Latvijā
Policija atkārtoti brīdina par krāpniekiem – fiktīvu traktoru pārdevējiem
Valsts policija (VP) šogad ir saņēmusi iesniegumus no vairākiem iedzīvotājiem, kuri, vēloties iegādāties lauksaimniecības tehniku, kļuvuši par krāpšanas upuriem. Potenciālajiem pircējiem piedāvāts iegādāties neeksistējošu lauksaimniecības tehniku, tādā veidā izkrāpti avansa maksājumi vairāku tūkstošu eiro apmērā, informē policijā.
Kurzemē ceļus remontēs 50 posmos
Uz Latvijas valsts autoceļiem atsākušies aktīvi būvdarbi. Kurzemes pusē ar nopietnākiem satiksmes ierobežojumiem būs jārēķinās Saldus apkārtnē, braucot pa autoceļu A9 Liepāja–Rīga; Pāvilostas un Jūrkalnes apkārtnē; kā ar ceļa posmā no Liepājas līdz Lietuvas robežai. Vasarā daudzviet Latvijas teritorijā plānots uzsākt arī remontdarbus uz grants seguma ceļiem.
Nozagti vairāki simti Rīgas maratona medaļu
Ar nepatīkamu situāciju saskārušies vairāki simti Rīgas maratona dalībnieku. Viņi nav saņēmuši nopelnītās medaļas. Daudzi tieši to dēļ bija nolēmuši pieveikt kādu no maratona distancēm, jo šogad medaļas bija īpaši greznas. Organizētāji apgalvo, ka daļa medaļu ir nozagtas, un sola tās nodrošināt visiem.
Pierobežā turpina skatīties Krievijas televīzijas
Zilupe ir Latvijas pierobežas pilsēta, un to, kā te tiek patērēti mediji, vislabāk parāda antenas uz namu jumtiem - daļa no tām ir pavērstas rietumu virzienā, bet daļa satelītantenu skatās Krievijas virzienā.  
«Panorāmas» novēlotā iziešana ēterā atkal parāda sabiedrisko mediju finanšu problēmas
Daudzi Latvijas Televīzijas (LTV) skatītāji svētdien, 20. maijā, bija liecinieki tam, kā pirmo reizi 60 gadu garajā “Panorāmas” vēsturē ziņu raidījums tehnisku iemeslu dēļ ēterā nonāca ar krietnu kavēšanos. Kaut arī trūkumi ir novērsti un atkal var strādāt, šis gadījums izgaismojis jau ieilgušu problēmu: investēt saturā vai tehnoloģijās – abiem nepietiek. Sabiedrisko mediju finansējuma ziņā Latvija tālu atpaliek ne vien no kaimiņvalsts Igaunijas, bet arī no Rumānijas un Bulgārijas.
Aizbildinoties ar jauno datu aizsardzības regulu, cenšas ietekmēt žurnālistus
Līdz ar pieaugošo ažiotāžu par datu regulu, arvien biežāk manāmi centieni ierobežot arī žurnālistus. Aizbildinoties ar jaunajām prasībām, žurnālistiem atsaka informāciju vai neļauj piedalīties kādā pasākumā. Visbiežāk tas ir nepamatoti. Datu regula attiecībā uz žurnālistiku paredz atkāpes un arī Datu valsts inspekcijā (DVI) norāda – žurnālista tiesības vākt informāciju un atspoguļot notikumus joprojām ir plašas.
Jaunjelgavas dome neapmierināta ar atkritumu apsaimniekošanu
Lai gan jaunais līgums ar atkritumu apsaimniekotāju Jaunjelgavas novadā  noslēgts vien pagājušā gada novembrī, novada dome jau apsver iespējamu līguma laušanu. Iemesli tam esot vairāki - pārkāpti atkritumu izvešanas grafiki,nav pārslēgti līgumi un nav piegādāti konteineri. Apsaimniekotājs konkursā uzvarējis jau otro termiņu, jo atkal piedāvājis zemāko cenu, bet problēmas esot bijušas arī iepriekš.
Pēc Maduro pārvēlēšanas Venecuēlai var draudēt jaunas sankcijas
Venecuēlai var draudēt jaunas starptautiskās sankcijas pēc līdzšinējā valsts vadītāja Nikolasa Maduro atkārtotas pārvēlēšanas prezidenta amatā. Opozīcija vēlēšanu iznākumu nav atzinusi un notikušo nosaukusi par “farsu”. Tikmēr Limas grupas valstis, protestējot pret Maduro uzvaru vēlēšanās, ir atsaukušas savus vēstniekus no Karakasas un pieprasījušas paskaidrojumus no Venecuēlas vēstnieka savās valstīs.  
Jaunākie
Populārākie
Interesanti