Ārzemēs
Trampa lietas izmeklēšanu uzraudzīs neatkarīgs prokurors
Bijušā ASV prezidenta Donalda Trampa lietas izmeklēšanu uzraudzīs neatkarīgs prokurors. Tādu lēmumu vakar pieņēma ASV tieslietu ministrs Meriks Garlands. Savu soli viņš pamatoja ar to, ka gan Tramps, gan pašreizējais ASV prezidents Džo Baidens plāno kandidēt nākamajās prezidenta vēlēšanās.
Londonas latvieši gādā mēteļus Ukrainas iedzīvotājiem
Akcija "Wrap up London", ko latviski varētu tulkot kā "Sasildīsim Londonu", norisinās katru novembri lielākajās Londonas metro stacijās. Parasti tiek saziedots ap 20 000 mēteļu, brīvprātīgie tos sašķiro un nodod tālāk apmēram 100 Lielbritānijā reģistrētām labdarības organizācijām. Šogad, pateicoties Lielbritānijā bāzētās latviešu labdarības organizācijas "Giving for Latvia" iniciatīvai, drēbes nonāks arī Ukrainai.
ANO Klimata konference pagarināta līdz sestdienai
ANO Klimata konference (COP27), kas norisinās Ēģiptē, pagarināta par vēl vienu dienu līdz sestdienai, paziņojis Ēģiptes ārlietu ministrs Samehs Šukrijs, kurš ir COP27 prezidents.
Ukraiņu virsnieks Hersonā: Aiziesim arī līdz Krimai, kur mūs ļoti gaida
Pēc nedēļām ilgām kaujām un mērķtiecīgi apšaudot Krievijas piegāžu ķēdes, Ukrainas armija piespieda Krieviju pašai bez nopietnas kaujas atkāpties no Hersonas un visām apgabala teritorijām Dņepras labajā pusē. Par to, kas notiek Hersonā un kādi tālākie plāni – Latvijas Televīzija sazinājās ar Ukrainas bruņoto spēku virsnieku ar segvārdu "Andrē" pēc viņa kārtējā Hersonas apmeklējuma. Ukraiņu virsnieks ir pārliecināts – Ukrainas karavīri aizies arī līdz Krimai, jo tur viņus gaida ļoti daudz cilvēku.  
Mjanmas hunta atbrīvos gandrīz 6000 ieslodzīto
Mjanmas militārā hunta atbrīvos gandrīz 6000 ieslodzīto, tai skaitā bijušo Lielbritānijas vēstnieci, japāņu žurnālistu un gāztās valdības konsultantu no Austrālijas.
Ārsti ir otrā fronte. Ukrainas rehabilitācijas mediķi ieskicē kara ikdienu slimnīcās
Latvijā šomēnes pieredzes apmaiņā bija ieradušies 15 ārsti no Ukrainas. Mediķi atzīst, ka darbs slimnīcās kopš kara sākuma ir prātam neaptverams lielās cietušo plūsmas dēļ. Daudz ievainoto ir tieši civiliedzīvotāji. Lai arī nerimstošs ir arī citvalstu atbalsts medicīnas jomā, tomēr kara plosītajai valstij īpaši pietrūkst ārstu – protezētāju.
Svarīgākais šobrīd