Latvijā
Kanāda palielinās bruņoto spēku klātbūtni Latvijā
Saistībā ar lēmumu uz četriem gadiem pagarināt Ādažos izvietotā NATO bataljona vadību, Kanāda palielinās savu bruņoto spēku klātbūtni Latvijā, liecina Kanādas premjerministra Džastina Trudo biroja preses paziņojums.
Konkurences uzraugu vēlmi vērsties pret negodīgām pašvaldībām, visticamāk, bremzēs Saeima
Valdības dotā zaļā gaisma Konkurences padomei vērsties pret negodīgiem pašvaldību uzņēmumiem vēl nenozīmē, ka konkurences uzraugu pilnvaras tiks paplašinātas drīzumā. Tā ļauj secināt Valsts kontroles pieredze, jo Saeimā jau trīs gadus iestrēdzis likumprojekts ar atļauju kontrolieriem piedzīt pašvaldībās izšķērdēto nodokļu naudu. Pret stingrību asi iebilst pašvaldības, kam Saeimas namā pašlaik ir ļoti liela ietekme.
Būtiski pieaudzis darba vietā veselības problēmu dēļ mirušo skaits
Šogad pieaudzis bojā gājušo skaits darba vietās. Darba inspekcijā īpaši satraukti par būtiski pieaugošo gadījumu skaitu, kad cilvēks mirst darbā tieši veselības problēmu, nevis traumu dēļ. Nelaimes gadījumos pirmajā pusgadā darbā bojā gājuši 16 cilvēki, tikmēr par 10 cilvēkiem vairāk miruši veselības problēmu dēļ.
«Rīgas mežiem» pārmet izpratnes trūkumu korupcijas risku novēršanā
Rīgas domes Birokrātijas apkarošanas centrs ir izpētījis, kā pērnajā gadā «Rīgas mežiem» gājis ar pretkorupcijas pasākumu plāna izpildi. Viens no galvenajiem eksperta secinājumiem ir tas, ka «Rīgas mežiem» nav pietiekamas izpratnes, kā vispār korupcijas riskus identificēt un novērst.
Liepājas Karostā top jauna ražotne; vietējie neizpratnē par nocirstiem kokiem
288 koki tiek nozāģēti un nolīdzināts līdz ar zemi viens no Karostas senajiem skursteņiem, tāds ir pilsētas ziedojums, lai Karostas industriālā parka teritorijā uzbūvētu Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) SIA “Jensen Metal" vajadzībām jaunu metālapstrādes ražotni. Ieraugot postažu, vietējie iedzīvotāji sāka paust savu neizpratni un sašutumu par notiekošo.
Arī Liepājā veidos specializētās audžuģimenes
Bērnu tiesību aizsardzības likums un ar tiem saistītie jaunie noteikumi paredz, ka turpmāk Latvijā tiks ieviestas divu veidu specializētās audžuģimenes. Viena no tām būs krīzes audžuģimene, kura būs gatava uzņemt bērnu jebkurā diennakts laikā, savukārt otra rūpēsies par bērniem ar smagiem funkcionāliem traucējumiem, kuriem ir nepieciešama īpaša kopšana.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti