Latvijā reģistrēti 10 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi

Latvijā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 10 jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās 24 stundās veikti 1933 Covid-19 testi un reģistrēti 10 jauni saslimšanas gadījumi. Pēdējās diennakts laikā stacionēts viens pacients ar Covid-19.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka trīs saslimušie atgriezušies no ārzemēm (Ukrainas), pieci saslimušie ir kontaktpersonas, diviem saslimušajiem tiek precizēti inficēšanās apstākļi. Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Pēdējās diennakts laikā stacionēti četri pacienti ar Covid-19 (kopā stacionāros ārstējas 12 pacienti, visi ar vidēji smagu slimības gaitu). Kopā no stacionāra izrakstīti 214 pacienti.

Latvijā kopumā veikti 295 242 Covid-19 izmeklējumi, saslimušas 1525 personas, 1248 izveseļojušās, 36 mirušas.

KONTEKSTS:

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē, un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

Kopš augusta ārā drīkst pulcēties 3000 cilvēku. Joprojām spēkā ir divu metru distances ievērošana. Sabiedriskajā transportā mutes un deguna aizsegi vairs nav obligāti.

 

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti