Ārzemēs
Mali teroristu uzbrukumā nogalināts ANO miera uzturētājs
Teroristu uzbrukumā Mali pilsētas Tombuktu lidostas rajonā sestdien nogalināts viens ANO miera uzturētājs un apmēram desmit ievainoti, kā arī ievainoti aptuveni desmit Francijas karavīri, paziņojusi Mali Iekšējās drošības un civilās aizsardzības ministrija.
NATO dalībvalstis atbalstījušas Sīrijai veiktos uzlidojumus
Visas NATO dalībvalstis ir atbalstījušas ASV, Francijas un Lielbritānijas veiktās militārās operācijas Sīrijā, pēc NATO valstu vēstnieku tikšanās ārkārtas sanāksmē alianses mītnē Briselē paziņoja NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.
Katalonija atkal nevēlē jaunu premjeru
Katalonijas parlaments atlicis piektdien, 13. aprīlī, paredzēto sēdi par Džordi Sančesu, kurš tiek virzīts reģiona valdības premjerministra amatam. Uz to viņš tiek nominēts atkārtoti pēc tam, kad ANO Cilvēktiesību komiteja norādījusi, ka viņam ir tiesības piedalīties politikas procesos par spīti apcietinājumam.
Rietumi vēl neizlemj par uzbrukumu Sīrijai; Krievija neizlēdz karu ar ASV
ASV prezidents Donalds Tramps pēc Nacionālās drošības padomes sēdes vēl nav pieņēmis galīgo lēmumu, kā reaģēt uz iespējamo ķīmisko ieroču pielietošanu Sīrijā. Savukārt Krievija brīdina par kara iespējamību ar ASV, ja Baltais nams izšķirsies par triecieniem. Uz Damasku pēc prezidenta Bašara al Asada uzaicinājuma devušies Starptautiskās ķīmisko ieroču aizlieguma organizācijas eksperti, kuri sestdien, 14. aprīlī, gatavojas sākt pārbaudes par ķīmisko ieroču lietošanu.
Jaunākie
Populārākie
Interesanti