Latvijā
VIDEO: «Partija fokusā»: «Progresīvie»
Viens no partijas redzamākajiem pārstāvjiem Roberts Putnis, kurš savulaik bijis sabiedrības par atklātību “Delna” vadītājs, vēlāk strādājis Kultūras ministrijā, pildot Mediju politikas nodaļas vadītāja pienākums. Ir partijas premjera amata kandidāts, bet nav pirmais numurs nevienā no apgabaliem, apzināti pirmās pozīcijas atdodot sievietēm, ar to cenšoties signalizēt, ka sievietēm Latvijā ir vairāk šķēršļu politiskai līdzdalībai.
VIDEO «Partija fokusā»: «No sirds Latvijai»
Partijas līdere ir Inguna Sudraba, kura šobrīd ir Saeimas deputāte, pirms četriem gadiem ievēlēta no šīs pašas partijas. Šajās vēlēšanās ir pirmais numurs Rīgā. Savulaik pirms politiskās karjeras ilgus gadus bijusi Valsts kontroliere.
Vardarbību pret bērniem izmeklē gausi – varmākas var izbēgt no soda
Lai gan likums paredz, ka vardarbība pret bērniem ir jāizmeklē prioritāri, vairāku speciālistu pieredze rāda pretējo. Bāriņtiesu asociācija ceļ trauksmi, norādot, ka šos kriminālprocesus izmeklē ļoti gausi un ekspertīzes nereti ir novēlotas. Tādēļ varmākas vainu pilnībā pierādīt izdodas reti. Savukārt tieši bērniem ir īpaši svarīgi zināt, ka pāridarītājs ir saņēmis taisnīgu sodu.
Marijas ielas grausta īpašniekiem draud palielināt sodus ik nedēļu
Šonedēļ pirmos sodus 50 eiro apmērā saņēma divi Marijas ielas grausta īpašnieki – igauņu uzņēmējs Tomass Tols un Jevgēnijs Petrovs no Latvijas, jo viņi līdz 10.septembrim neiesniedza Rīgas domē nama atjaunošanas būvprojektu. Ja abi nespēs vienoties par rekonstrukcijas darbu projektēšanu un uzsākšanu, turpmāk katru nedēļu viņi saņems arvien lielākus sodus līdz pat 5000 eiro.
Priekšvēlēšanu aģitācijas tēriņos ZZS apsteigusi «Saskaņu»
 Divas nedēļas pirms Saeimas vēlēšanām partijas priekšvēlēšanu aģitācijai ir iztērējušas 1 949 477 eiro, bet tēriņu ziņā par līderi ir kļuvusi Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS), kas pāris nedēļas pirms vēlēšanām apsteigusi partiju "Saskaņa", aģentūra LETA noskaidroja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB).
Rēzeknes novadā īsteno ģimeņu krīzes centra pilotprojektu
Ideja Rēzeknes novadā izveidot krīzes centru ģimenēm ar bērniem radās pirms dažiem gadiem, un pērn pieņemts lēmums to īstenot kā pilotprojektu. Tā uz Tiskādu bērnunama bāzes tapa atbalsta pakalpojums ģimenēm ar bērniem krīzes situācijā, un šo iespēju pašlaik izmanto divas māmiņas.
«Zvannieku māju» vadītāja: Ja atņem bērnību, tad visa turpmākā dzīve ir zem jautājuma
Vecāki, no kuru ģimenēm nošķir bērnus, lielākoties paši nav izjutuši, ko nozīmē ģimene. Viņi nespēj radīt drošību bērniem, tāpēc ka pašiem tās nekad nav bijis. Par to pārliecinājusies Sandra Dzenīte-Cālīte. Viņa vada biedrību “Zvannieku mājas”. Kopā ar vīru un domubiedriem Sandra gan audzina citu vecāku bērnus, gan palīdz bērniem atrast ģimenes.  
Tiesai nodod krimināllietu par grūtnieces cietsirdīgu noslepkavošanu
Šonedēļ Rīgas tiesas apgabala prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā apsūdzēts kāds jaunietis par to, ka viņš izdarīja slepkavību pastiprinošos apstākļos – mantkārīgā nolūkā, ar sevišķu cietsirdību noslepkavoja sievieti, apzinoties, ka viņa ir grūtniece.
Kučinskis aicina nepaļauties tikai uz interneta milžu godaprātu cīņā ar maldīgu saturu
Varasiestāžu sadarbībai ar tādiem starptautiskiem sociāliem tīkliem kā “Facebook” un “Twitter” Eiropā būtu jābūt labāk koordinētai, uzskata premjers Māris Kučinskis (Zaļo un Zemnieku savienība), kurš aizvadītajās dienās piedalījās Eiropas Savienības līderu sanāksmē Zalcburgā. Eiropas Komisija nesen ir nākusi klajā ar vairākiem priekšlikumiem, kā aizsargāt vēlēšanu norisi no ārējās iejaukšanās un veiksmīgāk cīnītos ar dezinformāciju. Tomēr ne visi ir pārliecināti, ka ar to vien pietiks.
Profesionālajās skolās lielākā daļa vietu jau aizpildītas
Šogad interese par mācībām profesionālajās vidusskolās, tehnikumos un arodskolās ir augsta, norāda Izglītības un zinātnes ministrijā. Lai gan uzņemšanas atsevišķās programmās vēl turpinās, vairāk nekā 90 % vietu jau aizpildītas un vairākas skolas jau tagad ir izpildījušas audzēkņu uzņemšanas plānu.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti