Dzīve & stils / Izklaide
Sportpanka apvienība «Rīta Stienis» debijas albumu izdod arī vinilā
Sportpanka apvienība "Rīta Stienis" laidusi klajā vinila plati, kurā iespiests grupas debijas albums "Boobieshooter", informēja grupas pārstāvji. CD formātā tas nāca klajā 2017. gada novembrī. Paralēli vinilam "Rīta Stienis" kopā ar "Nomadu alu" radījis arī grupas oficiālā alus šķirni, bet 29. maijā aicina visu iepriekš minēto nobaudīt kafejnīcā "Ļeņingrad", kur tiks uzsākta koncertturneja. 
Kolizejā rīkos nakts ekskursijas
Vienā no slavenākajiem Itālijas kultūrvēsturiskajiem pieminekļiem – Kolizejā rīkos regulāras nakts ekskursijas. Paziņojums par šiem plāniem bija saistīts ar brīvdienās notikušo muzeju nakts akciju.   
Muzeju nakts ietvaros atzīmē Brīvības cīņu simtgadi
Šodien visā Latvijā norisinās muzeju nakts, kuras laikā ir iespējams apskatīt dažādus pasākumus daudzos Latvijas novados. Kā Latvijas Radio pastāstīja Kara muzeja direktore Aija Fleija, atzīmējot Latvijas Neatkarības kara cīņu simtgadi, Muzeju nakts programma ir kļuvusi atšķirīgāka.
«Carousel» dziesmu «That Night» vērtēs Eirovīzijas žūrija
Telavivā grupa “Carousel” trešdien aizvadījusi pirmo no diviem ģenerālmēģinājumiem, lai ceturtdien vakarā pārstāvētu Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Otrais ģenerālmēģinājums sāksies šovakar pulksten 22.00, un to vēros arī starptautiska žūrija, kuras balsojums veidos pusi no otrā pusfināla rezultātiem. 
Jaunākie
Interesanti