Dzīve & stils / Izklaide
FOTO: Latvijas armijas simtgades zaļumballe Rīgā
Latvijas armijas simtās dzimšanas dienas jubilejas svinību kulminācijā daudzi rīdzinieki un pilsētas viesi atpūtās krāšņā zaļumballē. Un, kā svētku tematikai pienākas, viņiem spēlēja armijas Jūras spēku orķestris. Dejās griezās gan mazi, gan lieli, un daudzi no viņiem Latvijas Televīzijai norādīja, ka vēl labāku svētku noslēgumu nevarētu vēlēties.
Bārtā notiek mūzikas, mākslas, sporta un grila pasākums
Sestdien Bārtā notiek vienas dienas bezmaksas pasākums "Bārtas Burgeru balle", kuru atbalsta Grobiņas novada dome. Ar uzsaukumu  - ciemā ir ļaudis! - mākslas, mūzikas, sporta un grila notikums mazajā Bārtas pagastā notiek jau otro reizi, un to organizē vietējā entuziastu grupa, kuri, patriotisku motīvu vadīti rada iespēju lieliem un maziem bārteniekiem, kā arī viesiem klausīties džeza un elektronisko mūziku un apskatīt laikmetīgas mākslas izstādi.
«Rīgas svētki 2019» – trīs dienu ceļojums pilsētas leģendās
Šogad Rīgas svētki veltīti Rīgas leģendām. Svētku rīkotāji uzsver, ka leģendas un vēstures elpa ir tā, kas strāvo Vecrīgas ieliņās un to senajās celtnēs, atdzīvojoties ikreiz, kad Rīga svin svētkus. Rīgas svētku svinības notiks no 16. līdz 18. augustam – varēs izzināt pilsētas leģendas, teikas un nostātus, iepazīt galvaspilsētas bagāto vēsturi, baudīt daudzveidīgo kultūras un sporta aktivitāšu programmu.
Radīta muzikāla vīzija par «Čikāgas piecīšu» jaunību
Režisors Valdis Lūriņš iestudējis muzikālu vīziju par slavenā trimdas latviešu ansambļa "Čikāgas piecīši" jaunību "Čikāgas piecīši. Leģendu atgriešanās". Iestudējuma pirmizrāde paredzēta 5. jūlijā jaunajā Rojas brīvdabas estrādē.
Izdod Latvijas armijas jubilejai veltītas pastmarkas
Sagaidot Latvijas armijas simtgadi, Latvijas Pasts (LP) izdevis trīs jaunas pastmarkas, uz kurām redzama Latvijas Nacionālo bruņoto spēku kaujas tehnika sauszemes, jūras un gaisa teritoriālās aizsardzības nodrošināšanai.
Festivālā «I Land Sound» Igaunijā savu programmu piedāvās izdevniecība «Amber Muse»
No 11. līdz 14. jūlijam Sāremā, Igaunijā, jau trešo reizi norisināsies elektroniskās mūzikas festivāls "I Land Sound 2019". Uz sešām skatuvēm uzstāsies 150 mākslinieki no dažādiem Igaunijas klubiem, apvienībām un radiostacijām. Līdzās vietējiem dīdžejiem no 12. jūlija plkst. 12.00 uz skatuves "Terrass" savu programmu piedāvās arī Rīgas mūzikas izdevniecība "Amber Muse".
«Velomūzika» šogad devusies uz Latgali
Uzreiz pēc Jāņiem no Kūku dzelzceļa stacijas startēja projekts "Velomūzika 2019". Jau devīto reizi mūziķi, aktieri un līdzbraucēji min pedāļus un maina mūziku pret naktsmājām. Šogad viņi izvēlējušies savus ceļus un takas meklēt Latgalē.
Rojā atklāj lielāko brīvdabas estrādi Ziemeļkurzemē
Trīsdesmit gadus gaidīja un nu sagaidīja. Tā rojenieki atsaucas par jaunuzcelto Rojas brīvdabas estrādi - vasaras koncertzāli. Iecere nu ir īstenota un Rojā atklāta Ziemeļkurzemē lielākā brīvdabas estrāde. Dažādus kultūras un mākslas pasākumus vasaras koncertzālē būs iespējams baudīt līdz septembra vidum. Bet, ja laika apstākļi būs labvēlīgi, tad sezona, iespējams, tiks pagarināta.
Ar svētkiem pie Daugavas cer iesākt jaunu tradīciju
Sestdien, 29. jūnijā, Ikšķilē norisināsies pirmie svētki pie Daugavas – „Daugavas laivinieks”. Visas dienas garumā paredzēti dažādi pasākumi gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pasākuma noslēgumā paredzēta sadziedāšanās Daugavas krastā.
«Saulkrasti Jazz» šogad - izcilas grupas un bigbendi no visas pasaules
No 15. līdz 20. jūlijam Saulkrastos norisināsies starptautiskais XXII "Saulkrasti Jazz" festivāls. Atpūtas kompleksā "Minhauzena Unda" ik vakaru uz brīvdabas skatuves kāps pieredzējuši un izcili mūziķi no visas pasaules. Festivāla galvenie viesi būs tieši no džeza mūzikas dzimtenes ASV, informē rīkotāji. 
Jauns singls dziedātājai, kas iesildīs grupu «LP»
Klajā nācis dziedātājas ANNNAS jaunākais singls “The one that got away”, kas tika sarakstīts kopā ar igauņu mūziķi Uku Moldau un Kasparu Ansonu dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” ietvaros, informē Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports.  
Dabas koncertzāle šovasar darbosies Skrīveros un Līgatnē
Dabas koncertzāles (DK) šā gada varonis būs viendienīte, un šim neparastajam ūdens kukainim veltītās mūzikas, mākslas un video performances notiks 5. jūlijā Skrīveru novada Satekās un 20. jūlijā Līgatnē pie pārceltuves pār Gauju, informē biedrība "Dabas koncertzāle". 
Modes muzejā Rīgā apskatāmi Tečeres, Denēvas un Pugačovas tērpi
Rīgas Modes muzeja izstādi "Spožie astoņdesmitie", kurā apskatāmi Katrīnas Denēves un Allas Pugačovas kostīmi, papildinājuši jauni, unikāli eksponāti – divi tērpi, kas savulaik piederējuši ietekmīgajai britu politiķei Mārgaretai Tečerei, informē Modes muzejs.  
Jaunākie
Interesanti