Dzīve & stils / Izklaide
Šovakar Telavivā sākas 64. starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss; Latvija uzstāsies ceturtdien
Šovakar pulksten 22.00 LTV1 un “RePlay.lv” tiešraidē no Telavivas varēs skatīties 64. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa 1. pusfinālu, kurā par iekļūšanu finālā sacentīsies pirmās 17 valstis – Kipra, Melnkalne, Somija, Polija, Slovēnija, Čehija, Ungārija, Baltkrievija, Serbija, Beļģija, Gruzija, Austrālija, Islande, Igaunija, Portugāle, Grieķija un Sanmarino, vēstīja Latvijas Televīzija.
Kannās reklamē jauno «Angry Birds» filmu
Francijas pilsētā Kannās notikusi jaunās “Angry Birds” jeb “Nikno putnu” animācijas filmas reklāmas akcija. Tā bija pieskaņota otrdien, 14. maijā, plānotajai starptautiskā kinofestivāla atklāšanai.  
VIDEO: Mātes dienu svin lieli un mazi
Ar pašu bērnu ceptām pankūkām un zīmētiem apsveikumiem sveicienus daudzas mammas saņēma jau no rīta. Vēlāk ģimenes devās arī uz kādu no koncertiem vai radošajām darbnīcām, lai svinētu kopā būšanu un gatavotu vēl kādu pārsteigumu māmiņai.
Parīzes Dievmātes katedrāles atjaunošanā palīdzēs arī datorspēle
Drīz būs apritējis teju mēnesis kopš ugunsgrēka Parīzes Dievmātes katedrālē. Negadījuma laikā sabruka jumts un tornis, bet atbalsta konstrukcijas un galvenie mākslas darbi saglabājās. Šajā laikā saziedots vairāk par miljardu eiro katedrāles atjaunošanai.  Un to rekonstruēt plāno arī ar populāras datorspēles – virtuālās katedrāles kopijas – modeļa palīdzību. 
FOTO: «Carousel» aizvadījuši otro mēģinājumu, gatavojoties Eirovīzijai
Šodien Telavivā grupa “Carousel” aizvadījusi otro mēģinājumu, gatavojoties 42. starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam. Turpinot darbu pie dziesmas “That Night” priekšnesuma, īpaša uzmanība tika pievērsta kameru darbam un gaismu šovam, lai TV tiešraidē viss izdotos tieši tā, kā iecerēts. Skatuves priekšnesumu Latvijas dziesmai starptautiskajā konkursā šogad veido divi producenti un režisori no Zviedrijas – Rennijs Miro un Filips Adamo.
«Carousel» baro žirafes safari parkā Izraēlā
Baudot brīvu dienu starp Eirovīzijas mēģinājumiem, grupa «Carousel» paviesojās Izraēlas zooloģiskajā centrā «Safari Ramat Gan», kas ir lielākais savvaļas dzīvnieku parks Vidējo Austrumu reģionā.
«Singapūras satīns» ar singlu «Briseles kāposts» iestājas par Eiropas vērtībām
Latvijas repa supergrupa "Singapūras satīns" saviem faniem nupat nodevusi gaidāmā otrā studijas albuma otro singlu “Briseles kāposts”. Izaicinājumu "Singapūras satīnam" sarakstīt dziesmu par Eiropas Savienību (ES) un Latvijas lomu tajā metuši jauniešu satura platformas “16+” pārstāvji. Tapis arī videoklips, kurā visai skaidri redzama puišu nostāja attiecībā pret ES un drīzumā gaidāmajām Eiroparlamenta vēlēšanām.
«Carousel» savu priekšnesumu pirmo reizi iemēģina uz Eirovīzijas skatuves
Latvijas delegācija ir ieradusies Izraēlā, kur jau sākusies gatavošanās 64. starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam. Pirmdien, 6. maijā, Telavivas “Expo” arēnā notika pirmais otrā pusfināla mēģinājums, kurā savu priekšnesumu uz lielās skatuves pirmo reizi izmēģināja arī grupa “Carousel”.
Jaunākie
Interesanti