Dzīve & stils / Izklaide
Aktieris Leonardo Di Kaprio brīdina par klimata izmaiņu postu
Holivudas zvaigžņotais aktieris Leonardo Di Kaprio kritizē pasaules valstu valdības un lielos uzņēmumus par to, ka tie pietiekami aktīvi nerisina klimata izmaiņu krīzi. Viņš producējis dokumentālo filmu ar nosaukumu “Ledus ugunī”, kas vēsta par temperatūras paaugstināšanos un tā sekām.
Senioru festivālā Esplanādē – amatnieku tirdziņš un radošās darbnīcas
Ceturtdien, 13. jūnijā, Rīgas sirdī – Esplanādes parkā – būs senioru festivāls “Zelta ritmi”. Tas notiks jau ceturto gadu, un neatņemama pasākuma sastāvdaļa ir senioru amatnieku darinājumu “Zelta tirgus”, kurā visi no tirdzniecības gūtie ienākumi paliek pašiem meistariem. Šogad ikviens interesents aicināts ne tikai iepirkties, bet arī piedalīties radošo senioru vadītajās radošajās darbnīcās.
Starptautiskais ielu mākslinieku festivāls «TaDaa» piestājis Cēsīs
Pirms pāris dienām turneju sāka starptautiskais ielu mākslinieku festivāls "TaDaa", kas apvieno mūzikas, dejas, teātra un cirka žanru. Ideja par ceļojošu festivālu pirms pieciem gadiem radās Igaunijā, bet tagad tas vērsies plašumā, māksliniekiem viesojoties arī Latvijā. Pašlaik ielu mākslinieki piestājuši Cēsīs. 
Lielvārdē tiks noskaidrota Latvijas sirdsdziesma
15. jūnijā Lielvādē, Rembates parka brīvdabas estrādē, otro reizi tiks noskaidrota Latvijas sirdsdziesma, vēstīja Latvijas Televīzija. Vasaras saulgriežu noskaņās LTV1 un “RePlay.lv” tiešraidē plkst. 21.25 tiks noskaidrota skatītāju un klausītāju iemīļotākā 2018./2019. gada sezonas dziesma. Finālā uzstāsies arī īpaši viesi, tostarp – maestro Raimonds Pauls.
Sportpanka apvienība «Rīta Stienis» debijas albumu izdod arī vinilā
Sportpanka apvienība "Rīta Stienis" laidusi klajā vinila plati, kurā iespiests grupas debijas albums "Boobieshooter", informēja grupas pārstāvji. CD formātā tas nāca klajā 2017. gada novembrī. Paralēli vinilam "Rīta Stienis" kopā ar "Nomadu alu" radījis arī grupas oficiālā alus šķirni, bet 29. maijā aicina visu iepriekš minēto nobaudīt kafejnīcā "Ļeņingrad", kur tiks uzsākta koncertturneja. 
Kolizejā rīkos nakts ekskursijas
Vienā no slavenākajiem Itālijas kultūrvēsturiskajiem pieminekļiem – Kolizejā rīkos regulāras nakts ekskursijas. Paziņojums par šiem plāniem bija saistīts ar brīvdienās notikušo muzeju nakts akciju.   
Jaunākie
Interesanti