Ārzemēs
EP debatēs par ES un Lielbritānijas nākotnes attiecībām un daudzgadu budžetu
Eiropas Parlamenta (EP) deputāti šonedēļ Strasbūrā notiekošās plenārsesijas laikā debatēs par Eiropas Savienības (ES) un Lielbritānijas nākotnes attiecībām. Plenārsesijas darbakārtībā ir arī debates par Eiropas Savienības daudzgadu budžetu. Tās notiks pirms 20. februārī gaidāmās Eiropadomes sanāksmes laikā.
Parlamenta vēlēšanas Īrijā: Vēlētāju aptaujas liecina par trīs lielāko partiju sīvu cīņu
Sestdien, 8. februārī, notikušajās Īrijas parlamenta vēlēšanās trīs lielākās partijas ieguvušas faktiski vienādu balsu skaitu. Tā liecina nobalsojušo vēlētāju aptauja. Tomēr galīgie oficiālie vēlēšanu rezultāti būs zināmi svētdienas vakarā vai pirmdien. Pārsteigums ir kreisi orientētās nacionālistu partijas “Sinn Fein” labie rezultāti. Sagaidāms, ka sarunas par jaunās valdības veidošanu būs smagas.
Spēcīga vētra nopietni ietekmē transporta sistēmu Ziemeļeiropā; arī Rīgas lidostā atcelti vai kavējas vairāki avioreisi
Ziemeļeiropai sākot izjust spēcīgas ziemas vētras ietekmi, svētdien, 9. februārī, tiek saņemtas ziņas par avioreisu atcelšanu un dzelzceļa satiksmes ierobežojumiem. Ziemeļeiropas vētras dēļ izmaiņas notikušas arī starptautiskajā lidostā "Rīga" ielidojošajos un izlidojošajos avioreisos, tādēļ ceļotāji tiek aicināti sekot līdzi aktuālajam lidojumu sarakstam, aģentūru LETA informēja lidostas Komunikācijas vienības vadītāja Laura Karnīte.
Ķīnā jaunā koronavīrusa upuru skaits pārsniedz 800
Jaunā koronavīrusa upuru skaits kontinentālajā Ķīnā sasniedzis 811 cilvēkus, svētdien paziņojusi Nacionālā veselības komisija. Tādējādi bojāgājušo skaits pārsniedzis to cilvēku skaitu, kas gadsimta sākumā nomira no akūtā elpošanas sistēmas sindroma (SARS).
Taizemē karavīrs sarīkojis masu apšaudi
Taizemē kāds karavīrs 8. februārī sarīkojis masu apšaudi, nogalinot vismaz 20 cilvēkus, bet vēl daudzus ievainojot. Apšaude notikusi Nakhonratčhasīmas pilsētā, kas atrodas uz ziemeļaustrumiem no galvaspilsētas Bangkokas. Tiek ziņots, ka vīrietis atrodas iepirkšanās centrā un policijai pagaidām nav izdevies viņu notvert.
Jaunākie
Interesanti