Dzīve & stils / Izklaide
Kad negribas svinēt Ziemassvētkus. 12 citādi kultūras notikumi decembrī
Katra diena ir kā svētki un tās svinēšanai iemesli var būt daudz un dažādi. Jā, arī decembrī bez ziemai, Ziemassvētkiem un Jaungadam veltītajiem pasākumiem ir pietiekami daudz alternatīvu kultūras un izklaides iespēju. LSM.lv iedvesmai piedāvā 12 kultūras pasākumus brīžiem, kad gribas atpūsties no Ziemassvētku svinēšanas.
Rīgā sāksies festivāls «Ziemassvētku egļu ceļš»
Ceturtdien, 5. decembrī, ar izstādes “Rīgas egles stāsts” atklāšanu Rātsnamā, ar uzvedumu par pirmo rotāto svētku kociņu un egles iedegšanu Rātslaukumā Rīgā sāksies 10. vides objektu festivāls “Ziemassvētku egļu ceļš”, medijus informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.     
Ar Pirmo adventi Rīgā sākas svētku gaidīšanas laiks
Rīgas iedzīvotāji un viesi Pirmajā adventē, 1. decembrī, pulksten 17.00 gaidīti Doma laukumā, kur tiks iedegta svētku egle. Līdz ar svētku egles iedegšanu pilsētā pakāpeniski tiks ieslēgts svētku apgaismojums un sāks darboties arī Ziemassvētku tirdziņi.
Londonā darbu sākusi ikgadējā Santa Klausu skola
Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā darbu sākusi ikgadējā “Santa Klausu skola”. Īpašos kursos interesentiem ir iespējama papildināt zināšanas par svētku tradīcijām, kā arī uzlabot saskarsmes iemaņas.
700 gadus vecs kuģa vraks un interaktīva ekspozīcija – Igaunijas Jūras muzejā
Pēc divu gadu ilgas renovācijas apmeklētājiem 29. novembrī tiks atvērta jaunā Igaunijas Jūras muzeja ekspozīcija, piedāvājot ikvienam interesentam savām acīm aplūkot īstu 700 gadus vecu kuģa vraku un vēl citus 50 interaktīvus eksponātus, medijus informē Igaunijas Jūras muzeja komunikācijas konsultante Latvijā Marija Makareviča.
«Ziemassvētku Svētdienī» Hanzas peronā uzstāsies Nastavševs, Goran Gora un Andrejs Osokins
Hanzas perona un ''Piena svētku'' rīkotajā “Ziemassvētku Svētdienī” gaidāma plaša svētku programma ar vairākiem koncertiem, kuros uzstāsies Andrejs Osokins, Vladislavs Nastavševs un Goran Gora, paziņojumā medijiem informē organizatori. Hanzas perons četras svētdienas decembrī sola koncertus un izrādes garam, spēles jautrībai, ēdienus un karstvīnu vēderam, Ziemassvētku tirdziņu – dāvanām un priekam.
FOTO: Latvijas komanda Parīzē rīko gastronomisku performanci zīmolam «Hugo Boss»
No Parīzes atgriezusies radošās apvienības “Skudras metropole” komanda – pirmie latvieši, kas rīkojuši pasākumu prestižajam modes zīmolam “Boss”. Gastronomisko performanci, kas ļāva iepazīt jauno zīmola kolekciju, modes metropolē apmeklēja “Hugo Boss” klienti no dažādām pasaules valstīm, kuri vēroja un baudīja gan ēdamas kleitas, gan modes skati galda projekcijās, medijus informē organizatori.
Brīvdabas muzejā nosvinēta Mārtiņdiena
Ar tradicionālo maskošanos, dančiem, košu gaiļu izstādi, radošām darbnīcām un sportiskām aktivitātēm 10. novembrī Brīvdabas muzejā tika svinēta Mārtiņa dienā. Un, protams, neiztika arī bez dažādu Mārtiņdienas gardumu baudīšanas. 

Latviešu tradicionālajā kalendārā Mārtiņa diena iezīmē rudens beigas un ziemas sākumu, kā arī noslēgumu labības kulšanai un gatavošanos ziemai.
Jaunā spēļu šovā atjautībā sacenšas jūtūberi, influenceri un citas personības
Eksperimentālā satura platformā “16+” vakar, 6. novembrī, publicēta jauna šova “Interneta akadēmija” pirmā sērija. Šovā influenceri, jūtūberi un citi populāri cilvēki sacenšas atjautībā un zināšanās par dažādām mūsdienu cilvēkam kritiski nepieciešamām prasmēm – sākot no sapiņķerētu austiņu iztaisnošanas, beidzot ar viltus ziņu atpazīšanu, paziņojumā medijiem informē Latvijas Televīzija.
Jaunākie
Interesanti