Latvijā
Līvānu vadība uzskata - vietvarvēstīm Latgalē jābūt arī krievu valodā
Korupcijas un novēršanas apkarošanas birojs (KNAB) ir piemērojis naudas sodus vairākiem Latgales pašvaldību deputātiem, kuri bija panākuši, ka novada domes laikraksti tiek izdoti arī krievu valodā. Pēc soda piemērošanas Ludzas novadā no izdevuma izdošanas atteicās vispār un Daugavpils novadā tas netiek vairāk publicēts krievu valodā, bet Līvānu novads arī turpmāk vēlas savā izdevumā iekļaut informāciju krievu valodā. Daļa no Līvānu novada domes deputātiem piemēroto sodu 70 eiro pārsūdzējuši.
Skrundas Rudbāržu avotā konstatē piesārņojumu
Ne vienā vien pašvaldībā publiski pieejamo avotu ūdens analīzes uzrāda, ka uzturā to būtu ieteicams lietot tikai vārītu. Tā noticis arī Skrundas novadā. No diviem pārbaudītajiem avotiem vienā atrastas koliformas baktērijas.       
Atcelt sankcijas pret Krieviju un pieprasīt dzēst Latvijas parādu - partiju neizpildāmie solījumi
Atcelt sankcijas pret Krieviju, atsaukt Latvijas karavīrus no ārvalstu militārajām misijām un pieprasīt dzēst Latvijas ārējo parādu. Tie ir tikai daži no politisko partiju priekšvēlēšanu solījumiem, kuru izpildīšana nav nedz Latvijas interesēs, nedz spēkos. Pēc ekspertu novērtējuma, politisko spēku programmās ir ietverti daudzi priekšlikumi, kas ir ne vien populistiski, bet varētu apdraudēt stabilitāti un drošību Latvijā.
Partiju vizītkartes. 9. saraksts - «Saskaņa»
Formāli partiju izveidoja 2010. gadā, kad apvienojās Tautas saskaņas partija, partija „Jaunais centrs” un Sociāldemokrātu savienība – SDS. Tās priekštece ir 1994. gadā izveidotā Tautas saskaņas partija, kas kopš izveidošanas bijusi pārstāvēta visos Saeimas sasaukumos. Partija parlamenta vēlēšanās vairākkārt startējusi vēlēšanu apvienību sastāvā kopā ar Alfrēda Rubika vadīto Latvijas Sociālistisko partiju un Tatjanas Ždanokas vadīto „Līdztiesību”.
SKG pārstāvis Šakars: Vai nu strādā lielajā zemnieku saimniecībā, vai pako brūno koferīti un dodies lidostas virzienā
Partiju apvienības ''Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija/Kristīgi demokrātiskā savienība/“Gods kalpot mūsu Latvijai”'' (Apvienība SKG) Zemgales saraksta līderis Valdis Šakars intervijā Latvijas Radio stāstīja, ka partija aizstāv tradicionālās ģimenes vērtības, uzskata, ka vienīgo mājokli nevajadzētu aplikt ar nodokli, valsts finansētajai izglītībai jābūt valsts valodā, KNAB darbības virzieni būtu jāmaina, bet darbaspēka importu nedrīkst palaist pašplūsmā.  
Kā vērtēt Centriskās partijas piedāvājumu – diskutē eksperti ar Oditu Krenbergu
Centriskās partijas pārstāvji demonstrēja, ka partijā ir ļoti liela demokrātija, jo tās pārstāvji paši savā starpā nespēj vienoties par politiskā spēka nostāju daudzos jautājumos, un viņu nākšana pie varas varētu radīt haosu - tā trešdien, 12.septembrī, pēc LTV diskusijas "Partija fokusā" diskusijā ar Oditu Krenbergu pauda eksperti – SKDS sociāli politisko pētījumu projektu direktore Ieva Strode un politologs Filips Rajevskis. 
VIDEO. «Partija fokusā»: Zaļo un Zemnieku savienība
Jau sesto reizi Saeimas vēlēšanās startē Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS). Apvienība tika izveidota pirms 16 gadiem, jo iepriekšējās vēlēšanas 1998.gadā izrādījās neveiksmīgas gan Latvijas Zemnieku savienībai, gan Zaļajai partijai.
Trolejbuss uz gājēju pārējas notriec bērnu; vadītāja nesteidz izsaukt «ātro palīdzību»
Pagājušās nedēļas nogalē pie 15.trolejbusa galapieturas Ķengaragā bija notriekts 11 gadus vecs zēns, kam šobrīd draud kājas amputācija. Liecinieki norāda, ka transportlīdzekļa vadītāja nesteidzās izsaukt "ātro palīdzību", bet gan sazinājās ar "Rīgas satiksmes" dispečeriem. Pašvaldības pārvadātāja pārstāvis apstiprina – tādi ir uzņēmuma iekšējie noteikumi.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti