Latvijā konstatē 7 jaunus Covid-19 saslimšanas gadījumus

Latvijā aizvadītajā diennaktī konstatēti septiņi jauni Covid-19 saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija.

Pēdējās diennakts laikā Latvijā veikti 1763 Covid-19 testi. Reģistrēti septiņi jauni saslimšanas gadījumi. Latvijā kopā veikts 160 281 izmeklējums, saslimušas 1134 personas, izveseļojušās 1008 personas, bet 30 mirušas.

Pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Kopā stacionāros ārstējas pieci pacienti: četri pacienti ar vidēji smagu, viens pacients ar smagu slimības gaitu. Kopā no stacionāra izrakstīts 181 pacients, liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) dati.

Lai sniegtu atbildes uz jautājumiem par jaunajiem saslimšanas gadījumiem un epidemioloģisko situāciju Latvijā, SPKC otrdien, 7. jūlijā, plkst. 14 rīko pasākumu medijiem, informēja SPKC pārstāve Ilze Arāja.

 

KONTEKSTS:

Latvijā 10. jūnijā beidzās 12. martā izsludinātā ārkārtējā situācija jaunā koronavīrusa ierobežošanai. Vīruss joprojām cirkulē un pret to nav nedz zāļu, nedz vakcīnas. Arvien ir spēkā atsevišķi ierobežojumi Covid-19 izplatības mazināšanai.

Līdz jūnija beigām pasākumos iekštelpās bija ļauts pulcēties ne vairāk kā 100, bet ārtelpās – ne vairāk kā 300 cilvēku. No jūlija pasākumos ārā drīkst pulcēties 1000 cilvēki; no augusta šie griesti būs 3000 cilvēku. Ierobežojumi iekštelpās atkarīgi no telpas lieluma. Joprojām spēkā ir divu metru distances ievērošana.

Sabiedriskajā transportā mutes un deguna aizsegi vairs nav obligāti.

Covid-19 koronavīrusa
izplatība Latvijā
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti