Latvijā konstatēts viens jauns Covid-19 gadījums

Latvijā aizvadītās diennakts laikā konstatēts viens jauns koronavīrusa infekcijas Covid-19 gadījums, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija. 

Aizvadītajā diennaktī veikti 1203 testi.

Latvijā kopā veikti  99 049 izmeklējumi, saslimušas 1047 personas, bet 712 izveseļojušās. Savukārt 22 saslimušie miruši.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā stacionēts viens pacients ar Covid-19. Kopā stacionāros ārstējas 25 pacienti: 23 pacienti ar vidēji smagu, 2 pacienti ar smagu slimības gaitu. Kopā no stacionāra izrakstīti 139 pacienti.

KONTEKSTS:

Ārkārtējo situāciju Covid-19 dēļ Latvijā izsludināja 12. martā, nosakot, ka mācības skolās notiks attālināti, tāpat kā iespēju robežās valsts un pašvaldību iestāžu darbs. 29. martā valdība lēmusi, ka ārpus mājām vienkopus būs ļauts atrasties tikai 2 cilvēkiem vai arī vienas mājsaimniecības locekļiem un jāievēro 2 metru distance. Vēlāk ārkārtējā situācija pagarināta līdz 9. jūnijam, bet ir mīkstināti iepriekš noteiktie striktie ierobežojumi - atļauta pulcēšanās līdz 25 cilvēku lielām grupām, ievērojot divu metru distanci.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti