Ārzemēs
Ķīna bijušo Interpola prezidentu notiesā uz 13 gadiem cietumā
Ķīnas tiesa šodien paziņojusi, ka bijušajam Interpola prezidentam Menam Hunvei piespriests vairāk nekā 13 gadu ilgs cietumsods par kukuļņemšanu. Ķīnas pilsonis 2018. gadā pēkšņi pazuda pēc viesošanās Ķīnā, bet vēlāk tika paziņots, ka pret viņu tiek veikta izmeklēšana par kukuļņemšanu. Tiek uzskatīts, kas šis ir kārtējais Pekinas mēģinājums atbrīvoties no politiskajiem sāncenšiem.
Četras ģimenes Irkutskā cenšas izdzīvot «ledus namā»
Irkutskā, vienā no Sibīrijas lielākajām pilsētām, siltuma caurules plīsums kādu namu padarījis par ledus kluci. Tajā joprojām cenšas izdzīvot četras ģimenes, kuras šeit iemitinājušās, kad nams pārstāja kalpot kā skolas kopmītnes. Tā kā neviens neuzņemas atbildību, viņu liktenis arvien nav skaidrs.   
Ķīna cenšas ierobežot jaunā bīstamā vīrusa izplatību
Ķīnas Tautas Republikas varas iestādes īsteno plašu pasākumu plānu jaunās bīstamā vīrusa infekcijas ierobežošanai. Tā ir līdzīga tā dēvētajai smagā akūtā  respiratoriā sindroma infekcijai, kas 2002. un 2003. gadā prasīja vairāk nekā 600 cilvēku dzīvības.
ASV Senātā sāksies impīčmenta prāva pret Trampu
Amerikas Savienoto Valstu (ASV) Senātā otrdien, 21. janvārī, sāksies impīčmenta prāva pret prezidentu Donaldu Trampu. Sagaidāms, ka prāva ilgs vismaz divas nedēļas. Maz ticams, ka Kongresa augšpalāta varētu nobalsot par ASV 45. prezidenta atcelšanu no amata, jo Senātā vairākums ir republikāņiem.
Austrālijā plosās vētras ar krusu
Austrālijā, kuru jau mēnešiem posta ugunsgrēki, piedzīvotas pamatīgas krusas vētras. Milzu krusas graudi sabojājuši automašīnas un māju jumtus.
Pēc «Daīš» atbalstītājas repatriācijas izjūk Norvēģijas valdības koalīcija
Pirmdien, 20. janvārī, izjuka Norvēģijas valdošā koalīcija. Par izstāšanos no valdības paziņoja labējā spārna Progresa partija, protestējot pret sievietes repatriāciju no Sīrijas, kuru tur aizdomās par džihādistu grupējuma "Daīš" jeb tā sauktās "Islāma valsts" atbalstīšanu. Viņai ļāva atgriezties Norvēģijā, lai viņas piecus gadus vecajam dēlam varētu sniegt medicīnisko palīdzību. Konservatīvo premjere Erna Solberga tagad zaudējusi vairākumu parlamentā un vadīs mazākuma koalīciju.
Nezināmā vīrusa izplatība Ķīnā pieaug; skarta arī trešā ārvalsts
Ķīnā turpina pieaugt nezināmā vīrusa izplatība. Pēdējās dienās apstiprināti vairāk nekā 150 jauni inficēšanās gadījumi ar vīrusu, kas līdzīgs SARS jeb smagajam akūtajam respiratorajam sindromam. Līdz šim miruši trīs cilvēki un saslimšanas gadījumi konstatēti arī trīs ārvalstīs. Bažas par vīrusa izplatību pieaug, jo miljoniem ķīniešu dosies ceļojumos, lai sagaidītu lunāro Jauno gadu. 
Pasaules valstis neiejauksies Lībijas konfliktā
Daudzu ietekmīgu pasaules valstu līderi Vācijas galvaspilsētā Berlīnē notikušajās sarunās apņēmušies neiejaukties Lībijas konfliktā. Tikšot ievērots arī bruņojuma piegādes aizliegums.  
Jaunākie
Interesanti