Dzīve & stils / Izklaide
360 grādu audioviuzuāls piedzīvojums – top multimediāls stāsts par Lāčplēsi
Lāčplēša dienas priekšvakarā digitālās mākslas centrs “Digital Art House” plašāku publiku iepazīstinājis ar jaunu multimediju projektu “Lāčplēsis. Varoņa atgriešanās”. Tā centrā ir Andreja Pumpura eposs “Lāčplēsis” un visiem labi zināmi tēli, kas atdzīvosies, pateicoties jaunākajām tehnoloģijām, un ļaus skatītājiem iegremdēties 360 grādu vizuālā un akustiskā piedzīvojumā.
Tiesa noraida Depa prasību pret laikrakstu par apmelošanu
Tiesa Lielbritānijā noraidījusi slavenā amerikāņu aktiera Džonija Depa prasību pret laikrakstu “The Sun” par apmelošanu. Medijā 2018. gadā bija publiskota informācija, ka viņš pielietojis fizisku vardarbību pret savu sievu.  
Latvijas Radio 2 skanēs Janīnas Kursītes ceļojumu stāsti
No 2. novembra katru darba dienu pulksten 18.30 Latvijas Radio 2 skanēs folkloristes Janīnas Kursītes stāsti par braucienu un ekspedīciju laikā iepazītajiem neikdienišķajiem cilvēkiem: to piedzīvojumiem, negadījumiem un dzīves anekdotēm, pandēmijas ierobežojumu laikā ļaujot klausītājam ceļot cauri mūžiem, laikmetiem un visai Latvijai. Stāsti skanēs raidījumā “Ceļojums”.
Tuvojas Leģendu nakts Latvijas pilīs un muižās – ieskats programmā
Jau devīto gadu Latvijas pilīs un muižās oktobra pēdējā sestdienā notiek tradicionālā Leģendu nakts, kuru organizē Latvijas Piļu un muižu asociācija. Šogad tā notiks Visu svēto dienā, 31. oktobrī.  Leģendu naktī piedalīsies 12 muižas – piecas no Kurzemes, sešas no Vidzemes un viena no Zemgales, informēja organizatori.
Iepazīsties ar jaunā LTV seriāla «Projekts: Šķiršanās» varoņiem
LTV komiskā ģimenes drāma “Projekts: Šķiršanās” pie skatītājiem nokļūs jau 30. oktobrī. Taču jau tagad aicinām iepazīties ar stāsta galvenajiem varoņiem – Liepiņu ģimeni (Rēzija Kalniņa, Gatis Gāga, Elīna Vaska un Kārlis Dzintars Zahovskis), Kramiņu pāri (Madara Botmane un Ivo Martinsons) pāru konsultantu (Ģirts Krūmiņš) un citiem.
Reperis rolands če Pieci.lv ēterā vadīs repa mūzikai veltītu raidījumu «REPortāža»
Sākot ar 23. oktobri, Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā katru piektdienu no pulksten 21.00 viens no hiphopa subkultūras līderiem Latvijā – reperis un producents rolands če (Rolands Čivčs) – divu stundu garumā klausītājus iepazīstinās ar aktualitātēm latviešu un ārzemju repa mūzikā, kā arī izglītos par šī žanra skanējumu dažādās desmitgadēs.
Dānijā sāk atzīmēt Halovīnu
Tivoli izklaides parkā Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā sākušas Halovīna svētku ballītes. Tomēr Covid-19 pandēmijas dēļ būtiski ierobežots apmeklētāju skaits.
«Vesels bars komiķu» dodas tūrē uz deviņām Latvijas pilsētām
Apvienības “Comedy Latvia” komiķi Rūdolfs Kugrēns, Edgars Bāliņš, Jānis Kreičmanis, Aleksandrs Guzenko, Kalvis Troska, Jack Everitt un Denis Tulpe jeb “Vesels bars komiķu” rudens otrajā pusē dodas tūrē un viesosies deviņās Latvijas pilsētās, LTV raidījumā "Rīta Panorāma" pastāstīja tūres dalībnieki.
Kā 23 dienās nofilmēja seriālu – «Projekts: Šķiršanās» aizkulišu stāsti
30. oktobrī pie skatītājiem nokļūs jaunākais Latvijā veidotais seriāls – LTV radītā komiskā ģimenes drāma “Projekts: Šķiršanās”. 10 sēriju garais stāsts tika uzņemts 23 dienās – operatīvi un intensīvi strādājot uz laukuma un aizkadrā. Par to, kā tapa jaunais seriāls un ar ko tas atšķirsies no citiem Latvijā tapušiem daudzsēriju projektiem, pastāstīs dokumentāls stāsts “Projekts: Šķiršanās. Seriāla aizkulises”. Piedāvājam arī ieskatīties seriāla noskaņā ar projekta tituldziesmas “Mazāk raižu” starpniecību.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt