novadu, kuri izšķiras par soli veidot savu pašvaldības policiju. Tāds lēmums pieņemts arī Kocēnu novadā, un šovasar jau tur kārtību sargā pašvaldības policija. Vietējiem kārtības sargiem jārisina ne tikai dažādu pārkāpumu lietas, bet jābūt arī psihologiem un atbalsta plecam.  
KNAB šefs: Lielākie korupcijas riski ir iepirkumu jomā
Lielākos korupcijas riskus Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB)  priekšnieks Jēkabs Straume saskata iepirkumu jomā. Intervijā Latvijas Radio Straume norādīja, ka izmeklēšanas notiek, bet tām ir nepieciešams ilgāks laiks.
Rīgas Bērnu slimnīca – vienīgā Baltijā ar operāciju atbrīvo bērnus no epilepsijas
Šī nedēļa iesākās dziesmoti –  Pēc Dziesmu svētku noslēguma Mežaparka estrādē turpinājās sadziedāšanās. Elīze Jance pārdziedāja daudzus un pārradās mājās tikai 8 no rīta. Grūti noticēt, ka tā ir tā pati meitene, kuras dzīvi ierobežoja smagas epilepsijas lēkmes. Kopš Bērnu slimnīcas ārsti uzsākuši ļoti specifiskas neiroķirurģiskas operācijas, jau 10 Latvijas bērni atguvuši kustību brīvību un savu dzīvi.  
Terehovas robežpunktā veidojas vieglo auto rindās
Saistībā ar tehniskām problēmām datorsistēmu darbībā Krievijas pusē kopš svētdienas rīta Terehovas (Burački) robežkontroles punktā ir pārtraukta Eiropas Savienībā reģistrētu vieglo transportlīdzekļu robežpārbaude, līdz ar ko veidojas automašīnu rindas, informēja Valsts robežsardze.
Latgalē valsts atbalstu žurnālistikas saturam saņem 7 projekti
Reģionālo un vietējo mediju atbalstam valsts budžeta finansējums piešķirts 38 projektiem. Šī projektu konkursa ietvaros atsevišķā apakšprogrammā atbalstīti konkrēti Latgales reģiona mediji žurnālistikas satura veidošanai. Par kopējo finansējumu 142 500 eiro atbalstīti septiņi projekti. Finansējums piešķirts interneta portāliem, biedrībām, laikrakstiem un televīzijai.  
«Meža Mackevičos» intensīvā jauno zemessargu sagatavošana sākusies
Divdesmit, divdesmit četrus gadus veci puiši un meitenes, bet citi daudz vecāki – kādam pat pāri četrdesmit, gan studenti, gan četru bērnu māte, gan katoļu baznīcas mācītājs – cenšas vienā solī paveikt pirmo tikai trīs kilometrus garo soļojumu ārpus Zemessardzes apmācību bāzes.
Šovasar pieaudzis noslīkušo skaits
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu (VUGD) satrauc šovasar noslīkušo cilvēku skaits. Siltais laiks cilvēkus vilina atpūsties pie ūdens, taču ne vienmēr peldoties tiek ievērota piesardzība.
Likteņdārzs jau gandrīz gatavs un uzņem apmeklētājus Sajūtu dienā
Jauns tilts un Saieta nams, kuram vēl trūkst stikla fasādes. Vestarda Šimkus un Raimonda Tigula jaundarbi, kas izskanēs tieši atklāšanas koncertā. Dāvana Latvijas simtgadē – Likteņdārzs – ir jau gandrīz gatavs, lai gan par dārzu tā nevar teikt nekad. Bet sestdien, 14.jūlijā Likteņdārzā aizvadīta tradicionālā sajūtu diena.
Pabrikam Eiroparlamentā uzlikti ierobežojumi
Arta Pabrika šķiršanās no “Vienotības” nav palikusi bez sekām Eiroparlamentā, kurā viņš ievēlēts no šī politiskā spēka saraksta – pēc “Vienotības” iesnieguma Eiropas Tautas partijas frakcija viņam līdz vēlēšanām uzlikusi ierobežojumus.
Ilūkstē sporta spēlēs tiekas 180 cilvēki ar īpašām vajadzībām
Nedēļas nogalē vairāk nekā 180 Daugavpils un Ilūkstes novada iedzīvotāji ar īpašām vajadzībām tikās sporta spēlēs. Tikšanās sportiskās noskaņās notiek ik gadu un kopā pulcē cilvēkus gan ar funkcionāliem, gan garīgās attīstības traucējumiem. Lai arī šobrīd sporta infrastruktūra cilvēkiem ar veselības problēmām kļūst arvien piemērotāka, tomēr aizvien aktuālas ir vairākas ar transportu un palīglīdzekļiem saistītas problēmas.     
Latvija - ES līdere pēc jūrnieku skaita
Latvijā ir reģistrēti gandrīz 13 000 jūrnieku, un pēdējo piecu gadu laikā viņu skaits samazinājies par aptuveni pustūkstoti, bet Latvija ir ES līdere pēc jūrnieku skaita uz visu strādājošo skaitu.
Vējonis: Vestfālenes miera balva Baltijai – atgādinājums par neatlaidību ceļā uz brīvību
Sestdien, 14. jūlijā, Minsterē, Vācijā Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis kopā ar Lietuvas un Igaunijas kolēģiem svinīgā ceremonijā saņēma Baltijas valstīm piešķirto starptautisko Vestfālenes miera balvu par ieguldījumu reģiona mierīgā un demokrātiskā attīstībā. Šis apbalvojums ir atgādinājums pasaulei par Baltijas iedzīvotāju spēku un neatlaidību ceļā uz brīvību, pauda Vējonis.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti