Dzīve & stils / Izklaide
Fonds «Viegli» un domubiedri Kuldīgā novāc kulturālo kartupeļu ražu
Kā Kuldīgā auguši kartupeļi, kuri klausījušies Kartupeļu lauka radio, tāpēc nodēvēti par kulturāliem, piedzīvojuši pilnzieda svētkus un devuši cilvēkiem prieku, to varēja uzzināt trešdien, 18. septembrī, kulturālo kartupeļu novākšanas talkā. Un atbilde ir viena – ražīgi. Ar šo projektu Imanta Ziedoņa fonds “Viegli” aizsāk rakstnieka darba “Kurzemīte” izpēti mūsdienās.       
Video: seriāla «Tur» aizkadrā - aktrise Ilva Centere 
Otrdien, 17. septembrī, pie televīzijas skatītājiem nonāks jaunais LMT oriģinālseriāls “Tur”, kas ir pirmais Latvijā veidotais seriāls par attiecībām virtuālajā un reālajā pasaulē. Sagaidot jaunā seriāla “Tur” pirmizrādi, LMT Viedtelevīzija piedāvā iepazīt galvenās varones atveidotāju Ilvu Centeri seriālā un dzīvē, kā arī ielūkoties filmēšanas aizkulisēs, paziņojumā medijiem informē pārstāvji. 
VIDEO: Aminata izdod dziesmu kopā ar «Tautumeitām»
Latvijas popdziedātāja Aminata turpina paplašināt savus muzikālos apvāršņus un laiž klajā jaunu dziesmu "Dzīvot citādāk", kas tapusi kopā ar postfolkloras meiteņu grupu "Tautumeitas", paziņojumā medijiem informē pārstāvji.
Kā Līvānos un Preiļos interesanti pavadīt laiku par 20 eiro?
Kā jaunietim ir izklaidēties, atpūsties un paēst Līvānos un Preiļos ar 20 eiro kabatā? Tur devās pieci.lv komanda - Karmena Stepanova kopā ar fotogrāfu Emīlu Trauliņu. Ar viņiem uz Latgali kopā devās un tur izklaidēja latgalietis Lauris Zalāns. Viņam vienmēr Preiļos ir sajūta, ka atgriežas mājās. 
Ņujorkā izrāda Hilfigera un Zendajas tērpus
Amerikas Savienoto Valstu lielpilsētā Ņujorkā notikusi slavenā modes dizainera Tomija Hilfigera un aktrises un dziedātājas Zendajas kopīgā tērpu skate . Tā sarīkota ikgadējās modes nedēļas ietvaros.  
FOTO: Jaunā raidījuma «Kultūrdeva» pirmā ieraksta aizkulises
Latvijas Televīzijas 2. studijā 9. septembrī aizvadīta jaunā LTV projekta “Kultūrdeva” pirmā raidījuma filmēšana. No 10. septembra otrdienās pulksten 19.30 LTV1 un Replay.lv skatītājiem būs pieejams raidījums “Kultūrdeva”. Tas būs izklaidējošs un informatīvs kultūras sarunu šovs par notikumiem un aktualitātēm Latvijā, informē Latvijas Televīzija.
Publiskots Reinika dziesmas «Izvēdināt galvu» videoklips ar ainām no cietumiem
Noslēdzot vasaras sezonu, mūziķis un aktieris Lauris Reiniks skatītāju un klausītāju vērtējumam nodod video versiju šīs vasaras dziesmai “Izvēdināt galvu”. “Tas ir komisks stāsts ar kriminālfilmas elementiem par cilvēku, kurš ir pārdedzis un pārstrādājies savā darbā,” paziņojumā presei informē Reinika menedžments.
Top jauns koncertstāsts Latvijai - «Sirdspuksti»
Valsts svētku mēnesī pie skatītājiem dosies jauns koncertstāsts “Sirdspuksti”. Vienpadsmito gadu pēc kārtas ciklā “Ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā”, apzinoties un stiprinot latvisko identitāti, jaunā koncertprogramma viesosies vairākās Latvijas pilsētās, ceļojumu uzsākot 8. novembrī Ogres Kultūras centrā.  
Pieci.lv dīdžeju skola meklē talantīgus jauniešus
Latvijas Radio 5 - pieci.lv izsludina konkursu 15 līdz 19 gadus veciem jauniešiem, kuri vēlas kopā ar pieci.lv dīdžejiem Tomu Grēviņu, Magnusu Eriņu, Martu Grigali, Aleksi Vilciņu, Karmenu Stepanovu un Lindu Samsonovu apgūt radio dīdžeja prasmes. Praktisko meistarklašu ietvaros jaunieši varēs izmēģināt spēkus radio raidījumu veidošanā un vadīšanā, uzzināt daudz jauna par radio aizkulisēm, kā arī darboties īpašā pop-up interneta radio. 
Grupas «Instrumenti» koncertu apmeklējuši vairāk nekā 16 000 klausītāju
Grandiozs. Iespaidīgs. Neaizmirstams. Tik atzinīgi vārdi tiek veltīti sestdien izskanējušajam grupas “Instrumenti” koncertam "Daugavas" stadionā, Rīgā. Gan fanu tūkstoši, kuriem pateicoties koncerts bija izpārdots, gan mūzikas eksperti to vienprātīgi sauc par vienu no šīgada spilgtākajiem notikumiem Latvijas mūzikas dzīvē. 
Jaunākie
Interesanti