Latvijā
Baltijas valstis aprēķinās padomju okupācijas radītos zaudējumus pēc vienas metodes
Visām Baltijas valstīm padomju okupācijas laikā nodarīti miljardos mērāmi zaudējumi.  Lai uzsvērtu okupācijas postu starptautiskā līmenī, Baltijas valstu tieslietu ministri vienojušies drīzumā parakstīt deklarāciju par precīzu zaudējumu aprēķinu. Par zaudējumu apmēru un to aprēķināšanu piektdien, 22. martā, konferencē sprieda arī vēsturnieki un juristi no visām Baltijas valstīm.    
Kuldīgas iedzīvotāji asi iebilst pret jaunu spēļu zāli
“Mēs iesim un klauvēsim kaut vai pie katra dzīvokļa durvīm un vāksim parakstus pret,” tā publiskās apspriešanas laikā Kuldīgā par uzņēmēju ieceri mazpilsētā būvēt jaunu vietu azartspēlēm, teica iedzīvotāji. Uzņēmums “LVBet” jau pērn aktīvi meklējis daudzās Latvijas pašvaldībās iespēju veidot jaunas azartspēļu vietas. Kuldīgas novada pašvaldībā atzīst – apkopots iedzīvotāju viedoklis ir viens no instrumentiem, kā neļaut pašvaldības teritorijā veidot jaunas azartspēļu vietas.     
Daugavpilī attīstīs vēsturisko rūpnīcu teritoriju
Daugavpils teritorijā ir vairākas rūpnieciskās zonas, kurās savu darbību attīsta gan starptautiska, gan vietēja mēroga ražošanas uzņēmumi. Viena no tām atrodas Gajoka mikrorajonā. Savulaik šī bija pilsētas modernākā un attīstītākā daļa, bet tagad no tā atlicis visai maz. Tagad to iecerēts attīstīt.
Jauno Rīgas vicemēra amatu varētu ieņemt Baraņņiks
Jaunajam vicemēra amatam, ko izveidos reizē ar Rīgas 2019. gada budžeta pieņemšanu, kā ticamākais kandidāts tiek minēts "Saskaņas" frakcijas priekšsēdētājas vietnieks Vadims Baraņņiks, vēstīja Latvijas Televīzija un Latvijas Radio.
Viņķele: Koalīcija atbalsta atteikšanos no diviem veselības aprūpes groziem
Lai nodrošinātu nepieciešamo vienoto veselības aprūpes pakalpojuma klāstu, viena procentpunkta sociālā iemaksu likme veselības apdrošināšanai tiks attiecināta ne tikai uz vispārējā nodokļa režīmā strādājošajiem, bet arī uz speciālajā nodokļu režīmā strādājošajiem, piemēram, mikrouzņēmumiem, patentmaksu veicējiem un autoratlīdzību saņēmējiem, piektdien koalīcijas Attīstības komitejas sēdē vienojās valdību veidojošās partijas. Par to informēja veselības ministres Ilzes Viņķeles ("Attīstībai/Par!") padomnieks komunikācijas jautājumos Edgars Skvariks.
Politologi par piedāvājumu EP vēlēšanām: populisma līmenis krities, partijas sasniegušas «briedumu»
Salīdzinājumā ar politisko piedāvājumu Saeimas vēlēšanās, Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām partijas ir sagatavojušās daudz labāk. Tika izvēlēti spilgtākie kandidāti un izstrādāta kvalitatīva programma. Tā secina politologi, kuri sagaida spraigu priekšvēlēšanu cīņu par iekļūšanu Eiropas Parlamentā. Viņi pieļāvuši – šajās vēlēšanās, visticamāk, lielākais, uz ko var pretendēt kāds politiskais spēks – ir divas vietas Eiropas Parlamentā.
Valkas mērs: Novadu reformai ar sakarīgu karti būs par maz
Iecerētajā teritoriāli administratīvajā reformā ar sakarīgu karti, proti, veiksmīgu plānojumu pašvaldību sadalījumā būs par maz, bet jādomā par ieguldījumiem ceļos, pašvaldību infrastruktūrā un valsts pakalpojumu pieejamībā. To intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis (Latvijas Reģionu apvienība).
Jaunākie
Interesanti