Dzīve & stils / Izklaide
FOTO: Kuldīgā arī šogad augs kulturālie kartupeļi
Arī šogad 3. maijā, Imanta Ziedoņa dzimšanas dienā, Kuldīgā iestādīti kulturālie kartupeļi. Šogad kulturālo kartupeļu lauks Pārventas parkā Kuldīgā veltīts darītājiem – cilvēkiem, kas ar savu veikumu ir veidojuši mūsu tautas garīgo stāju un kalpo par piemēru citiem, informēja fonda “Viegli” pārstāvji.
Gatavojoties Eirovīzijai, klajā nāk video sērija ar spilgtu Latvijas sieviešu stāstiem
Gatavojoties dalībai 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā, kurā Latviju šogad pārstāvēs Samanta Tīna ar dziesmu “The Moon Is Rising”, Latvijas Televīzija sadarbībā ar portālu LSM šodien aizsāk video stāstu sēriju par spilgtām Latvijas sievietēm. Stāstu sēriju atklāj Samantas Tīnas stāsts par viņas pašas pieredzi, sastopoties ar sabiedrības nepieņemšanu un kritiku, un izaicinājumu pilno sevis mīlestības un pieņemšanas ceļu.
Festivāls «Valpurģi» norisināsies virtuālā formātā
30. aprīlī pulksten 16.00 virtuālā formātā atgriežas ikgadējais kultūras, mūzikas un maģijas festivāls „Valpurģi”. Pasākuma rīkotāji – Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) studējošo pašpārvalde „Cits skatu punkts”, pieņemot jaunus izaicinājumus, šogad ir pievērsušies “Valpurģu” izzināšanai, piedāvājot tematiskas lekcijas, improvizācijas etīdes un muzikālus priekšnesumus.
Koncertzāles «Latvija» ieeju aizšķērsos konteiners ar kultūru
Deviņas dienas, laika posmā no 7. līdz 23. maijam, nedēļas nogalēs koncertzāles “Latvija” parādes durvis aizšķērsos konteiners ar kultūru jeb “Mūžzaļš”, kur klātienē aci pret aci, viens pret vienu apmeklētājam būs iespēja sastapt mākslinieku, informēja koncertzāles pārstāvji.
Lielplatonē top interaktīvs Pasaku šķūnis ģimenēm
Vai nu tagad vai nekad – šis sauklis bija Kasemiru ģimenes vadmotīvs, kad viņi pirms gada iegādājās 400 kvadrātmetru lielu šķūni Lielplatones pagastā, lai tādējādi īstenotu kādu savu ļoti oriģinālu sapni. Proti, viņu mērķis ir izveidot aktivitāšu centru bērniem – Pasaku šķūni, kurā ar pasaku un citu literāru darbu starpniecību bērni mācītos dažādas dzīves gudrības un vērtību izpratni. Šai saistībā centrā būtu izveidotas dažādas ekspozīcijas un telpas, katra ar savu stāstu, kurās bērni varētu radoši darboties un rotaļāties.
«Viņas augstība Vimba» – vides objekts Kuldīgā svin rumbai pāri lecošās zivis
Pavasaris, un Kuldīgā galvenajā lomā – vimba. Skats, kā šīs zivis, cīnoties par savas sugas turpināšanu, nārsta ceļā lecot cenšas pārvarēt Ventas rumbu, vērojams no tā brīža, kad ūdenskritums te izveidojies, savukārt šai dabas parādībai par godu 2005. gadā sāka rīkot pavasara palu šovu “Lido zivis Kuldīgā”. Šoreiz pandēmijas dēļ šovs iemājojis interaktīvā vides objektā izstādē “Viņas augstība Vimba”, kas novietota līdzās rumbai esošajā Pilsētas dārzā.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt