Dzīve & stils / Izklaide
Muzeju nakts ietvaros atzīmē Brīvības cīņu simtgadi
Šodien visā Latvijā norisinās muzeju nakts, kuras laikā ir iespējams apskatīt dažādus pasākumus daudzos Latvijas novados. Kā Latvijas Radio pastāstīja Kara muzeja direktore Aija Fleija, atzīmējot Latvijas Neatkarības kara cīņu simtgadi, Muzeju nakts programma ir kļuvusi atšķirīgāka.
«Carousel» dziesmu «That Night» vērtēs Eirovīzijas žūrija
Telavivā grupa “Carousel” trešdien aizvadījusi pirmo no diviem ģenerālmēģinājumiem, lai ceturtdien vakarā pārstāvētu Latviju 64. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā. Otrais ģenerālmēģinājums sāksies šovakar pulksten 22.00, un to vēros arī starptautiska žūrija, kuras balsojums veidos pusi no otrā pusfināla rezultātiem. 
Šovakar Telavivā sākas 64. starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss; Latvija uzstāsies ceturtdien
Šovakar pulksten 22.00 LTV1 un “RePlay.lv” tiešraidē no Telavivas varēs skatīties 64. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa 1. pusfinālu, kurā par iekļūšanu finālā sacentīsies pirmās 17 valstis – Kipra, Melnkalne, Somija, Polija, Slovēnija, Čehija, Ungārija, Baltkrievija, Serbija, Beļģija, Gruzija, Austrālija, Islande, Igaunija, Portugāle, Grieķija un Sanmarino, vēstīja Latvijas Televīzija.
Kannās reklamē jauno «Angry Birds» filmu
Francijas pilsētā Kannās notikusi jaunās “Angry Birds” jeb “Nikno putnu” animācijas filmas reklāmas akcija. Tā bija pieskaņota otrdien, 14. maijā, plānotajai starptautiskā kinofestivāla atklāšanai.  
VIDEO: Mātes dienu svin lieli un mazi
Ar pašu bērnu ceptām pankūkām un zīmētiem apsveikumiem sveicienus daudzas mammas saņēma jau no rīta. Vēlāk ģimenes devās arī uz kādu no koncertiem vai radošajām darbnīcām, lai svinētu kopā būšanu un gatavotu vēl kādu pārsteigumu māmiņai.
Parīzes Dievmātes katedrāles atjaunošanā palīdzēs arī datorspēle
Drīz būs apritējis teju mēnesis kopš ugunsgrēka Parīzes Dievmātes katedrālē. Negadījuma laikā sabruka jumts un tornis, bet atbalsta konstrukcijas un galvenie mākslas darbi saglabājās. Šajā laikā saziedots vairāk par miljardu eiro katedrāles atjaunošanai.  Un to rekonstruēt plāno arī ar populāras datorspēles – virtuālās katedrāles kopijas – modeļa palīdzību. 
FOTO: «Carousel» aizvadījuši otro mēģinājumu, gatavojoties Eirovīzijai
Šodien Telavivā grupa “Carousel” aizvadījusi otro mēģinājumu, gatavojoties 42. starptautiskajam Eirovīzijas dziesmu konkursam. Turpinot darbu pie dziesmas “That Night” priekšnesuma, īpaša uzmanība tika pievērsta kameru darbam un gaismu šovam, lai TV tiešraidē viss izdotos tieši tā, kā iecerēts. Skatuves priekšnesumu Latvijas dziesmai starptautiskajā konkursā šogad veido divi producenti un režisori no Zviedrijas – Rennijs Miro un Filips Adamo.
Jaunākie
Interesanti