Ārzemēs
Nerod risinājumu Kosovas un Serbijas strīdā par auto numurzīmēm
Eiropas Savienības (ES) diplomātiem nav izdevies rast risinājumu Serbijas un Kosovas strīdam par automašīnu numurzīmēm. Kosovas varas iestādes pieprasa visiem izmantot oficiālās zīmes, bet vietējie serbi protestējot pat pametuši darbu valsts iestādēs.
Budapeštā atvadās no leģendārajiem «Ikarusiem»
Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā darbu beidz pēdējie leģendārās "Ikarusa" markas autobusi. Jaunākie 200. sērijas modeļi bija labi zināmi arī vecākās paaudzes Latvijas iedzīvotājiem.
REPORTĀŽA. Polijas pilsētā Krakovā bažas par jaunu Ukrainas kara bēgļu pieplūduma vilni ziemā 
No kara bēgošo Ukrainas iedzīvotāju galvenais galamērķis ir Polija. Šajā valstī jau pirms Krievijas pilna apmēra iebrukuma Ukrainā dzīvoja daudz ukraiņu. Daudzi no tiem ir arī Polijas dienvidos esošajā Krakovā. Lai gan bēgļu plūsma nu jau ir ievērojami mazāka nekā pavasarī, ukraiņi šajā pilsētā joprojām turpina ierasties un pastāv bažas, ka ziemā varētu sākties jauns bēgļu vilnis. 
Stoltenbergs: Nedrīkst mazināt militāro atbalstu Ukrainai
NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs pirmdien uzsvēra, ka nedrīkst mazināt militāro atbalstu un bruņojuma piegādes Ukrainai, jo jebkādu nākotnē iespējamo miera sarunu iznākums būs atkarīgs no situācijas kaujas laukā.
Kijiva cīnās ar elektroapgādes traucējumiem
Ukrainas galvaspilsētā Kijivā pirmdien tika ziņots par ārkārtas elektroapgādes atslēgumiem. Elektroapgādes uzņēmums ziņoja, ka strādā, lai stabilizētu situāciju tīklā.
Hersona mēģina atgūties no okupācijas sekām
Pēc tam, kad Ukrainas armijai izdevies atbrīvot valsts dienvidos esošo Hersonu, pilsētas iedzīvotājiem joprojām nākas saskarties ar dažādām problēmām, gan pārtikas, gan elektrības un komunālo pakalpojumu trūkumu.
Automašīnas Ukrainas aizstāvjiem palīdz gādāt arī latvieši ārzemēs
Svētdienas naktī no prāmja Ventspils ostā nobrauca sešas automašīnas, kas pirktas Norvēģijā, un jau pirmdien kolonnā tās tiek pārvestas uz Ukrainas fronti. Kopš pavasara auto konvojus no ārzemēm palīdz veidot emigrācijas latvieši, kas dzīvo Lielbritānijā un Skandināvijā.
Ukrainas iedzīvotāji atzīmē Pašcieņas un Brīvības dienu
Ukrainas lielākās vērtības ir vienotība un brīvība, un šī gada laikā Ukrainai ir spējusi parādīt, cik augstu tās tiek vērtētas. Par to paziņojis Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis, sveicot iedzīvotājus Pašcieņas un Brīvības dienā.
Svarīgākais šobrīd