Latvijā
Pēc tikšanās ar kinologu daudzi jaunieši grib strādāt ar suņiem
Tiskādu vidusskola un speciālā internātpamatskola Rēzeknes novadā karjeras izglītības programmu īsteno mazliet vairāk nekā gadu. Ik mēnesi skolēni dodas izzinošās ekskursijās vai skolās tiekas ar dažādu profesiju pārstāvjiem. Otrdien, 22. maijā, skolēni tikās ar Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes kinologu, kurš gan atzīst, ka pēdējos gados šo profesiju apgūt izvēlas reti.
Pacientam pienākošos valsts pakalpojumu grozu ārsti redzēs e-veselībā
Valdība otrdien, 22.maijā, veica vairākus grozījumus e-veselības lietošanas noteikumos. Ministru kabinets noteicis, ka līdz ar obligātās veselības apdrošināšanas ieviešanu no nākamā gada sākuma e-veselības sistēmā ārstiem būs redzams, kādi valsts apmaksāti pakalpojumi pacientam pienākas.
FOTO: Svinīgi atklāj jauno KNAB mājvietu
Otrdien, 22.maijā, svinīgi atklāta jaunā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) mājvieta - renovētā, biroja vajadzībām pielāgotā, mūsdienu drošības prasībām atbilstošā jaunā ēka Rīgā, Citadeles ielā 1, informēja “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ).
Policija atkārtoti brīdina par krāpniekiem – fiktīvu traktoru pārdevējiem
Valsts policija (VP) šogad ir saņēmusi iesniegumus no vairākiem iedzīvotājiem, kuri, vēloties iegādāties lauksaimniecības tehniku, kļuvuši par krāpšanas upuriem. Potenciālajiem pircējiem piedāvāts iegādāties neeksistējošu lauksaimniecības tehniku, tādā veidā izkrāpti avansa maksājumi vairāku tūkstošu eiro apmērā, informē policijā.
Kurzemē ceļus remontēs 50 posmos
Uz Latvijas valsts autoceļiem atsākušies aktīvi būvdarbi. Kurzemes pusē ar nopietnākiem satiksmes ierobežojumiem būs jārēķinās Saldus apkārtnē, braucot pa autoceļu A9 Liepāja–Rīga; Pāvilostas un Jūrkalnes apkārtnē; kā ar ceļa posmā no Liepājas līdz Lietuvas robežai. Vasarā daudzviet Latvijas teritorijā plānots uzsākt arī remontdarbus uz grants seguma ceļiem.
Nozagti vairāki simti Rīgas maratona medaļu
Ar nepatīkamu situāciju saskārušies vairāki simti Rīgas maratona dalībnieku. Viņi nav saņēmuši nopelnītās medaļas. Daudzi tieši to dēļ bija nolēmuši pieveikt kādu no maratona distancēm, jo šogad medaļas bija īpaši greznas. Organizētāji apgalvo, ka daļa medaļu ir nozagtas, un sola tās nodrošināt visiem.
Pierobežā turpina skatīties Krievijas televīzijas
Zilupe ir Latvijas pierobežas pilsēta, un to, kā te tiek patērēti mediji, vislabāk parāda antenas uz namu jumtiem - daļa no tām ir pavērstas rietumu virzienā, bet daļa satelītantenu skatās Krievijas virzienā.  
Jaunākie
Populārākie
Interesanti