Dzīve & stils / Izklaide
Rīgā uz «videi draudzīgas» egles skatāms multimediāls Ziemassvētku stāsts
Kā dāvana gaidāmajos Ziemassvētkos 19. decembrī “Lido” atpūtas centrā Rīgā uzmirdzējusi 22 metrus augsta svētku egle, kas, taupot dabas resursus un domājot ilgtspējīgi, veidota no mežu tīrīšanas darbos pārpalikušiem egļu zariem. Uz svētku egles tiek stāstīts Latvijas Ziemassvētku stāsts, ko īpaši šim projektam radījis multimediju mākslinieks Māris Kalve, medijus informē “Lido” pārstāvji.
Lapzemē durvis vērs ledus viesnīca
Lapzemē, iezīmējot ziemas sezonu, savas durvis vērs viena no neparastākajām viesnīcām pasaulē – slavenā Kirunas ledus viesnīca. Tas ir neparasts arhitektūras un mākslas brīnums, kas katru gadu tiek celts no jauna, izmantojot arktisko ledu un sniegu.   
Brīvdabas muzejs aicina uz ziemas saulgriežu svinībām un bluķa vakaru
Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs svētdien, 22. decembrī no pulksten 12.00 līdz 16.00 ielūdz uz ziemas saulgriežu svinībām un bluķa vakaru. Gada īsāko dienu un garāko nakti atzīmēs ar tradicionālo bluķa vilkšanu un maskoto gājienu, skanīgām rotaļām kopā ar folkloras kopām, ziemīgām darbnīcām un gardumiem, kā arī amatnieku un mājražotāju tirdziņu, medijus informē muzeja pārstāvji.   
«Miss Pasaules» titulu iegūst Jamaikas pārstāve
Lielbritānijas galvaspilsētā Londonā notikušajā konkursā “Miss Pasaules” titulu ieguvusi Jamaikas pārstāve Tonija Anna Singha.  23 gadus vecajai skaistulei ir universitātes grāds psiholoģijā un patlaban viņa dzīvo Amerikas Savienotajās Valstīs. 
Ziemassvētku vecītis apciemo arī Aļasku
Ziemassvētku vecītis pirms svētkiem apņēmies apmeklēt arī pašus nomaļākos pasaules nostūrus. Nupat viņš bija ieradies kādā nelielā ciematā Aļaskā. Viņu tur nogādāt palīdzēja Aļaskas nacionālie gaisa spēki.  
«Dod pieci!» aģents Čiekurmens kopā ar mūziķiem apmeklēs slimnīcas un pansionātus
Labdarības maratona “Dod pieci!” īpašais aģents Čiekurmens – īstajā vārdā Rafaels Ciekurs, kurš ikdienā strādā par neatliekamās medicīniskās palīdzības feldšeri – labdarības maratona laikā kopā ar dažādiem mūziķiem dosies uz slimnīcu paliatīvās aprūpes nodaļām un pansionātiem, lai pateiktos personālam par smago un nozīmīgo darbu, rūpējoties par pacientu veselību un pienācīgu aprūpi mūža nogalē.
Detektīvseriāla «Midsomeras slepkavības» jaunākā sezona dodas pie skatītājiem
Skatītāju iecienītais britu detektīvseriāls “Midsomeras slepkavības” atgriežas pie skatītājiem ar jaunāko – 21. sezonu. Latvijas Televīzijas skatītāji inspektora Bārnabija un viņa kolēģu piedzīvojumiem Dienvidanglijas ne pārāk drošajā apgabalā varēs sekot līdzi jau no 15. decembra – divas nedēļas pēc jaunās sezonas pasaules pirmizrādes.
Rīgā pasaules pirmizrādi piedzīvos izrāde uz ledus «Īstais Riekstkodis»
Ledus hallē “Arēna Rīga” 28. decembrī pirmo reizi notiks krāšņa muzikālā izrāde uz ledus “Īstais Riekstkodis”, kas tapusi pēc pasakas “Riekstkodis un Peļu karalis” un Čaikovska baleta motīviem. Skatītājus sagaidīs iespaidīga multimediju scenogrāfija, milzīgas video dekorācijas, virtuozi daiļslidotāji, krāšņi tērpi un aizraujošs Jaungada sižets, paziņojumā medijiem sola organizatori.
Komiķis Rūdolfs Kugrēns dodas Latvijas tūrē ar izrādi «Kā to ņem»
Viens no pazīstamākajiem “stand up” komēdjas pārstāvjiem un žanra celmlaužiem Latvijā – komiķis Rūdolfs Kugrēns gada nogalē un 2020. gada sākumā dosies savas jaunākās stāvizrādes Latvijas tūrē. “Kā to ņem” ir pēc kārtas jau sestā Rūdolfa stāvizrāde, medijus informē izrādes producente Lelde Prūse.
Jaunākie
Interesanti