Latvijā
Rīgā dārziņu sakoptību speciālajos reidos nepārbauda
Rīgas pašvaldība cīnās ar atkritumiem dārziņos. Lai gan arī teritorijām jābūt sakoptām, tomēr īpašus reidus, lai to pārbaudītu, pašvaldības policija nerīko, savukārt, saņemot izsaukumu, katru gadījumu vērtē individuāli, vēstīja LTV raidījums “4.studija”.
Arodbiedrība: Pārmaiņas «ātrajā palīdzībā» būtiskāko problēmu nerisinās
Pēdējā laikā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) nācis klajā ar divām iniciatīvām, kas izsaukušas plašas diskusijas. Iestāde rosina mainīt cenrādi, arī paaugstinot maksu par nepamatotiem izsaukumiem, un izskata iespēju mediķu brigādes lielajās pilsētās komplektēt no diviem ārstiem, vienam uzņemoties arī šofera darbs. Arodbiedrība norāda, ka tas ir īslaicīgs ielāps samilzušai darbinieku trūkuma problēmai.  
Metāla zagļu dēļ Baldones lauku kapsētas paliek bez zvaniem
Pēc veca lauku kapsētas kapu zvana nozagšanas Baldones pusē apsaimniekotāji nolēma noņemt visus kapu zvanus, kas tagad glabājās drošā vietā, bet vietēji ir neizpratnē, kāpēc neskan tradicionālais kapu zvans, vēstīja LTV raidījums “4.studija”.
Sāk būvēt Ādažu jauno skolu
Ceturtdien, 17.maijā, svinīgā gaisotnē uzsākta Ādažu jaunās skolas projekta pirmās kārtas būvniecība. Tās laikā tiks izbūvētas 32 mācību klases, un jau nākamā gada 1.septembrī savas vietas tajās ieņems aptuveni 800 mazie ādažnieki.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti