Dzīve & stils / Izklaide
Brazīlijā gatavojas karnevālam
Brazīlijā šonedēļ sāksies krāšņais, pasaulslavenais karnevāls, kas ilgs vairākas dienas. Galvaspilsētā Riodežaneiro jau tagad norisinās deju mēģinājumi un virmo svētku atmosfēra.
FOTO: Ieskats «Kilograms kultūras» ceremonijas aizkulisēs
15. februārī Latvijas Televīzijā noritēja sabiedrisko mediju nozīmīgākais notikums kultūrā – balvas “Kilograms kultūras 2019” pasniegšanas ceremonija, kurā par gada notikumu tika atzīta vēsturiskā spēlfilma “Dvēseļu putenis”. Aizvadītā kultūras gada spilgtākie notikumi un procesi tika apbalvoti deviņās kategorijās, un ceremonija pulcēja visu kultūras nozaru pārstāvjus un darbiniekus. Pirms ceremonijas kultūras žurnāliste Zane Brikmane uz sarkanā paklāja tikās ar finālistiem un ieskatījās ceremonijas tapšanas aizkulisēs.
Lauris Reiniks sveic lietuviešus un igauņus Valentīndienā ar jaunu klipu un dziesmu
Valentīndienas noskaņās mūziķis un aktieris Lauris Reiniks dāvājis kaimiņvalstu iedzīvotājiem jaunu romantisku dziesmu un videoklipu. Igaunijā tā ir ar nosaukumu “Üle Linnutee”, bet Lietuvā “Be tavęs nėra manęs”.  Lai gan kaimiņu zemēs jaunais darbs pirmizrādi TV kanālos piedzīvo tikai 14. februārī,  Latvijā šī dziesma jau sen ir zināma ar nosaukumu “Es tev apmulsis”, medijus informē mūziķa pārstāvji.
Rīgā trešo reizi notiks izklaides un tehnoloģiju festivāls «HyperTown»
15. un 16. februārī Rīgā, izstāžu centrā “Ķīpsala”, jau trešo reizi norisināsies mūsdienu izklaides un tehnoloģiju festivāls “HyperTown.” Līdz ar iespaidīgajiem jaunāko tehnoloģiju demonstrējumiem, robotiem un simulatoriem, kā arī “cosplay” jeb fantāzijas tēlu šovu un Baltijas eSporta līgas finālu, šogad festivāls izziņojis vēl neredzētu izklaides programmu jauniešiem un ģimenēm, medijus informē organizatori.
Itālijā rīko ledus instrumentu koncertus
Itālijas kalnu slēpošanas kūrortā Passo Paradiso sākušies koncerti, kuros izmanto no ledus izgatavotus instrumentus. Eksperti vērtē, ka šis materiāls palīdz mūzikai iegūt īpašu skanējumu.
Samanta Tīna «Supernovas» balsojumā ieguva 35,42% balsu
Sestdien, 8. februārī, konkursa “Supernova 2020” finālā uzvarēja Samanta Tīna ar dziesmu “Still Breathing”. 9. februārī Latvijas Televīzija publicējusi balsu sadalījumu - par Samantu Tīnu nobalsoja 35,42% skatītāju, savukārt par otrās vietas ieguvēju Katrīnu Dimantu nobalsojuši 28,12% skatītāju.
FOTO: 22. Starptautiskais ledus skulptūru festivāls
Ar rotaļu izrādēm, skulptūru veidošanas paraugdemonstrējumiem un plašu kultūras programmu 8. februārī Jelgavā aizritējusi 22. Starptautiskā ledus skulptūru festivāla otrā diena, medijus informē festivāla organizatori.
VIDEO: «Supernovas 2020» fināls
Sestdien, 8. februārī, tiks noskaidrots, kurš no 9 finālistiem uzvarēs Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2020” un pārstāvēs Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē. Konkursa uzvarētāju šoreiz pilnībā noteiks skatītāju balsojums, ko veidos telefonbalsojums, SMS balsojums un internetbalsojums.
«Supernovas» žūrija: Novēlam skatītājiem izvēlēties Eirovīzijas konkursam vispiemērotāko dziesmu
Jau sestdien, 8. februārī, LTV1 tiešraidē uzzināsim, kurš no 9 finālistiem uzvarēs Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2020” un iegūs tiesības pārstāvēt Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē. Lai arī uzvarētāju šoreiz pilnībā noteiks skatītāju balsojums, dalībnieku priekšnesumus šovakar vērtēs arī žūrija.
Konkursa «Supernova 2020» fināls jau sestdien. Internetā varēs balsot vairākkārt
Sestdien, 8. februārī, LTV1 tiešraidē tiks noskaidrots, kurš no 9 finālistiem uzvarēs Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2020” un iegūs tiesības pārstāvēt Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā, Nīderlandē. Konkursa uzvarētāju šoreiz pilnībā noteiks skatītāju balsojums, ko veidos telefonbalsojums, SMS balsojums un internetbalsojums konkursa mājas lapā.
«Oskaru» ceremonijas vadmotīvs būs dažādība
Amerikas Savienoto Valstu kinoindustrijas pārstāvji turpina gatavošanos ikgadējai “Oskara” balvu pasniegšanas ceremonijai. Organizatori sola, ka skatītāji svētdien “Dolby” teātrī Losandželosā varēs vērot krāšņu šovu.    
10 iemesli, kuru dēļ noteikti ir vērts skatīties seriālu «Mežs»
Vai esat gatavi jaunam franču seriālam tumšās noskaņās un ar spriedzes pilnu scenāriju? Jau no ceturtdienas, 6. februāra, skatītāji var vērot panākumiem bagāto Francijas detektīvseriālu “Mežs”. Sarosieties, “Īstā detektīva” fani! Mums kaut kas ir jums! Ne par mata tiesu sliktākais “Mežs” ar spokaino skaņu celiņu un lieliskiem aktieriem parādīs, kā maza ciemata iedzīvotāji lēnām sapinas paši savos aizdomu slazdos, bet tuvējā mežā viena pēc otras pazūd jaunas meitenes. Esam jums apkopojuši 10 interesantus faktus par “Mežu”, kas skatīšanos padarīs vēl aizraujošāku.
Jaunākie
Interesanti