Ārzemēs
Lielbritānijā turpinās neziņa par «Brexit»
"Ja pēc mēneša būtu atkārtots referendums par "Brexit", ļoti ticams, ka rezultāts būtu cits," tā uzskata Londonā aptaujātie  eksperti. Ja pirmais bija protesta balsojums, tad tagad cilvēki daudzas lietas ir sapratuši un rīkotos citādāk. Taču tagad Lielbritānija gaida jauno premjeru un, visticamāk, ieies jaunā neskaidrību posmā.
Makrons: Francija savus bruņotos spēkus papildinās ar kosmosa spēkiem
Francija savus bruņotos spēkus papildinās ar kosmosa spēkiem. Par to sestdien, 13. jūlijā, vakarā paziņoja Francijas prezidents Emanuēls Makrons. Francija svētdien, 14. jūlijā, atzīmē Bastīlijas dienu, un tās priekšvakarā Makrons norādīja, ka kosmoss ir kļuvis par "nacionālās drošības jautājumu", un valstij jāuzlabo savas aizsardzības spējas.
Ukrainā ar granātmetēju uzbrukts TV kanāla ēkai; notikušo izmeklē kā teroraktu
Ukrainā kā teroraktu izmeklē pagājušajā naktī notikušo uzbrukumu ar granātmetēju telekanāla "112 Ukraina" ēkai Kijevā. Televīzijas kanāls grasījās pārraidīt ASV režisora Olivera Stouna dokumentālo filmu par Maidana revolūciju un notiekošo valstī, taču Ukrainā to kritizēja kā "Krievijas propagandas filmu". Filmā intervēts arī Krievijas prezidents. Uzbrukumā cietušais telekanāls ir saistīts ar Ukrainas politiķiem, kas tiek uzskatīti par prokremliskiem, un pret to jau iepriekš vērsušās nacionālistiski noskaņotas grupas.
«Facebook» saistībā ar privāto datu skandālu ASV draud 5 miljardu dolāru sods
Amerikas Savienotās Valstis (ASV) sociālo mediju gigantam "Facebook" piespriedīs piecu miljardu dolāru sodanaudu saistībā ar privāto datu aizsardzības skandālu. Par to ziņo ASV mediji, norādot, ka šī būs visu laiku lielākā soda nauda, ko regulators uzlicis kādam tehnoloģiju uzņēmumam. Kritiķi gan uzskata, ka sods ir pārāk maigs. Lēmums pieņemts pēc izmeklēšanas saistībā ar skandālu, kad Lielbritānijas datu analīzes un konsultāciju firmai "Cambridge Analytica" izdevās piekļūt desmitiem miljonu "Facebook" lietotāju privātajiem datiem.
Protestētāji Sudānā pieminēs jūnija protestu vardarbīgās izklīdināšanas upurus
Protestētāji sestdien, 13. jūlijā, Sudānā pieminēs jūnija protesta vardarbīgās izklīdināšanas upurus. Sestdien arī paredzēta Pagaidu militārās padomes un opozīcijas pārstāvju tikšanās. Tajā tiks spriests par to, kā īstenot pirms nedēļas panākto abu pušu vienošanos, kas paredz varas sadali pārejas posmā līdz vēlēšanām.
Parīzē nelegālie imigranti ieņem Panteonu
Simtiem nelegālo imigrantu ieņēmuši Parīzes Panteonu un pieprasa valdības atbalstu. Viņi vēlas ātrāk iegūt legālu statusu un tikt pie mājokļa, kā arī aicina slēgt migrantu aizturēšanas centrus.   
Jaunākie
Interesanti