Dzīve & stils / Izklaide
Kā Līvānos un Preiļos interesanti pavadīt laiku par 20 eiro?
Kā jaunietim ir izklaidēties, atpūsties un paēst Līvānos un Preiļos ar 20 eiro kabatā? Tur devās pieci.lv komanda - Karmena Stepanova kopā ar fotogrāfu Emīlu Trauliņu. Ar viņiem uz Latgali kopā devās un tur izklaidēja latgalietis Lauris Zalāns. Viņam vienmēr Preiļos ir sajūta, ka atgriežas mājās. 
Ņujorkā izrāda Hilfigera un Zendajas tērpus
Amerikas Savienoto Valstu lielpilsētā Ņujorkā notikusi slavenā modes dizainera Tomija Hilfigera un aktrises un dziedātājas Zendajas kopīgā tērpu skate . Tā sarīkota ikgadējās modes nedēļas ietvaros.  
FOTO: Jaunā raidījuma «Kultūrdeva» pirmā ieraksta aizkulises
Latvijas Televīzijas 2. studijā 9. septembrī aizvadīta jaunā LTV projekta “Kultūrdeva” pirmā raidījuma filmēšana. No 10. septembra otrdienās pulksten 19.30 LTV1 un Replay.lv skatītājiem būs pieejams raidījums “Kultūrdeva”. Tas būs izklaidējošs un informatīvs kultūras sarunu šovs par notikumiem un aktualitātēm Latvijā, informē Latvijas Televīzija.
Publiskots Reinika dziesmas «Izvēdināt galvu» videoklips ar ainām no cietumiem
Noslēdzot vasaras sezonu, mūziķis un aktieris Lauris Reiniks skatītāju un klausītāju vērtējumam nodod video versiju šīs vasaras dziesmai “Izvēdināt galvu”. “Tas ir komisks stāsts ar kriminālfilmas elementiem par cilvēku, kurš ir pārdedzis un pārstrādājies savā darbā,” paziņojumā presei informē Reinika menedžments.
Top jauns koncertstāsts Latvijai - «Sirdspuksti»
Valsts svētku mēnesī pie skatītājiem dosies jauns koncertstāsts “Sirdspuksti”. Vienpadsmito gadu pēc kārtas ciklā “Ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā”, apzinoties un stiprinot latvisko identitāti, jaunā koncertprogramma viesosies vairākās Latvijas pilsētās, ceļojumu uzsākot 8. novembrī Ogres Kultūras centrā.  
Pieci.lv dīdžeju skola meklē talantīgus jauniešus
Latvijas Radio 5 - pieci.lv izsludina konkursu 15 līdz 19 gadus veciem jauniešiem, kuri vēlas kopā ar pieci.lv dīdžejiem Tomu Grēviņu, Magnusu Eriņu, Martu Grigali, Aleksi Vilciņu, Karmenu Stepanovu un Lindu Samsonovu apgūt radio dīdžeja prasmes. Praktisko meistarklašu ietvaros jaunieši varēs izmēģināt spēkus radio raidījumu veidošanā un vadīšanā, uzzināt daudz jauna par radio aizkulisēm, kā arī darboties īpašā pop-up interneta radio. 
Grupas «Instrumenti» koncertu apmeklējuši vairāk nekā 16 000 klausītāju
Grandiozs. Iespaidīgs. Neaizmirstams. Tik atzinīgi vārdi tiek veltīti sestdien izskanējušajam grupas “Instrumenti” koncertam "Daugavas" stadionā, Rīgā. Gan fanu tūkstoši, kuriem pateicoties koncerts bija izpārdots, gan mūzikas eksperti to vienprātīgi sauc par vienu no šīgada spilgtākajiem notikumiem Latvijas mūzikas dzīvē. 
Suitu kultūras popularizēšanai rīko vienas dienas kafejnīcas
Pasākums “Mājas kafejnīcu diena Suitos” palīdz popularizēt mazos etnokultūras reģionus: no Igaunijas – Setomā un Kihnu, bet no Latvijas – suitus un lībiešus. Ideja šādām vienas dienas kafejnīcām nolūkota pie sadarbības partneriem Igaunijā.
Jaunākie
Interesanti