Ārzemēs
Streiki apgrūtina Berlīnes lidostu darbu
Streiku dēļ pirmdien, 7. janvārī, atcelti vai aizkavējušies daudzi reisi no Vācijas galvaspilsētas Berlīnes lidostām. Neapmierinātību tur pauž drošības dienestu darbinieki, kas vēlas lielāku atalgojumu un nav apmierināti ar lidostu vadības sniegto piedāvājumu.     
Tramps varētu izsludināt ārkārtas stāvokli, lai izcīnītu naudu mūrim uz robežas ar Meksiku
ASV prezidents Donalds Tramps varētu izsludināt ārkārtas stāvokli, lai panāktu finansējuma piešķiršanu aizsargsienas būvniecībai uz robežas ar Meksiku. Vienlaicīgi viņš paziņojis, ka sarunās ar demokrātu pārstāvjiem varētu būt panākts neliels progress šajā jautājumā. Tikmēr Trampa kritiķi norāda, ka prezidentam šajā jautājumā nav tiesību izsludināt ārkārtas stāvokli, aicinot valsts vadītāju vairāk domāt par valdības darba atsākšanu.
Gatavo jaunu ASV un Ziemeļkorejas līderu samitu
Sākušies sagatavošanas darbi jaunam Amerikas Savienoto Valstu (ASV) un Ziemeļkorejas līderu Donalda Trampa un Kima Čenuna samitam. Baltā nama saimnieks informēja, ka patlaban notiek sarunas par tikšanās vietu.
ASV izvirza nosacījumus karaspēka izvešanai no Sīrijas
Amerikas Savienotās Valstis (ASV) izvedīs karaspēku no Sīrijas tikai zināmu apstākļu gadījumā. Par to ceļā uz Izraēlu paziņojis prezidenta Donalda Trampa padomnieks nacionālās drošības jautājumos Džons Boltons.
Sniegs paralizē satiksmi Alpu kalnu reģionā
Spēcīga snigšana radījusi nopietnus satiksmes traucējumus vairākās Eiropas valstīs. Visvairāk stihija ietekmēja cilvēku dzīvi Alpu kalnu reģionā Eiropas centrālajā daļā. 
Britu parlaments atsāk diskusijas par «Brexit»
Lielbritānijas parlamenta deputāti pirmdien atgriežas no Ziemassvētku pārtraukuma un atsāk diskusijas par “Brexit” vienošanos. Balsojums par Lielbritānijas izstāšanās nosacījumiem no Eiropas Savienības ir paredzēts nākamnedēļ. Tomēr joprojām nav pārliecības, vai vairums parlamenta deputātu ir gatavi atbalstīt šo līgumu.
Sniegs paralizē satiksmi Centrāleiropā
Ārkārtas situācija Centrāleiropā. Spēcīga snigšana vairākās valstīs paralizējusi gan autoceļus, gan arī dzelzceļu un lidostas, bet lavīna kalnu kūrortā prasījusi kāda jauna slēpotāja dzīvību. 
ASV sarunās starp Balto namu un demokrātiem nav progresa
Vašingtonā visu nedēļas nogali turpinās sarunas starp Balto namu un Demokrātu partijas pārstāvjiem par ASV budžetu. Tomēr par spīti paziņojumiem, ka sarunas ir “konstruktīvas”, nekāds taustāms progress līdz šim nav panākts. Tādēļ daudzi ASV federālās valdības darbinieki ir spiesti atrasties bezalgas atvaļinājumā.
Malaizijas karalis atsakās no troņa
Malaizijas karalis Muhammads V svētdien atteicies no troņa, un tas ir pirmais gadījums šīs Dienvidaustrumāzijas valsts vēsturē, kad monarhs nolemj pārtraukt savas amata pilnvaras.
Francijā, Ungārijā un Serbijā notiek iedzīvotāju protesti
Francijā vakar ar jaunu spēku ir atsākušies iedzīvotāju protesti. Kopējais dalībnieku skaits dažādās Francijas pilsētās sasniedza aptuveni 50 000 cilvēku. Arī Ungārijā un Serbijā iedzīvotāji jau atkal ir iznākuši ielās, lai protestētu pret valdošo politiķu rīcību.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti