Ārzemēs
Aptuveni 1000 tiesnešu «Klusajā maršā» Varšavā prasa neatkarību tiesu varai; gājienā solidarizējas arī tiesneši no Latvijas
Aptuveni tūkstotis tiesnešu un advokātu šopēcpusdien pulcējās Polijas galvaspilsētā Varšavā poļu kolēģu rīkotajā „Klusajā maršā” no Augstākās tiesas uz Polijas parlamentu. Tā savos vērojumos ar Latvijas Radio dalījās Latvijas Tiesnešu biedrības prezidents Juris Siliņš, kas arī atrodas Varšavā un pauž atbalstu kolēģiem Polijā.
Irāna oficiāli atzinusi Ukrainas pasažieru lidmašīnas notriekšanu
Irānas bruņoto spēku ģenerālštābs paziņojis, ka 8. janvārī notriektā Ukrainas aviokompānijas pasažieru lidmašīna lidojusi tuvu zonai, kurā notika militāra operācija, un notriekta netīšām, jo armijnieki to noturējuši par ienaidnieka objektu. Līdz ar to Irāna oficiāli atzinusi, ka tās bruņotie spēki ir vainojami lidmašīnas notriekšanā.
Miris Omānas sultāns Kābūss
Omānas sultāns Kābūss, kurš valdījis šajā valstī kopš 1970.gada, ir miris 79 gadu vecumā, sestdien pavēstīja Omānas ziņu aģentūra.
Merkele ar Putinu apspriedīs situāciju Irānā un Lībijā
Vācijas kanclere Angela Merkele sestdien, 11. janvārī, dodas uz Maskavu, lai apspriestu ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu situāciju Irānā un Lībijā. Abos konfliktos Krievija vai ar to saistītie spēki spēlē būtisku lomu.  
Pasažieru lidmašīnas, kas notriektas ar raķetēm. Ieskats vēsturē
Ja par aviokatastrofu pie Teherānas tiešām atbildīga Irāna, šis nebūtu pirmais gadījums, kad ar raķeti notriekta pasažieru lidmašīna. Pēdējās desmitgadēs bijuši vairāki šādi incidenti – arī Savienotās Valstis savulaik kļūmes dēļ notriekušas Irānas pasažieru lidmašīnu, Ukraina – Krievijas lidmašīnu, Padomju Savienība – Dienvidkorejas. Latvijas Radio piedāvā ieskatu dažos no pēdējo gadu desmitu incidentiem.
Jaunākie
Interesanti