Latvijā
LU Teoloģijas fakultātes dekāne: LELB centieni uzturēt domu tīrību – bīstama tendence
Jura Rubeņa aiziešana no mācītāja amata var izraisīt viļņošanos Latvijas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā (LELB) un mudināt uz skaļāku domu apmaiņu, jo līdzšinēja baznīcas attīstība un centieni uzturēt “domu tīrību”  ir bīstama tendence gan baznīcai, gan sabiedrībai kopumā, intervijā Latvijas Radio teica Latvijas Universitātes teoloģijas fakultātes dekāne Dace Balode.
Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štābs pārceļas uz Valmieru
Kopš gada sākuma ir mainītas Zemessardzes brigāžu atbildības teritorijas, un pārcelšanos uz Valmieru ir sācis Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štābs, kas līdz šim bija Rīgā. Tagad tas būs tuvāk savā pārraudzībā esošajiem Vidzemes bataljoniem – Valmieras, Cēsu, Gulbenes, Alūksnes un Ogres.
Juris Rubenis atstāj mācītāja amatu; baznīca iemeslus plašāk neskaidro
Pēc 36 gadu kalpošanas mācītājs Juris Rubenis ir atstājis mācītāja amatu - uzrakstījis atlūgumu, ko Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskaps Jānis Vanags ir pieņēmis, Latvijas Radio uzzināja baznīcā. Arhibīskaps Jānis Vanags norādīja, ka šī lēmuma iemesli ir personiski un mācītājs tos nevēlējās atklāt sabiedrībai.
Nelegālās interneta azartspēļu mājaslapas aizvien ir viegli pieejamas
Lai gan interneta pakalpojuma sniedzējiem ar likumu ir uzdots bloķēt Latvijā nelicencētās azartspēļu mājaslapas, Latvijas Spēļu biznesa asociācija eksperimentā pārliecinājusies, ka no atsevišķiem interneta pieslēgumiem daļa pretlikumīgo vietņu Latvijas iedzīvotājiem ir pieejamas. Problēmu atzīst arī Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcija. Finanšu ministrija līdz nākamajam gadam sola izstrādāt jaunu risinājumu, kā visefektīvāk nelegālās mājaslapas bloķēt un neizdarīgos interneta operatorus sodīt.
Aiztur Latvijā visu laiku lielāko koraļļu iežu kravu
Aizvadītā gada nogalē Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvalde aizturējusi visu laiku lielāko koraļļu iežu kravu, kas tranzītā caur Latviju vesta no Ķīnas uz Baltkrieviju bez nepieciešamās atļaujas, ziņo dienests.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti