Dzīve & stils / Izklaide
Pieci.lv aicina jauniešus pieteikties dīdžeju skolai
Jauniešu multimediālais kanāls Latvijas Radio 5 - pieci.lv izsludina pieteikšanos jaunajam dīdžeju (DJ) skolas iesaukumam. Atlasē var pieteikties 8. līdz 12. klases skolēni, kuri vēlas kopā ar pieci.lv dīdžejiem Tomu Grēviņu, Magnusu Eriņu, Aleksi Vilciņu, Karmenu Stepanovu, Lindu Samsonovu un Arti Volfu apgūt radio dīdžeja prasmes.
Brazīlijā gatavojas karnevālam
Brazīlijā šonedēļ sāksies krāšņais, pasaulslavenais karnevāls, kas ilgs vairākas dienas. Galvaspilsētā Riodežaneiro jau tagad norisinās deju mēģinājumi un virmo svētku atmosfēra.
FOTO: Ieskats «Kilograms kultūras» ceremonijas aizkulisēs
15. februārī Latvijas Televīzijā noritēja sabiedrisko mediju nozīmīgākais notikums kultūrā – balvas “Kilograms kultūras 2019” pasniegšanas ceremonija, kurā par gada notikumu tika atzīta vēsturiskā spēlfilma “Dvēseļu putenis”. Aizvadītā kultūras gada spilgtākie notikumi un procesi tika apbalvoti deviņās kategorijās, un ceremonija pulcēja visu kultūras nozaru pārstāvjus un darbiniekus. Pirms ceremonijas kultūras žurnāliste Zane Brikmane uz sarkanā paklāja tikās ar finālistiem un ieskatījās ceremonijas tapšanas aizkulisēs.
Lauris Reiniks sveic lietuviešus un igauņus Valentīndienā ar jaunu klipu un dziesmu
Valentīndienas noskaņās mūziķis un aktieris Lauris Reiniks dāvājis kaimiņvalstu iedzīvotājiem jaunu romantisku dziesmu un videoklipu. Igaunijā tā ir ar nosaukumu “Üle Linnutee”, bet Lietuvā “Be tavęs nėra manęs”.  Lai gan kaimiņu zemēs jaunais darbs pirmizrādi TV kanālos piedzīvo tikai 14. februārī,  Latvijā šī dziesma jau sen ir zināma ar nosaukumu “Es tev apmulsis”, medijus informē mūziķa pārstāvji.
Rīgā trešo reizi notiks izklaides un tehnoloģiju festivāls «HyperTown»
15. un 16. februārī Rīgā, izstāžu centrā “Ķīpsala”, jau trešo reizi norisināsies mūsdienu izklaides un tehnoloģiju festivāls “HyperTown.” Līdz ar iespaidīgajiem jaunāko tehnoloģiju demonstrējumiem, robotiem un simulatoriem, kā arī “cosplay” jeb fantāzijas tēlu šovu un Baltijas eSporta līgas finālu, šogad festivāls izziņojis vēl neredzētu izklaides programmu jauniešiem un ģimenēm, medijus informē organizatori.
Itālijā rīko ledus instrumentu koncertus
Itālijas kalnu slēpošanas kūrortā Passo Paradiso sākušies koncerti, kuros izmanto no ledus izgatavotus instrumentus. Eksperti vērtē, ka šis materiāls palīdz mūzikai iegūt īpašu skanējumu.
Samanta Tīna «Supernovas» balsojumā ieguva 35,42% balsu
Sestdien, 8. februārī, konkursa “Supernova 2020” finālā uzvarēja Samanta Tīna ar dziesmu “Still Breathing”. 9. februārī Latvijas Televīzija publicējusi balsu sadalījumu - par Samantu Tīnu nobalsoja 35,42% skatītāju, savukārt par otrās vietas ieguvēju Katrīnu Dimantu nobalsojuši 28,12% skatītāju.
FOTO: 22. Starptautiskais ledus skulptūru festivāls
Ar rotaļu izrādēm, skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumiem un plašu kultūras programmu 8. februārī Jelgavā aizritējusi 22. Starptautiskā ledus skulptūru festivāla otrā diena, medijus informē festivāla organizatori.
Jaunākie
Interesanti