Dzīve & stils / Izklaide
Vecmīlgrāvī atklās dabas taku «Veselības maršruts»
Lai veicinātu rīdzinieku un pilsētas viesu veselīgu dzīves veidu, Vecmīlgrāvī, Augusta Dombrovska ielā 88, līdzās Rīgas Rīnūžu vidusskolai, izveidota dabas taka „Veselības maršruts”, informē Rīgas domes Labklājības departaments.
Liepājniekiem un tūristiem dažādo atpūtas iespējas pie ūdeņiem
Liepājā pēdējo gadu laikā ievērojami attīstījušies tūrisma un izklaides objekti blakus dažādām ūdenstilpēm. Uzņēmīgu cilvēku interese darboties vietās, kas līdz šim bijušas pamestas novārtā, tagad maina savu veidolu. Šos procesus veicina arī iedibinātais atbalsts maziem un vidējiem uzņēmumiem. Viens no pēdējiem jaunumiem ir uzbūvētā skatuves platforma, kas nodrošina koncertu iespējas uz ūdens.
Rīgas svētkos sola daudzveidīgus koncertus
Rīgas svētkos, kas risināsies no 16. līdz 18. augustam, iedzīvotājiem un pilsētas viesiem būs iespēja apmeklēt daudzveidīgus koncertus, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļā.
Neaizmirstams baudījums. Skrundā izskanējis nakts noskaņu koncerts
“Tas bija neaizmirstams baudījums,” - tā atzina ne viens vien no tiem cilvēkiem, kas sestdien vēlā vakarā devās uz Skrundas novadu, kur abos Ventas krastos un uz upes notika nakts noskaņu koncerts. Organizatori šo pasākumu iecerējuši ne tikai kā abu krastu sasaukšanos mūzikā, bet arī kā mirkli, lai apstātos ikdienas steigā, ieklausītos dabas skaņās un pašam sevī.
«Baltu rotām» jauna kolekcija par godu 25 gadu jubilejai
Pirms 800 gadiem senie rīdzinieki rotājās ar pašu darinātām rotām, kas liecināja par mantisko, sabiedrisko un etnisko piederību. Mūsdienās šādas rotas rada uzņēmums „Baltu rotas”. Par godu ceturtdaļas gadsimta gadadienai „Baltu rotas” ir sagatavojušas jaunu kolekciju, kuru varēs redzēt „Latvian Voices” koncertā.
Liepājā sāk skanēt pirmie «Summer Sound» koncerti
Jau trešdien, 31. jūlijā, un ceturtdien, 1. augustā, liepājnieku iecienītajā atpūtas vietā “Juliannas pagalms” atradīsies viena no festivāla “Summer Sound” skatuvēm – “Barley Bros./PRIEKŠNAMS”, uz kuras uzstāsies pavisam jaunās un jau pieredzi guvušās latviešu grupas un mākslinieki.
Viļņveidīgi. Atskats uz festivālu «Positivus’19»
26. un 27. jūlijā Salacgrīvas pludmalē 13. reizi norisinājās “Positivus” festivāls, priecējot apmeklētājus ar daudzveidīgu muzikālo programmu. Kas bija festivāla spilgtākie muzikālie mirkļi, vai festivāls piedzīvo krīzi – par  vairāk to šajā apskatā.
FOTO: Festivāla «Komēta» pirmā diena
Šajā nedēļas nogalē uz trim dienām par īpašu kultūras salu jau ceturto gadu pārvērties Daugavgrīvas cietoksnis, kur notiek brīvdabas festivāls „Komēta”.
Sācies 13. «Positivus» festivāls
Salacgrīvā sācies ikgadējais festivāls “Positivus”. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem šoreiz tas ilgs tikai divas dienas un naktis.
Jaunākie
Interesanti