Kultūra / Izklaide
Galvaspilsētā ar plašu svētku programmu atzīmēs 4. maiju
Svinot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienu, rīdzinieki un pilsētas viesi ir aicināti apmeklēt daudzveidīgus kultūras pasākumus un apskatīt īpašu šim gadam veltītu pilsētvides noformējumu, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvaldē.
Nezaudēt spēles prieku. Aktrises Līgas Zeļģes radošais ceļš
Dienu pirms jubilejas raidījumā "Daudz laimes, jubilār!" – Nacionālā teātra aktrise Līga Zeļģe, kuras plašā atpazīstamībā lielu lomu nospēlējusi viņas atveidotā lupatu lelle Lupe Latvijas Televīzijas bērnu raidījumā "Kas te? Es te!".
FOTO: Grupa «Citi zēni» dodas uz Eirovīziju
Jau sestdien. 30. aprīlī, sāksies pirmie Eirovīzijas dziesmu konkursa mēģinājumi Latvijas pārstāvjiem, grupai “Citi zēni”. Pēc uzvaras LTV konkursā “Supernova” puiši cītīgi strādāja, uzlabojot savu priekšnesumu, lai godam pārstāvētu valsti Turīnā. Latvijas delegācija jau ir Itālijā, un šodien pēcpusdienā pirms izlidošanas grupa lidostā sniedza koncertu un uzklausīja no līdzjutējiem ceļavārdus.
Pēc pandēmijas klusuma pauzes. Šīs vasaras festivālu tendenču apskats
Lai arī vairāki šīs vasaras festivāli finansiālu un arī ētisku iemeslu dēļ ir atcelti, kopumā šogad atkal gaidāma ar festivāliem ļoti bagāta vasara. Pēc divu gadu pandēmijas raisītās klusuma pauzes festivāli atkal aptvers visu Latviju, un to žanriskais spektrs būs ļoti daudzveidīgs. Pamatā darbību turpinās jau pazīstamie festivāli, jaunpienācēju šovasar būs visai maz. Izmaiņas organizatoru plānos visvairāk ir skārušas tādus Latvijā notiekošus festivālus, kuru organizēšanai būtiska finansiālā atbalsta daļa nāca no Krievijas fondiem un uzņēmējiem.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt