Sadaļas Sadaļas
Dzīve & stils / Izklaide
Latvijas Radio 18. novembrī raidīs daudzveidīgu svētku programmu
Tā kā šogad Latvijas valsts svētku laikā ir spēkā dažādi Covid-19 ierobežojumi un vairāki tradicionālie svētku pasākumi ir atcelti vai tiks rīkoti tikai tiešraižu formātā bez skatītāju klātbūtnes, Latvijas Radio programma piedāvās klausītājiem dažādas tiešraides no svētku notikumiem, koncertiem un svinīgajām uzrunām, veicinot klātbūtnes sajūtu. Programmā būs arī īpašas pārraides, kas veltītas Latvijas valstij nozīmīgiem datumiem un izcilām personībām. Par godu valsts svētkiem šonedēļ debitē arī Latvijas Radio veidots “Patriotu podkāsts”.
Honkongā durvis ver sociāli distancēts āra izklaides parks
Honkongā durvis vēris pirmais sociāli distancētais āra izklaides parks – sadalīts vairākos desmitos ar žodziņiem nodalītu laukumiņu. Tajos ar draugiem var skatīties filmas, klausīties koncertus. Izklaides industrijai meklē radošus veidus, kā stāties pretim pandēmijas mestajiem izaicinājumiem.
360 grādu audioviuzuāls piedzīvojums – top multimediāls stāsts par Lāčplēsi
Lāčplēša dienas priekšvakarā digitālās mākslas centrs “Digital Art House” plašāku publiku iepazīstinājis ar jaunu multimediju projektu “Lāčplēsis. Varoņa atgriešanās”. Tā centrā ir Andreja Pumpura eposs “Lāčplēsis” un visiem labi zināmi tēli, kas atdzīvosies, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, un ļaus skatītājiem iegremdēties 360 grādu vizuālā un akustiskā piedzīvojumā.
Tiesa noraida Depa prasību pret laikrakstu par apmelošanu
Tiesa Lielbritānijā noraidījusi slavenā amerikāņu aktiera Džonija Depa prasību pret laikrakstu “The Sun” par apmelošanu. Medijā 2018. gadā bija publiskota informācija, ka viņš pielietojis fizisku vardarbību pret savu sievu.  
Latvijas Radio 2 skanēs Janīnas Kursītes ceļojumu stāsti
No 2. novembra katru darba dienu pulksten 18.30 Latvijas Radio 2 skanēs folkloristes Janīnas Kursītes stāsti par braucienu un ekspedīciju laikā iepazītajiem neikdienišķajiem cilvēkiem: to piedzīvojumiem, negadījumiem un dzīves anekdotēm, pandēmijas ierobežojumu laikā ļaujot klausītājam ceļot cauri mūžiem, laikmetiem un visai Latvijai. Stāsti skanēs raidījumā “Ceļojums”.
Tuvojas Leģendu nakts Latvijas pilīs un muižās – ieskats programmā
Jau devīto gadu Latvijas pilīs un muižās oktobra pēdējā sestdienā notiek tradicionālā Leģendu nakts, kuru organizē Latvijas Piļu un muižu asociācija. Šogad tā notiks Visu svēto dienā, 31. oktobrī.  Leģendu naktī piedalīsies 12 muižas – piecas no Kurzemes, sešas no Vidzemes un viena no Zemgales, informēja organizatori.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt