Dzīve & stils / Izklaide
Par «Miss Universe» kļūst Meksikas pārstāve
Par šā gada “Miss Universe” kļuvusi Meksikas pārstāve Andrea Meza. Konkurss un apbalvošanas ceremonija šogad notika Amerikas Savienoto Valstu pilsētas Maiami apkaimē.
Izžuvušajā Arāla jūrā norit mūzikas festivāls
Mūzikas festivālā Uzbekistānā pievērš uzmanību vides problēmām, kuras radušās cilvēku ietekmes rezultātā. “Stihijas festivāls” norit vietā, kur agrāk atradās Arāla jūra.
Daugavpilī ierīko Muzikālo skvēru
Daugavpils jaunās atpūtas un pastaigu vietas centrālā tēma ir mūzikas skaņas pilsētas vidē. Tas ir simboliski, jo skvērs atrodas tieši iepretī Daugavpils mūzikas vidusskolai. Šajā skvērā brīvdabā izvietoti dažādi muzikāli vides objekti, kas ļaus gan dzirdēt, gan arī sajust mūziku tās dažādākajās izpausmēs.
Vai zini, kurš bijis pasaulē pirmais zināmais burvju mākslinieks?
Vai zināt, kurš bijis pirmais burvju mākslinieks pasaulē? Par viņu minēts jau ēģiptiešu senajos papirusos, precīzāk – Vestkāra papirusā, kas uzrakstīts aptuveni 1700 gadu pirms Kristus. Papirusa tulkojumā varam lasīt, ka bijis kāds burvju mākslinieks – ēģiptietis Debī, kuram bijuši 110 gadi, un viņš savus brīnumus rādījis pat faraonam Heopsam...
Brīvdabas tirdziņš «Multimāksla» notiek arī reģionos
“Multimāksla” ir Latvijā populāru mūziķu, aktieru un mākslinieku brīvdabas tirdziņš, kur plašāka sabiedrība var gūt ieskatu dažādu personību hobijos un talantos. Projekts nupat atklāts ar tirgošanos Rīgā, gan arī pirmo izbraukuma tikšanos ārpus galvaspilsētas – Rēzeknē. Tirdziņi organizēti, lai atbalstītu radošo profesiju pārstāvjus laikā, kad koncerti un kultūras pasākumi klātienē aizvien nenotiek.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt