Dzīve & stils / Izklaide
Suitu kultūras popularizēšanai rīko vienas dienas kafejnīcas
Pasākums “Mājas kafejnīcu diena Suitos” palīdz popularizēt mazos etnokultūras reģionus: no Igaunijas – Setomā un Kihnu, bet no Latvijas – suitus un lībiešus. Ideja šādām vienas dienas kafejnīcām nolūkota pie sadarbības partneriem Igaunijā.
Ko Jelgavā apskatīt, darīt un paēst par 20 eiro?
Vai jaunietim ir iespējams izklaidēties, atpūsties un paēst Jelgavā ar 20 eiro kabatā? Ir! Tur šovasar eksperimentēja pieci.lv komanda - Karmena Stepanova kopā ar fotogrāfu Emīlu Trauliņu. Ar viņiem uz Jelgavu devās un tur izklaidēja komiķis Edgars Bāliņš, kurš ieteica arī savu mīļāko pīrāgu cepēju, kā arī, iespējams, labāko randiņu vietu Jelgavā. 
Dibina Maiklam Džeksonam veltītu fondu
Pirms desmit gadiem mirušā dziedātāja Maikla Džeksona bijusī menedžere paziņojusi par jauna, popzvaigznei veltīta fonda dibināšanu. Tas domāts, lai spodrinātu popzvaigznes tēlu, atgādinot par viņa filantropiskajām aktivitātēm.
Zemgales bajāri izrādīsies Rīgas Centrāltirgū
23.augustā ikviens tiek aicināts uz Zemgales bajāru izrādīšanos Rīgā jeb Zemgales novadu dienu Centrāltirgū. Visas dienas garumā norisināsies Zemgales amatnieku, zemnieku un mājražotāju labumu tirdziņš, kā arī daudzveidīga un jestra izklaides programma, būs arī loterija un degustācijas.
Leģendārajam Vudstokas festivālam – 50
"Trīs miera un mūzikas dienas" - ar šādu devīzi pirms 50 gadiem ASV sākās slavenais Vudstokas festivāls. Tas izvērtās par jaunatnes un hipiju kustības grandiozāko notikumu un iesāka jaunu rokmūzikas festivālu ēru. Kā pasaulē atceras leģendāro Vudstokas festivālu?
Briti arvien mazāk patērē tradicionālo televīziju
Pēdējos gados strauji krītas to cilvēku skaits, kas skatās tradicionālo televīziju. Tā vietā cilvēki izvēlas “strīmošanas” pakalpojumus. Piemēram, puse no visām britu ģimenēm televīzijas vietā izmanto “Netflix” un “Amazon prime”.
Uguņošanas čempionāts Kaļiņingradā
Jau devīto gadu Kaļiņingradā notiek uguņošanas čempionāts, kur tiek noskaidrots – kuras valsts uguns meistariem uguņošana būs viskrāšņākā, vislabāk saskaņota ar mūziku un visvairāk aizraus publiku.
Vārmē izlolo jaunu pasākumu - «Mana ģitārspēle vasarai»
Mīlestība uz ģitāras skanējumu Vārmes pagasta Kultūras nama vadītāju rosinājusi sarīkot plašu, Kurzemē vēl nebijušu pasākumu, kurš būtu veltīts gan Latvijā izgatavotiem mūzikas instrumentiem, gan arī ģitārai. Tā tapa “Mana ģitārspēle vasarai”.
Jaunākie
Interesanti