Latvijā
Jūrmala plāno bezmaksas sabiedrisko transportu visiem jūrmalniekiem
Jūrmalas domes Transporta un mājokļu jautājumu komiteja otrdien, 13.martā, atbalstīja ieceri turpmāk kūrortpilsētā sabiedrisko transportu visiem nodrošināt bez maksas. Vienīgais nosacījums – braucējam nepieciešama "Jūrmalas iedzīvotāja karte", ko vietējie var dabūt par velti, bet pārējie – par gandrīz 350 eiro gadā. Tādējādi Jūrmala būs otra pašvaldība aiz Rēzeknes, kas sabiedrisko transportu uzsauc par nodokļu maksātāju naudu. Opozīcija gan ceļ iebildes, norādot, ka kūrortpilsētā ir daudz citu vajadzību.
Uz grants autoceļiem visos reģionos ir iestājies šķīdonis
Turpinoties atkusnim, tuvākajās dienās uz grants autoceļiem visā valsts teritorijā var iestāties šķīdonis – pārmitrināts grants segums zaudēs nestspēju un braukšanas apstākļi pasliktināsies. Lai šie autoceļi netiktu neatgriezeniski sabojāti, uz tiem ievieš autotransporta masas ierobežojumus, liedzot pārvietošanos transportam, kas smagāks par 10 tonnām, informēja “Latvijas Valsts ceļi”.  
Bebrenes profesionālā skola piedāvās iegūt zirgkopja izglītību
Ilūkstes novada Bebrenes vispārizglītojošajā un profesionālajā vidusskolā jau ar nākamo mācību gadu plānota jauna izglītības programmu zirgkopībā, kas gan pēc pamatskolas, gan jau vidusskolu apguvušajiem ļaus apgūt lopkopības tehniķa profesiju ar specializāciju zirgkopībā. 
Mācītāji ierosina sarunu par luteriskās baznīcas nākotni
Pēc mācītāja Jura Rubeņa aiziešana no amata daļa Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas (LELB) mācītāju 12.martā bija iecerējuši diskusijas par baznīcas nākotni. Taču ne arhibīskaps Jānis Vanags, ne prāvesti uz to neatnāca. Tādēļ sarunas rīkotāji to sauc par pirmo soli no daudz garāka ceļa, kurā atkal jāatrod māka sarunāties un mīlēt citam citu.
Audžuvecāki – no gada vidus profesija, par ko maksās algu
Par to ir runāts gadiem, taču tikai šogad reālas aprises sāk iegūt atziņa, ka  audžuģimene ir darbs un tā var būt arī profesija. No gada vidus audžuvecāki, kas specializēsies zīdaiņu aprūpē, aprūpēs bērnus ar īpašām vajadzībām vai arī uzņems bērnus krīzes situācijās, kļūs par profesiju. Specializētās audžuģimenes saņems algu, un no tās tiks nomaksāti visi nodokļi.
Jelgavā soda, Rīgā atgaiņājas – kā policija reaģē uz video ar šoferu pārkāpumiem
Policija aicina sabiedrību nerīkot linča tiesas sociālajos tīklos, liekot tur bildes un video, bet, ja ir kāda informācija par iespējamiem pārkāpumiem, vērsties pie likumsargiem. Taču LTV raidījuma “Aizliegtais paņēmiens” eksperimentā tikai viena no četrām policijas nodaļām reaģēja uz satiksmes noteikumu neievērošanu, kas bija nofilmēts un iesniegts policistiem.  
Valmierā pieejams «Atelpas brīdis» – īslaicīgas sociālās aprūpes pakalpojums
Valmierā paplašināts to pakalpojumu klāsts, kurus var saņemt vecāki bērniem ar īpašām vajadzībām. Tagad pilsētā pieejams "Atelpas brīdis" –  īslaicīgas sociālās aprūpes pakalpojums. Tas piedāvā vecākiem uz vienu vai vairākām diennaktīm atstāt bērnu speciālistu gādībā. "Atelpas brīdis" būs labs palīgs vecākiem, piemēram, skolēnu brīvlaikos, kad jāiet uz darbu un jāmeklē bērna pieskatītājs.
Vairākos pagastos atslēdz fiksētās telefonu līnijas
No šā gada 1.marta Vecumnieku novada Kurmenes pagastā atslēgtas “Lattelecom” fiksētās telefonu līnijas. Jaunās pārmaiņas lielākās galvassāpes rada senioriem, kas bija biežākie stacionāro telefonu izmantotāji. Tāpat fiksētā tālruņa līnijas tiekot slēgtas mazajās centrālēs Kuldīgas novada Gudenieku, Kurmales un Rumbas pagastos.
Jau nosaka pirmos ierobežojumus uz grants ceļiem šķīdoņa dēļ
Turpinoties atkusnim, tuvākajās dienās uz grants autoceļiem visā valsts teritorijā var iestāties šķīdonis – pārmitrināts grants segums zaudēs nestspēju un braukšanas apstākļi pasliktināsies. Tādēļ uz dažiem ceļiem Kurzemē jau noteikti masas ierobežojumi.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti