Dzīve & stils / Izklaide
Festivāls «Komēta» šogad notiks, bet ar ierobežotu apmeklētāju skaitu
Brīvdabas festivāls “Komēta” pēc valstī izsludinātās ārkārtas situācijas beigām savu norises laiku nemainīs, un, kā iepriekš plānots, šogad Daugavgrīvas cietoksnī notiks no 31. jūlija līdz 2. augustam. Tomēr pastāvošo ierobežojumu dēļ plānotās starptautiskās programmas vietā šogad festivālā lielākoties uzstāsies vietējie un Baltijas valstu mūziķi un mākslinieki, kā arī tā apmeklētāju skaits būs ierobežots, medijus informē organizatori.
Rīgā sagaidīt Jāņus šogad aicina pilsētvidē un piedaloties kultūras iestāžu aktivitātēs
Lai izvairītos no lielas ļaužu pulcēšanās, šogad Rīgā nenotiks tradicionālais Zāļu tirgus un Līgo svinības 11. novembra krastmalā un Dzegužkalnā, medijus informē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā. Tā vietā, sagaidot Līgo vakaru un Jāņu dienu, rīdzinieki aicināti svētkus pavadīt pilsētas dārzos un parkos, Lucavsalā, pludmalē, Ķīšezera krastā, Mežaparkā, kā arī iesaistīties kultūras iestāžu piedāvātajās aktivitātēs.
Brīvdabas muzejs aicina uz pastaigu Jāņu noskaņās
Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs no 18. līdz 29. jūnijam aicina uz pastaigu Jāņu noskaņās "Pušķosim namu sētas!". Teju divu nedēļu garumā Brīvdabas muzeja sētas būs rotājušās Jāņiem, izmantojot tradicionālus materiālus, paņēmienus un paražas, medijus informē muzejā.
VIDEO: Dziesmu aptaujas «Latvijas sirdsdziesma» fināls
Lai arī šogad izpaliek ierastais brīvdabas koncerts, raidījuma un dziesmu aptaujas “Latvijas sirdsdziesma” uzvarētājs tiks noskaidrots televīzijas tiešraidē. 13. jūnijā Latvijas Televīzijā izskanēs visas 15 fināla dziesmas, studijā būs īpašais viesis – Maestro Raimonds Pauls – un skatītāji noteiks, kura ir viņu iemīļotākā sirdsdziesma 2019./2020. gada sezonā.
Daugavpilī, atzīmējot pilsētas dzimšanas dienu, kursēs «Muzikālais tramvajs»
Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, ierastie pilsētas svētki Daugavpilī, kas parasti notiek jūnija pirmajā nedēļā, šogad ir atcelti. Tomēr, atzīmējot Daugavpils pilsētas 745. dzimšanas dienu, šīs nedēļas laikā pilsētā notiek dažādi nelieli pasākumi, svētku noskaņas radīšanai. Tostarp šajās brīvdienās, 5.un 6.jūnijā, Daugavpili pieskandinās “Muzikālais tramvajs”.
Latvijas Radio 5 – Pieci.lv komandai pievienojas Mārtiņš Makreckis un Māra Sleja
No jūnija jauniešu multimediālās platformas Latvijas Radio 5 – Pieci.lv komandai pievienojas jauni papildspēki: galvenā mūzikas redaktora amatā stājas mūzikas producents, dīdžejs Mārtiņš Makreckis, kurš plašāk zināms kā Makree. Savukārt modeles un mediju personības Māras Slejas dienas programma ēterā būs dzirdama no jūlija.
Jaunākie
Interesanti