Dzīve & stils / Izklaide
Festivālā «I Land Sound» Igaunijā savu programmu piedāvās izdevniecība «Amber Muse»
No 11. līdz 14. jūlijam Sāremā, Igaunijā, jau trešo reizi norisināsies elektroniskās mūzikas festivāls "I Land Sound 2019". Uz sešām skatuvēm uzstāsies 150 mākslinieki no dažādiem Igaunijas klubiem, apvienībām un radiostacijām. Līdzās vietējiem dīdžejiem no 12. jūlija plkst. 12.00 uz skatuves "Terrass" savu programmu piedāvās arī Rīgas mūzikas izdevniecība "Amber Muse".
«Velomūzika» šogad devusies uz Latgali
Uzreiz pēc Jāņiem no Kūku dzelzceļa stacijas startēja projekts "Velomūzika 2019". Jau devīto reizi mūziķi, aktieri un līdzbraucēji min pedāļus un maina mūziku pret naktsmājām. Šogad viņi izvēlējušies savus ceļus un takas meklēt Latgalē.
Rojā atklāj lielāko brīvdabas estrādi Ziemeļkurzemē
Trīsdesmit gadus gaidīja un nu sagaidīja. Tā rojenieki atsaucas par jaunuzcelto Rojas brīvdabas estrādi - vasaras koncertzāli. Iecere nu ir īstenota un Rojā atklāta Ziemeļkurzemē lielākā brīvdabas estrāde. Dažādus kultūras un mākslas pasākumus vasaras koncertzālē būs iespējams baudīt līdz septembra vidum. Bet, ja laika apstākļi būs labvēlīgi, tad sezona, iespējams, tiks pagarināta.
Ar svētkiem pie Daugavas cer iesākt jaunu tradīciju
Sestdien, 29. jūnijā, Ikšķilē norisināsies pirmie svētki pie Daugavas – „Daugavas laivinieks”. Visas dienas garumā paredzēti dažādi pasākumi gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pasākuma noslēgumā paredzēta sadziedāšanās Daugavas krastā.
«Saulkrasti Jazz» šogad - izcilas grupas un bigbendi no visas pasaules
No 15. līdz 20. jūlijam Saulkrastos norisināsies starptautiskais XXII "Saulkrasti Jazz" festivāls. Atpūtas kompleksā "Minhauzena Unda" ik vakaru uz brīvdabas skatuves kāps pieredzējuši un izcili mūziķi no visas pasaules. Festivāla galvenie viesi būs tieši no džeza mūzikas dzimtenes ASV, informē rīkotāji. 
Jauns singls dziedātājai, kas iesildīs grupu «LP»
Klajā nācis dziedātājas ANNNAS jaunākais singls “The one that got away”, kas tika sarakstīts kopā ar igauņu mūziķi Uku Moldau un Kasparu Ansonu dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” ietvaros, informē Latvijas Mūzikas attīstības biedrība/Latvijas Mūzikas eksports.  
Dabas koncertzāle šovasar darbosies Skrīveros un Līgatnē
Dabas koncertzāles (DK) šā gada varonis būs viendienīte, un šim neparastajam ūdens kukainim veltītās mūzikas, mākslas un video performances notiks 5. jūlijā Skrīveru novada Satekās un 20. jūlijā Līgatnē pie pārceltuves pār Gauju, informē biedrība "Dabas koncertzāle". 
Modes muzejā Rīgā apskatāmi Tečeres, Denēvas un Pugačovas tērpi
Rīgas Modes muzeja izstādi "Spožie astoņdesmitie", kurā apskatāmi Katrīnas Denēves un Allas Pugačovas kostīmi, papildinājuši jauni, unikāli eksponāti – divi tērpi, kas savulaik piederējuši ietekmīgajai britu politiķei Mārgaretai Tečerei, informē Modes muzejs.  
Rundāles pilī notiks Dārza svētki un Puķu draugu salidojums
Sestdien, 29. jūnijā, Rundāles pils dārzā notiks 13. dārza svētki un 42. Latvijas puķu draugu salidojums, informē Rundāles pils. Svētki ikreiz aktualizē kādu Rundāles pils muzejam atbilstošu tēmu, šā gada tēma – “Lapenes baroka dārzā”.
Joki, dziesmas un danči - jaunā vasaras koncertuzvedumā
Lai arī Jāņi nule kā aizvadīti, gada skaistākās vasaras pilnbrieda naktis tikai pieņemas spēkā. Svinot šo laiku ar dziesmām, temperamentīgiem dančiem un draiskiem jokiem, šo sestdien, 29. jūnijā, vakarā Tukuma estrādē pie skatītājiem dodas jaunais koncertuzvedums "Nerātnā vasaras nakts", informē "Producentu grupa 7".
Jaunākie
Interesanti