Dzīve & stils / Izklaide
Zināmi konkursa «Supernova» vadītāji un finālistu uzstāšanās secība
Latvijas Televīzijas (LTV) raidījuma “Rīta Panorāma” tiešraidē 23. janvārī tika noskaidrota secība, kādā dalībnieki uzstāsies Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursa “Supernova 2020” finālā. 8. februāra vakarā pirmā uz skatuves kāps un konkursa finālu atklās jaunā dziedātāja Seleste. Otrais kārtas numurs izlozē tika DRIKSNA, trešais – Katrīnai Binderei, bet ceturtais – Edgaram Kreilim. Kā piektā finālā uzstāsies Katrīna Dimanta, sestais būs Miks Dukurs, savukārt septītā – ANNNA. Pirmspēdējais fināla priekšnesums būs grupai “Bad Habits”, savukārt iespēja noslēgt šī gada konkursa finālu kā devītajai izlozē tika Samantai Tīnai.
Rīgā notiks barikāžu atcerei veltīts koncerts un piemiņas pasākumi
Janvāris ir barikāžu atceres mēnesis, tāpēc Rīgā notiks vairāki šiem notikumiem veltīti pasākumi, un viens no lielākajiem ir barikāžu aizstāvju atcerei veltītais koncerts “Piesaukšana” Rīgas Domā, kas notiks 20. janvārī, medijus informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāvji.
FOTO: Ķīnā notiek Harbinas ledus festivāls
Laikā, kad Latvijā sniegota ziema vēl kavējas, Ķīnas pilsētā Harbinā sācies ikgadējais ledus festivāls, kā arī citi pasākumi, kas ļauj izbaudīt Ķīnas ziemeļu sniegoto burvību. Šogad tur organizētas pat masveida kāzas.
«Ziemassvētku egļu ceļa» apmeklētājus aicina balsot par savu egli
Vēl līdz 12. janvārim Rīgā ir apskatāmi festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” vides objekti, bet jau tagad izvirzās vairākas egles, kuras par savām iemīļotākajām norāda festivāla apmeklētāji, balsojot tīmekļa vietnē. Balsojums turpināsies līdz pat festivāla noslēguma dienai, medijus informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā.
FOTO un VIDEO: Uguņošana un 2020. gada sagaidīšana Rīgā
Rīgā 2020. gadu sagaidīt krastmalā, klausīties mūziķu priekšnesumus un vērot svētku uguņošanu bija pulcējušies vairāki desmiti tūkstošu iedzīvotāju, tostarp rīdzinieki un pilsētas viesi gan no Latvijas novadiem, gan ārvalstīm, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
Rīgā notiek Kanādas cirka «Machine de cirque» viesizrādes
Ceturtdien un piektdien, 26. un 27.decembrī, VEF Kultūras pilī notiks cirka apvienības no Kanādas „Machine de cirque” viesizrādes. Apvienību veido pasaulē pieprasīta žonglieru un akrobātu komanda, kas savās izrādēs ļoti prasmīgi apvieno mākslas un tehnikas jomas.
FOTO: Aizvadīts Bluķa vakars Vecrīgā
Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā sestdien, 21. decembrī, notika ziemas saulgriežu tradīcijās ieturēts pasākums. Tirdziņa apmeklētājiem muzicēja Līvānu folkloras kopas “Ceiruleits” dalībnieki, kā arī viesojās ķekatnieki, kuri cauri laukumam vilka bluķi, medijus informē organizatori.
Jaunākie
Interesanti