Latvijā
Uzņēmējs Martinsons neatzīst apsūdzības
Uzņēmējs Māris Martinsons, kuru piektdien, 16.februārī, aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) un kurš svētdien vakarā ir atbrīvots no aizturēšanas izolatora, noraida visas apsūdzības. 
Zemessargi māca doties pārgājienā ziemā
Valmieras pusē zemessargi dabas izzinātājiem  mācījuši, kā doties pārgājienā ziemā, kā iekurt ugunskuru, pārvarētu grāvjus un upes, izmantojot virves, un citas dabā noderīgas iemaņas. Šāds izziņas pārgājiens organizēts pirmoreiz un atsaucība tam necerēti liela - apmācībā zemessargi uzņemt varēja vien pusi no visiem, kas pieteikušies.
Saeimas priekšsēdētāja: Rimšēvičam būtu jāatkāpjas
Pēc Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) lēmuma kriminālprocesa ietvaros piemērot aizturētā statusu Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam, viņam būtu pašam jāatkāpjas no amata, uzskata Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība).
Rimšēvičs pēc 8 stundām KNAB tiek aizvests; Martinsons aizturēts
Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs no aptuveni 18.00 sestdienas vakarā astoņas stundas atradās Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB), bet nakts vidū ap plkst. 1.25 Rimšēvičs aizvests kopā ar advokātu turpināt procesuālās darbības. Iepriekš Rimšēviča darba un dzīvesvietā piektdien veiktas kratīšanas – lai gan pats Rimšēvičs ceturtdien un piektdien atradās ārpus Latvijas.
Atceļ e-nosūtījumu obligātu ieviešanu no 1.marta
Vēl aizvadītā gada nogalē Nacionālais veselības dienests visai strikti noteica – e-veselības ieviešanā vairs nekādu pārejas periodu nebūs un no 1. marta arī nosūtījumus uz izmeklējumiem drīkstēs izrakstīt tikai elektroniski.
KPV LV turpmāk būs trīs oficiāli līderi
Par saviem nākotnes plāniem biedru kopsapulcē šodien sprieda arī politiskais spēks “KPV LV”, kam pēc pašreizējiem reitingiem iekļūšana Saeimā izskatās vēl tālāks mērķis nekā “Vienotībai”.
Partija «Vienotība» kaļ nākotnes plānus
“Partija “Vienotība” šobrīd ir vēsturiskā punktā, kur katrs pieņemtais lēmums var būt izšķirīgs politiskā spēka nākotnei,” tā šodien partijas domes sēdē, uzrunājot biedrus, teica “Vienotības” līderis Arvils Ašeradens. Apgalvojums šķiet pamatots, skatoties arī uz partijas pašreizējo 2,9 procentu reitingu, kas aizvadītajos mēnešos bijis ar lejupejošu tendenci. Taču partija joprojām ir pārliecināta, ka, piesaistot citas partijas kā sadarbības partnerus, par vietu Saeimā vēl var cīnīties.
Tehniskajai apskatei var pieteikties elektroniski
Rūpējoties par klientu ērtībām un paplašinot attālināti pieejamo pakalpojumu klāstu, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) e-pakalpojumos izveidota iespēja elektroniski pierakstīties tehniskajai apskatei uz noteiktu dienu, laiku un vietu, informē CSDD Sabiedrisko attiecību daļa.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti