Dzīve & stils / Izklaide
Brīvdabas muzeja virtuālais gadatirgus turpinās arī ziemas sezonā
Tuvojoties ziemas saulgriežiem, cilvēku prātus nodarbina doma par dāvanām tuvajiem un mīļajiem. Tā kā tradicionālie vietējo amatnieku darinājumu gadatirgi šogad izpaliks, talkā nāk mūsdienu tehnoloģijas. Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs izveidojis virtuālu gadatirgu, kurā aicināti piedalīties mūsdienu amatniecības meistari, kuri iepriekš bija sastopami klātienes tirdziņos.
Pirmajā Adventē Rīgā iemirdzēsies svētku egles un tiešsaistē būs skatāmi koncerti
Pirmajā Adventē, ko šogad atzīmēs 29. novembrī, Rīga iemirdzēsies Ziemassvētku egles, kultūras centros un dievnamos skanēs koncerti. Tā kā valstī noteikta ārkārtējā situācija, tad nenotiks publiski svētku egļu iedegšanas pasākumi, bet pirmās Adventes koncerti būs skatāmi tiešsaistē, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.
Laidiet mūs ārā! Aktieris Ģirts Ķesteris Ziedoņa izlaušanās istabā
Aktieris Ģirts Ķesteris ārkārtas situācijas laikā apgūst prezentēšanas prasmes, pilda mājas darbus, ierunā filmas, apcer dzīvi. “Kultūrdevas” kultūrrandiņā viņš ļāvās gan nopietnai sarunai par pārmaiņām cilvēkos un pašā, gan mēģināja izkļūt no Ziedoņa klases izlaušanās istabas "Kroko un Dils", kas tapusi pēc Imanta Ziedoņa pasakas ar šādu pašu nosaukumu.
Latvijas Radio 18. novembrī raidīs daudzveidīgu svētku programmu
Tā kā šogad Latvijas valsts svētku laikā ir spēkā dažādi Covid-19 ierobežojumi un vairāki tradicionālie svētku pasākumi ir atcelti vai tiks rīkoti tikai tiešraižu formātā bez skatītāju klātbūtnes, Latvijas Radio programma piedāvās klausītājiem dažādas tiešraides no svētku notikumiem, koncertiem un svinīgajām uzrunām, veicinot klātbūtnes sajūtu. Programmā būs arī īpašas pārraides, kas veltītas Latvijas valstij nozīmīgiem datumiem un izcilām personībām. Par godu valsts svētkiem šonedēļ debitē arī Latvijas Radio veidots “Patriotu podkāsts”.
Honkongā durvis ver sociāli distancēts āra izklaides parks
Honkongā durvis vēris pirmais sociāli distancētais āra izklaides parks – sadalīts vairākos desmitos ar žodziņiem nodalītu laukumiņu. Tajos ar draugiem var skatīties filmas, klausīties koncertus. Izklaides industrijai meklē radošus veidus, kā stāties pretim pandēmijas mestajiem izaicinājumiem.
360 grādu audioviuzuāls piedzīvojums – top multimediāls stāsts par Lāčplēsi
Lāčplēša dienas priekšvakarā digitālās mākslas centrs “Digital Art House” plašāku publiku iepazīstinājis ar jaunu multimediju projektu “Lāčplēsis. Varoņa atgriešanās”. Tā centrā ir Andreja Pumpura eposs “Lāčplēsis” un visiem labi zināmi tēli, kas atdzīvosies, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, un ļaus skatītājiem iegremdēties 360 grādu vizuālā un akustiskā piedzīvojumā.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt