Latvijā
Levits: Negribu būt vienas partijas prezidenta amata kandidāts
Pagaidām vienīgais nopietni vērtētais Valsts prezidenta amata kandidāts, Eiropas Savienības Tiesas tiesnesis Egils Levits nevēlas būt vienas partijas kandidāts, un, ja koalīcija nevienotos par viņa virzīšanu prezidenta amatam, “lai meklē citu”.
Ledus biezums ūdenstilpēs samazinās; aicina nekāpt uz ledus
Ceturtdien, 14. februārī, termometra stabiņš Rīgā sasniedza +6 grādus, un siltā saule pastiprināti kausēja ledu ūdenstilpēs. Lai gan galvaspilsētā ir ezeri un dīķi, kuros ledus joprojām ir gana biezs un stabils, daudzviet uz ūdenstilpēm atrasties jau kļūst bīstami.  
«Narkotiku lavīna» pasta sūtījumos satrauc likumsargus un politiķus
Pēdējos gados Latvijā dramatiski pieaudzis policijas atklāto pasta sūtījumu skaits, kas satur narkotikas. Aizliegtās vielas interneta veikalos pasūta galvenokārt jaunieši, kuri cer, ka šāda attālināta narkotiku iegāde un kontrabanda ir anonīma un pasargās viņus no soda. Nodokļu un muitas policija brīdina, ka šīs ilūzijas ir nepamatotas.    
Ārzemēs dzīvojošie uz Latviju ārstēties brauc attieksmes dēļ
Ja mūsu tautieši strādā ārzemēs, bet izmanto Latvijas valsts apmaksātu ārsta pakalpojumu vai operāciju, viņu ārstēšanai tērētā nauda jāpiedzen no tās valsts, kurā viņi maksā nodokļus. Veselības ministre uzskata, ka līdz šim darīts pārāk maz, lai no citām Eiropas Savienības valstīm atgūtu miljonus līdzšinējo tūkstošu vietā. Tikmēr ārzemēs dzīvojošie atzīst, ka uz Latviju ārstēties brauc nevis naudas, bet ārsta attieksmes dēļ.
Kuldīgā sāk darboties senioru dienas centrs
Lai palīdzētu senioriem, kuriem veselības dēļ vieniem mājās uzturēties nav ieteicams, pilnvērtīgi pavadīt dienu un uzturēt pašaprūpes prasmes, Kuldīgā izveidots senioru dienas centrs. Tas būs atbalsts arī sirmgalvja tuviniekiem, kuri varēs doties savās ikdienas gaitās, jūtoties droši, ka radinieks atrodas speciālistu uzraudzībā.
Baltinavas novads projektu īstenošanai aizņemsies pusmiljonu eiro
Baltinavas novadā šogad plāno īstenot vairākus projektus, ņemot aizņēmumu Valsts kasē vairāk nekā pusmiljona eiro apmērā. Pašvaldībā uzsver – projektu realizēšana esot viens no risinājumiem, kā attīstīt novadu un mēģināt saglabāt tajā dzīvojošo iedzīvotāju skaitu. Cita veida, kā iegūt projektiem nepieciešamos līdzekļus, neesot.
Bordāns sola maksātnespējas reformas otro kārtu
Maksātnespējas joma no melnās avs pamazām kļūst par veiksmes stāstu, uzskata tieslietu ministrs Jānis Bordāns (Jaunā konservatīvā partija). Viņš noskaņots turpināt iesāktās reformas, lai maksātnespējas administratori vairs netiktu uztverti par uzņēmumu kapračiem. Reformas procesā ministrs sekošot Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) rekomendācijām.   
Nacionālās drošības komisija beidzot var pilnvērtīgi strādāt
Kriminālvajāšanai izdotā Jaunās konservatīvās partijas deputāta Jura Juraša vietā Saeimas Nacionālās drošības komisijā turpmāk strādās viņa partijas biedrs Juris Rancāns. Šādu lēmumu ceturtdien, 14. februārī, pieņēma Saeima. Jauns pārstāvis Nacionālās drošības komisijā jāizraugās arī “KPV LV” Saeimas frakcijai, jo no komisijas atsaukts no frakcijas izslēgtais Aldis Gobzems.
Paraksta nodomu protokolu par NATO Ziemeļu štābu Latvijā
NATO galvenajā mītnē Briselē ceturtdien, 14. februārī, tiek parakstīts nodomu protokols par jaunā NATO Ziemeļu štāba izveidi Latvijā. To paraksta Latvijas, Igaunijas un Dānijas aizsardzības ministri NATO valstu ministru sanāksmes starplaikā.
Jaunākie
Interesanti