Ārzemēs
Rinkēvičs mudina tautiešus Lielbritānijā sakārtot juridiskās attiecības ar savu mītnes zemi
Pie Lielbritānijas premjerministres panāktās “Brexit” vienošanās vēl pamatīgi jāpiestrādā, lai deputāti to atbalstītu, tā pirmdien atzinis britu ārlietu ministrs Džeremijs Hants. Kamēr valda neskaidrība, Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (“Jaunā Vienotība”) mudina tautiešus Lielbritānijā nekavēties sakārtot juridiskās attiecības ar savu mītnes zemi. 
Nīderlandes policija aizturējusi Utrehtas šāvēju
Nīderlandes policija aizturējusi Turcijā dzimušo vīrieti, kas tiek turēts aizdomās par pirmdienas apšaudes sarīkošanu Utrehtā, nogalinot vismaz trīs cilvēkus. Pagaidām nav zināms uzbrukuma motīvs, tomēr tiek pieļauts terorisms.
Turcija un Irāna sāk militāro operāciju pret kurdu spēkiem
Turcija un Irāna pirmdien, 18. martā, uzsākušas vienotu militāro operāciju pret kurdu nemierniekiem Turcijas austrumu daļā. Pret kurdu vadītajiem Sīrijas demokrātiskajiem spēkiem Sīrijā ir gatavi vērsties arī Sīrijas prezidentam Bašaram al Asadam lojālie spēki, solot atgūt kontroli pār visu valsts teritoriju.
Junkera vadītās EK cīņu ar migrācijas krīzi vērtē gan piesardzīgi pozitīvi, gan ļoti kritiski
Mēneša sākumā Eiropas Savienības (ES) migrācijas komisārs Dimitris Avramopuls paziņoja, ka migrācijas krīze Eiropā ir pārvarēta. Taču iecerēto reformu paketi šajā jomā Eiropas Komisija (EK) Žana Kloda Junkera vadībā tomēr nespēja pieņemt. Eksperti prognozē: problemātiskie migrācijas jautājumi izvirzīsies priekšplānā Eiropas Parlamenta (EP) priekšvēlēšanu kampaņās.
Rinkēvičs: «Brexit» atlikšana ir atbalstāma, bet jāprasa no britiem konkrēts plāns
Latvijai vajadzētu atbalstīt tā termiņa atlikšanu, kad paredzēta Lielbritānijas izstāšanās no Eiropas Savienības (ES) jeb “Brexit”, intervijā Latvijas Radio sacīja ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (“Jaunā Vienotība”), kurš attiecīgi rīkoties ieteiks valdībai un premjeram. Vienlaikus viņš norādīja, ka ir jāprasa no britiem konkrēts izstāšanās procesa plāns.
Slovākijā prezidenta vēlēšanās valdības kritiķe apsteidz EK viceprezidentu; gaidāma otrā kārta
Slovākijas prezidenta vēlēšanās nevienam kandidātam neizdevās iegūt vairāk nekā 50%. Līdz ar to marta beigās tiks rīkota otrā kārtā. Tajā sacentīsies divi visvairāk balsu ieguvušie prezidenta amata kandidāti: juriste un valdības kritiķe Zuzana Čaputova un pašreizējais Eiropas Komisijas (EK) viceprezidents Marošs Šefčovičs, kuru savukārt atbalsta Slovākijas valdošā partija „Smer”.
Jaunākie
Interesanti