Dzīve & stils / Izklaide
Tumes Kultūras namā atklāta izstāde «Disko laikmets»
80. gadu sākumā katrā sevi cienošā Latvijas kultūras namā darbojās sava disko apvienība. Tie bija entuziasti, kuri atskaņoja padomju varai netīkamo Rietumu mūziku, turklāt bieži vien darīja to uz pašu montētas tehnikas. Daļu no šiem aparātiem no 10. marta var aplūkot Tumes Kultūras namā, kur atklāta izstāde “Disko laikmets”.
Sunīti Urgu satika uz ielas nejauši. Saruna ar «Pa straumei» režisori Ilzi Lasmani-Broži
Raidījums “Pa straumei” ir nonācis pie Latvijas Televīzijas skatītājiem, tomēr tas, ko redzam kadrā, ir tikai viena – pavisam maza – daļiņa no visa lielā darba, kas ieguldīts, lai taptu astoņi ceļojumi. Intervijā ar raidījuma idejas autori, producenti un režisori Ilzi Lasmani-Broži sarunājāmies par to, kas bija pirmais – sunīte Urga vai raidījuma ideja, par jauniešu nedaudz naivo, bet tādēļ arī ļoti vērtīgo patiesumu, un, protams, arī par mērķtiecību un pārliecību, bez kurām “Pa straumei” nofilmēt nevarētu.
1,6 miljonu eiro vērtas smaržas – luksuss un labdarība
Barselonas kompānija “Sagrada” īstenojusi savu pirmo bezpeļņas projektu – četru smaržu izlasi, kas apvieno luksusa preces ar filantropiju. Šāda smaržu izlase izmaksā 1,6 miljonus eiro, un puse no summas tiek ziedota vietējam fondam, kas atbalsta smagi slimu bērnu atveseļošanu. 
Cīnīties, izklaidēties un svinēt – 10 pasākumi, kuros atzīmēt Sieviešu dienu
Starptautiskajā sieviešu dienā īpaši novērtējam sev blakus esošās sievietes – mammas, māsas, draudzenes, kolēģes, kaimiņienes – un solidarizējamies ar sievietēm citviet pasaulē, kuras vēl joprojām cīnās par savām tiesībām. Šogad 8. marts iekritis svētdienā, tādēļ daļa Starptautiskajai sieviešu dienai veltīto pasākumu notiek agrāk, taču arī svētdienā, 8. martā,  Sieviešu dienai atbilstoši pasākumi notiks visā Latvijā.
Ventspilī viesosies komiķis Kalvis Troska
Ventspils Kultūras centrā piektdien, 13. martā, viesosies “stand-up” komiķis Kalvis Troska ar savu soloizrādi “Kas tas tāds?” medijus informē kultūras centra pārstāvji.
Pieci.lv aicina jauniešus pieteikties dīdžeju skolai
Jauniešu multimediālais kanāls Latvijas Radio 5 - pieci.lv izsludina pieteikšanos jaunajam dīdžeju (DJ) skolas iesaukumam. Atlasē var pieteikties 8. līdz 12. klases skolēni, kuri vēlas kopā ar pieci.lv dīdžejiem Tomu Grēviņu, Magnusu Eriņu, Aleksi Vilciņu, Karmenu Stepanovu, Lindu Samsonovu un Arti Volfu apgūt radio dīdžeja prasmes.
Jaunākie
Interesanti