Dzīve & stils / Izklaide
Rīgā pirmizrādi piedzīvos iluzionistu Pecolli teatralizēta cirka izrāde
Ar krāšņiem Elitas Patmalnieces radītiem tērpiem, piena baltiem dūmu paklājiem, ārzemju māksliniekiem un galvu reibinošiem priekšnesumiem iluzionisti Pecolli aicina un teatralizētām cirka izrāžu “Ah … Liz” pirmizrādēm Rīgā, Kongresu namā, 19. un 20. oktobrī, paziņojumā medijiem informē organizatori.
Miķeļdienas gadatirgi lietainā pēcpusdienā Rīgas centrā – plaši apmeklēti
Miķeļdiena tikai svētdien, 29. septembrī, bet svinības par godu rudens ražas novākšanai visā Latvijā rit jau vismaz nedēļu. Gan laukos, gan pilsētās, gan pašā Rīgas sirdī – Doma laukumā - sestdien, 28. septembrī, notiek gadatirgi. Līdz ar lietus pastiprināšanos pēcpusdienā apmeklētāju kļuva mazāk, tomēr dienas vidū Doma laukumā un arī Rīgas Centrāltirgū burzmas veidoja tūkstošiem interesentu.
Izsolīs Merilinas Monro tērpus
Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā novembrī notiks par ikonu kļuvušās amerikāņu aktrises Merilinas Monro tērpu izsole. Tās rīkotāji uzskata, ka kleitu kopējā cena var sasniegt vairākus simtus tūkstošu dolāru.
Miniseriāla «Katrīna II Lielā» pirmizrāde Latvijā un pasaulē notiks vienlaikus
HBO sadarbībā ar “Sky” piedāvātā četru sēriju drāma “Katrīna II Lielā” (“Catherine The Great”) pie Latvijas skatītājiem nonāks vienlaikus ar miniseriāla pasaules pirmizrādi. Jau no 3. oktobra lietotnē “Shortcut”, kas pieejama arī "Helio iTV" skatītājiem, varēs skatīties visas miniseriāla sērijas. Daļa seriāla uzņemta tepat Latvijā – Rundāles pilī, paziņojumā medijiem informē pārstāvji.
Maltā atdzimst senā tirgošanās tradīcija
Šodien, 21. septembrī Borovajas gadatirgū Maltā gaidīts ikviens ne tikai pirkt un pārdot gribētājs, bet arī īpašo sajūtu un garšu mednieki. Te būs iespēja piedalīties senajās tirgus lustēs, kur šogad īpaša vieta atvēlēta senajām medību tradīcijām - mednieku, pat mednieku dinastiju stāsti par pieredzēto, medību suņu parāde, trofeju izrādīšana, medījumu receptes un zupas vārīšana uz dzīvas uguns kā senos laikos.
No klausītājas dzejas Latvijas Radio 2 rada dziesmu
Septembrī – dzejas mēnesī – Latvijas Radio 2 (LR2) aicināja klausītājus iesūtīt pašu radītu dzeju, kuru radiostacija solīja “ietērpt” melodijā. Tika izvēlēts viens dzejolis, kurš nu tapis par dziesmu. Skaņdarbs tika radīts raidījuma laikā LR2 tiešā ētera studijā.
Fonds «Viegli» un domubiedri Kuldīgā novāc kulturālo kartupeļu ražu
Kā Kuldīgā auguši kartupeļi, kuri klausījušies Kartupeļu lauka radio, tāpēc nodēvēti par kulturāliem, piedzīvojuši pilnzieda svētkus un devuši cilvēkiem prieku, to varēja uzzināt trešdien, 18. septembrī, kulturālo kartupeļu novākšanas talkā. Un atbilde ir viena – ražīgi. Ar šo projektu Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” aizsāk rakstnieka darba “Kurzemīte” izpēti mūsdienās.       
Video: seriāla «Tur» aizkadrā - aktrise Ilva Centere 
Otrdien, 17. septembrī, pie televīzijas skatītājiem nonāks jaunais LMT oriģinālseriāls “Tur”, kas ir pirmais Latvijā veidotais seriāls par attiecībām virtuālajā un reālajā pasaulē. Sagaidot jaunā seriāla “Tur” pirmizrādi, LMT Viedtelevīzija piedāvā iepazīt galvenās varones atveidotāju Ilvu Centeri seriālā un dzīvē, kā arī ielūkoties filmēšanas aizkulisēs, paziņojumā medijiem informē pārstāvji. 
VIDEO: Aminata izdod dziesmu kopā ar «Tautumeitām»
Latvijas popdziedātāja Aminata turpina paplašināt savus muzikālos apvāršņus un laiž klajā jaunu dziesmu "Dzīvot citādāk", kas tapusi kopā ar postfolkloras meiteņu grupu "Tautumeitas", paziņojumā medijiem informē pārstāvji.
Jaunākie
Interesanti