Dzīve & stils / Izklaide
«Baltu rotām» jauna kolekcija par godu 25 gadu jubilejai
Pirms 800 gadiem senie rīdzinieki rotājās ar pašu darinātām rotām, kas liecināja par mantisko, sabiedrisko un etnisko piederību. Mūsdienās šādas rotas rada uzņēmums „Baltu rotas”. Par godu ceturtdaļas gadsimta gadadienai „Baltu rotas” ir sagatavojušas jaunu kolekciju, kuru varēs redzēt „Latvian Voices” koncertā.
Liepājā sāk skanēt pirmie «Summer Sound» koncerti
Jau trešdien, 31. jūlijā, un ceturtdien, 1. augustā, liepājnieku iecienītajā atpūtas vietā “Juliannas pagalms” atradīsies viena no festivāla “Summer Sound” skatuvēm – “Barley Bros./PRIEKŠNAMS”, uz kuras uzstāsies pavisam jaunās un jau pieredzi guvušās latviešu grupas un mākslinieki.
Viļņveidīgi. Atskats uz festivālu «Positivus’19»
26. un 27. jūlijā Salacgrīvas pludmalē 13. reizi norisinājās “Positivus” festivāls, priecējot apmeklētājus ar daudzveidīgu muzikālo programmu. Kas bija festivāla spilgtākie muzikālie mirkļi, vai festivāls piedzīvo krīzi – par  vairāk to šajā apskatā.
FOTO: Festivāla «Komēta» pirmā diena
Šajā nedēļas nogalē uz trim dienām par īpašu kultūras salu jau ceturto gadu pārvērties Daugavgrīvas cietoksnis, kur notiek brīvdabas festivāls „Komēta”.
Sācies 13. «Positivus» festivāls
Salacgrīvā sācies ikgadējais festivāls “Positivus”. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šoreiz tas ilgs tikai divas dienas un naktis.
«Krastu mačā» šogad uzstāsies Aminata un ansis
Desmitgades vērienīgākā basketbola turnīrā “Krastu mačs”, kas notiks 17. augustā Rīgas svētku un Rīgas brīvostas svētku ietvaros, ar īpašu programmu uzstāsies viens no pēdējā laika pieprasītākajiem reperiem Latvijā ansis un starptautisku atzinību guvusī mūziķe Aminata.
Tiņģeres pilī atdzimst senās spēles
Jaunu iniciatīvu aizsākuši aktīvākie tiņģernieki Talsu novadā, kas savā pilī vēlas atgriezt 19. gadsimta rimtumu, un to viņi sāk ar seno spēļu apgūšanu.
Jaunākie
Interesanti