Baltijas valstīs degvielas cenu izmaiņām nav vienotas tendences

Pagājušajā darba nedēļā Baltijas valstu galvaspilsētās bija vērojamas atšķirīgas tendences degvielas cenām, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Darba nedēļas beigās augstākā benzīna cena bija Tallinā, seko Rīga un Viļņa. Savukārt dīzeļdegviela visdārgākā bija Rīgā, seko Tallina, bet vismazāk dīzeļdegviela darba nedēļas beigās maksāja Viļņā.

Rīgā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Krasta ielā piektdien 95. markas benzīna cena saglabājās stabila un maksāja 1,764 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena palielinājās par 0,2% – līdz 1,684 eiro par litru.

Viļņā "Circle K" degvielas uzpildes stacijā Savanorju prospektā piektdien 95. markas benzīna cena kāpa par 0,6% – līdz 1,599 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena samazinājās par 0,3% – līdz 1,529 eiro par litru.

Tallinā "Circle K" uzpildes stacijās piektdien 95.markas benzīna cena kritās par 1,1% – līdz 1,789 eiro par litru, bet dīzeļdegvielas cena saglabājās stabila un maksāja 1,589 eiro par litru.

Autogāzes cenas Baltijas valstu galvaspilsētās nedēļas laikā nav mainījušās. Rīgā autogāze maksāja 0,739 eiro par litru, Viļņā – 0,642 eiro, bet Tallinā – 0,67 eiro par litru.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti