Ārzemēs
FIB veic kratīšanu Trampa advokāta birojā
ASV Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) aģenti pirmdien veica kratīšanu prezidenta Donalda Trampa personīgā advokāta Maikla Koena birojā Ņujorkā, paziņoja Koena advokāts Stīvens Raiens.
Krievijas valdībai uzdod sagatavot atbildes soļus ASV sankcijām
Krievijas valdībai uzdots izstrādāt atbildes pasākumus nesenajām Amerikas Savienoto Valstu (ASV) sankcijām. Par to pirmdien, 9. aprīlī, paziņoja premjerministrs Dmitrijs Medvedevs. Pēc ASV sankcijām Krievijas rubļa vērtība piedzīvojusi straujāko kritumu pēdējos gados, bet Krievijas alumīnija giganta "Rusal" akciju vērtība piedzīvoja kritumu pat par 50%.
Lietuvā pieaug reemigrantu skaits
Šī gada pirmajā ceturksnī, salīdzinot ar šo laika posmu pērn, Lietuvā par trešo daļu samazinājusies emigrācija. Būtiski pieaudzis to iedzīvotāju skaits, kuri atgriezušies Lietuvā.
Uzlidojumā Sīrijas armijas bāzei vismaz 14 bojāgājušie
Naktī uz pirmdienu noticis uzlidojums Sīrijas armijas bāzei, vēsta AFP. Pēc Londonā bāzētās Sīrijas cilvēktiesību organizācijas "Syrian Observatory for Human Rights" sniegtās informācijas, uzlidojumā gājuši bojā vismaz 14 cilvēku, tostarp irāņu karavīri.
Vācijā aiztur iespējamo teroristu grupu
Vācijas policija aizturējusi sešus iespējamos teroristus. Lai gan sākotnēji izskanēja, ka viņi gatavojuši uzbrukumu Berlīnes pusmaratonam, pagaidām šai versijai neesot gūts apstiprinājums.
Ungārijas parlamenta vēlēšanās uzvar premjera Orbāna partija
Ungārijas premjera Viktora Orbāna partija “Fidesz” guvusi uzvaru svētdien notikušajās Ungārijas parlamenta vēlēšanās. Provizoriskie rezultāti liecina, ka valdošā partija saglabās divu trešdaļu vairākumu. Pēc sākotnējo rezultātu publiskošanas valdības vadītājs solīja turpināt līdzšinējo konservatīvo politiku.  
Pusaudžu vidū izplatās marihuānas lietošana
Teju 15% Latvijas jauniešu vecumā no 15 gadiem lieto marihuānu. To pētījumā secinājis Eiropas Narkotiku un narkomānijas centrs. Valsts policijas un arī mediķu ikdienas darbs apliecina, ka tā dēvētās zālītes lietošana jauniešu vidū ir izplatīta problēma. Nereti apreibinošās vielas nepilngadīgie izmēģina jau ļoti agrīnā vecumā.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti